Nestle Çikolata Audi A3 Çekilişi
 • 29

Nestle Çikolata Audi A3 Çekilişi

Audi A3 Sedan

Nestle Çikolata Audi A3 Çekilişi
Üzerinde kampanya görseli bulunan Nestle Çikolata paketlerinden çıkan şifreyi adınız soyadınız ve adres bilgilerinizle birlikte 4544’e göndererek veya Nestle Çikolata internet sitesi üzerinden göndererek çekilişe katılabilirsiniz. Ürünler farklı çekiliş haklarına sahip. Aşağıdan hangi ürün kaç çekiliş hakkı kazandırıyor bakabilirsiniz. Uyarı: Şifreli ürün paketini saklayınız. Kazanmanız durumunda sizden şifreli ürün paketi istenecektir. Aksi halde hediyenizi alamazsınız. Kampanya 15 Ocak tarihinde başlayacak. Şimdiden şifreli ürün satın alıp kampanya başladığında gönderebilirsiniz. Şifre göndermek için TIKLAYINIZ

Çekilişten Hangi Hediyeleri Kazanacağım?
1 kişi 2017 model Audi A3 Sedan (163.395 Lira değerinde)
33 kişi Apple iPhone 8 64 GB

Çekilişe Son Katılım Tarihi Ne Zaman?
15 Mayıs 2018

Çekiliş Sonucu Ne Zaman Açıklanacak?
Çekiliş 22 Mayıs 2018 tarihinde yapılacak olup çekiliş sonucu kazananlar 28 Mayıs 2018 tarihinde BeniKazan’da açıklanacaktır. Sonuçları BeniKazan Facebook, BeniKazan Twitter, BeniKazan Instagram hesaplarından takip edebilirsiniz. Ekranın sağ alt köşesindeki kırmızı renkli zil ikonuna tıklayarak anında bildirimlere abone olabilirsiniz.

1 Çekiliş Hakkı Kazandıran Ürünler
Nestle Classic Beyaz Frambuazlı Stick 18 gr, Nestle Classic Sütlü Fındıklı 18 gr, Nestle Classic Bitter Gevrekli Stick 21 gr, Nestle Classic Sütlü Stick 21 gr, Nestle Classic Bitter Baton 35 gr, Nestle Classic Sütlü Fıstıklı Baton 35 gr, Nestle Classic Sütlü Baton 35 gr, Nestle Classic Beyaz Baton 35 gr

2 Çekiliş Hakkı Kazandıran Ürünler
Nestle Classic Bitter Kare 70 gr, Nestle Classic Sütlü Kare 70 gr, Nestle Classic Bitter Dikdörtgen 70 gr, Nestle Classic Sütlü Dikdörtgen 70 gr, Nestle Classic Bitter Fıstıklı Kare 70 gr, Nestle Classic Sütlü Fıstıklı Kare 70 gr, Nestle Classic Bitter Portakallı Kare 70 gr, Nestle Classic Bitter Üzüm-Badem-Fındıklı Kare 70 gr 2 çekiliş hakkı

Audi A3 Sedan Fiyatı Ne Kadar?
Çekilişte hediye edilecek olan 2017 model Audi A3 Sedan aracının piyasa değeri 163.395 Lira’dır.

Kazanmam Durumunda Ne Kadar Vergi Öderim?
Çekilişlerden kazandığınız hediyenin piyasa değeri yasalarda belirtilen muafiyetin üzerinde ise vergi ödersiniz. Muafiyet sınırı 2018 yılı için 4.656 TL’dir. Vergi oranı ise %20’dir. Ödemeniz gereken vergi kazandığınız hediyenin piyasa değerinden, o yıla ait muafiyet miktarının çıkarılması ile hesaplanır. Bu hediyeyi kazanmanız durumunda 31.747 lira vergi borcunuz oluşur. KDV ve ÖTV firma tarafından karşılanır.

Vergiyi Ödemeden Hediyeyi Teslim Alabilir miyim?
Hayır alamazsınız.

Vergisini Ödemeden Hediyeyi Satabilir miyim?
Hediyeyi satabilmek için öncelikle üzerinize almanız gerekmektedir. Vergisini ödemeden hediyeyi üzerinize alamayacağınız için satamazsınız.

Fiat Motorlu Taşıtlar Vergisi Kaç Para?
Motorlu Taşıtlar Vergisi 2018 yılından itibaren aracın fiyatına ve motor hacmine göre hesaplanmaktadır. Buna göre motor silindir hacmi 1.598 cc ve fiyatı 163.395 lira olan Fiat için 2018 yılının 6 aylık döneminde 776,5 lira Motorlu Taşıtlar Vergisi ödersiniz.Bu Çekilişlere de Katılın

29 Yorum

 1. hilal dedi ki:

  ülkerde 30 tane paket şifresi yolladım, çıkmadı tabi şans sonuçta,
  nestle bugün 1 tane gönderdim şans varsa bi taneyede çıkar diye düşünüyorum ,
  matemetiksel olarak evet ne kadar çek şifre o kadar çok şans . ama bi yerde de kader kısmet meselesi,
  herkese bol şanslar…..

 2. Halit dedi ki:

  Nasıl katlayacağız

 3. Hatice dedi ki:

  Telefon numaramı neden yazamiyorum

 4. Salih dedi ki:

  Merhaba, Nestle’nin internet sitesine girdim ama kampanya’ya dair başvuru formu göremedim. Katılım için link verebilir misiniz?

 5. Selçuk dedi ki:

  Ahmet Bey iyi günler dilerim. Bu vergi konusunda biraz karışıklık var sanırım. Vergiler kademeli olarak uygulanıyor. Eğer yanlışım varsa bilgilendirebilir misiniz?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merhaba Selçuk bey, vergi kanunu net bir şekilde durumu izah ediyor, herhangi bir karışıklık yok. “Çekilişlerden kazanılan hediyeler için” veraset ve intikal vergisinde belirtilen tabloya bakılmaz. Vergi, çekilişten kazanılan hediyeler için sabit olarak %20’dir. Eğer kazandığınız hediye muafiyet bedelinden yüksek ise yüksek olan kısmın %20’sini vergi olarak ödersiniz.

   • Selçuk dedi ki:

    arabayı kazanacağım için, şimdiden hesap yapmaya ve para bulmaya çalışıyorum. o yüzden araştırıyorum. teşekkürler bilgilendirme için ;)

   • İbrahim dedi ki:

    240.000e kadar %10 demişti birisi ama demek ki siz %20 diyorsanız öyledir Ahmet Bey.

    • Ahmet Selman dedi ki:

     Vergi çekilişten kazanılan hediyeler için sabit olarak %20’dir. Bunu ben dedim diye böyle değil, kanun böyle. Kendiniz de bakabilirsiniz.

 6. SERCAN dedi ki:

  Bu araç bana çıktı diyelim vergisi 31000 TL demişsiniz vergisini ödemek için tamda o kadar eder bi araç var bende o aracı verip vergiye sayabilirlermi

 7. Emrah dedi ki:

  Ülkerde baya bi kazanan olmuş bi bize çıkmamış 😢

 8. Güray dedi ki:

  Zaten otomobili veren firma ÖTV’sini KDV’sini ödüyor. Neyine yetmiyor bu devletinde Veraset ve İntikal Vergisini %20 yapıyor.
  Yemin ederim çekilişlerden de soğudum. Bundan sonra kimse kazandığı arabaya binemez, mecburen satmak zorunda kalır.

 9. selin dedi ki:

  hergün bi çikolata yiyorum nestleyide çok seviyorum özel çekiliş için almama gerek kalmıcak ama çok katılım oluyor hiç ümitli değilim

 10. İpek dedi ki:

  Nestle’nin bütün çikolataları dahil mi kampanyaya ülkerde tek tek yazılmıştı bunda belirtilmemiş 🤔

 11. Yılmaz dedi ki:

  Çıkmasını isterim

 12. sinem dedi ki:

  mesaj gönderiyorum süre dolmuştur deniyor anlamadım

 13. Veysel dedi ki:

  Haklısınız Ahmet bey.

 14. Fehbi dedi ki:

  Ahmet Bey merak ediyorum da siz bu çekilişlere katılıyor musunuz? Araba ya da telefon gibi pahalı bir ödül kazandınız mı hiç?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Hepsine olmasa da bazı çekilişlere katılıyorum. Bugüne kadar çok pahalı bir hediye kazanmadım. Akıllı telefon, kulaklık gibi hediyeler kazandım.
   Çekilişlere katılırken gidip 100 paket alayım gibi davranışlarım yok. İhtiyacım kadarını alıp gönderiyorum. Tüketici olarak bilincimizi kaybetmemeliyiz. “Çekilişler” bir gelir kapısı değildir. Gelir kapısı olarak düşünüyorsanız 100 değil 10 bin tane paket alıp çekilişe katılmanız gerekiyor. Hiç kullanmadığınız ürünleri almamalısınız. Bu çekilişler firmalar tarafından daha çok ürün satmak için yapılıyor. İhtiyaç sahiplerine yardım yapmak için değil. Ama çoğu kişi bilincini kaybederek kesin kendisine çıkacakmış gibi tüketemeyeceği kadar çok ürün alıp daha kazananlar açıklanmadan hediye kazanmış gibi davranıyor. Çekiliş yapıldıktan sonra da beklenmedik bir hayal kırıklığı ile karşılaşıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir