Nestle Damak Mini Cooper Çekilişi
 • 43

Nestle Damak Mini Cooper Çekilişi

mini cooper 2015

Nestle Damak Mini Cooper Çekilişi
Üzerinde Mini Cooper resmi bulunan Nestle Damak çikolata ürünlerinden çıkan şifreyi Nestle Damak internet sitesinden (nestledamak.com.tr) göndererek çekilişe katılabilirsiniz. Her bir ürün size 1 çekiliş hakkı kazandırır. Uyarı: Şifreli ürün paketini saklayınız. Kazanmanız durumunda şifreli ürün paketi istenecektir. Fişi saklamanıza gerek yoktur.

Neler Kazanacağım?
3 kişi 2016 model Mini Cooper D 5 Kapı

Son Katılım Tarihi Ne Zaman?
28 Şubat 2017

Çekiliş Sonucu Ne Zaman Açıklanacak?
Çekiliş sonucu 12 Mart 2017 tarihinde BeniKazan’da açıklanacaktır. Sonuçları BeniKazan Facebook ve BeniKazan Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz.

Hangi Ürün Kaç Çekiliş Hakkı Kazandırıyor?
Damak Baton 40 gram ve Damak Gece Baton 40 gram 1 çekiliş hakkı; Damak Kare 80 gram, Damak Gece Kare 80 gram, Damak Dikdörtgen 90 gram ve Damak Gece Dikdörtgen 90 gram 2 çekiliş hakkı kazandırır.

Kısa Mesaj İle Katılım
Çekilişe internet sitesinden katılmak ücretsizdir. Kısa mesaj ile katılmak isterseniz ürün paketindeki şifreyi adınız, soyadınız ve adres bilgilerinizle birlikte kelime aralarında birer boşluk bırakarak tüm GSM operatörlerinden 4544’e göndermeniz gerekmektedir. Kısa mesaj ücreti 65 kuruştur.

Mini Cooper D Fiyatı Ne Kadar?
Çekilişte hediye edilecek olan 2016 model Mini Cooper D aracın piyasa değeri 125.111 Lira’dır. Kazanmanız durumunda oluşacak vergiyi ödemeden aracı üzerinize alıp hemen satabilirsiniz. Vergi borcunuzu daha sonra ödeyebilirsiniz.

Kazanmam Durumunda Ne Kadar Vergi Öderim?
Çekilişlerden kazandığınız hediyenin piyasa değeri yasalarda belirtilen muafiyetin üzerinde ise vergi ödersiniz. Muafiyet sınırı 2016 yılı için 3.918 TL’dir. Vergi oranı ise %10’dur. Ödemeniz gereken vergi kazandığınız hediyenin piyasa değerinden, o yıla ait muafiyet sınırı miktarının çıkarılması ile hesaplanır. Aracın piyasa değeri 125.111 lira olup 2016 yılı muafiyet bedeli çıkarılırsa geriye 121.193 lira kalır. Buna göre arabayı kazanmanız durumunda 12.193 lira vergi borcunuz oluşur. Bu vergiyi 3 yıl içerisinde 6 taksit halinde ödeyebilirsiniz. Aracın KDV ve ÖTV’si firma tarafından karşılanacaktır.

Vergiyi Ödemeden Hediyeyi Teslim Alabilir miyim?
Evet alabilirsiniz. Kazanmanız durumunda vergi dairesine giderek vergi matrahı alırsınız. Bu vergi matrahı ile başvurunuzu yaparak hediyeyi teslim alabilirsiniz. Oluşan vergi borcunu 3 yıl içerisinde 6 taksit halinde ödeyebilirsiniz. Vergi ödemesi vergi dairelerine yapılır.

Mini Cooper D’nin Motorlu Taşıtlar Vergisi Kaç Para?
Çekilişte hediye edilecek olan Mini Cooper D’nin motor hacmi 1.496 cc’dir. Bu sebeple 2016 yılının 6 aylık dönemi için 498,5 lira Motorlu Taşıtlar Vergisi ödersiniz.

Sevebilirsin...

43 Yorum

 1. Ayşe diyor ki:

  Ben 1o paket nestle damak alsam her defasinda cekiliş hakkina sahip olurmuym teşekkürler

 2. beyinlütfen diyor ki:

  mantıksız sorular soramayin adama. once bi okuyun sordugunuz soruların hepsi yukarida aciklanmis. okuyun!

 3. izzet diyor ki:

  Ben şifreyi yolladıktan sonra ambalajını attım.Ambalaj istemeleri saçma değilmi.Yani kazınırsam ambalaj olmazsa arabayı alamayacakmıyım.Bunun bir opsiyonu olması gerekmez mi.

  • Ahmet Selman diyor ki:

   Ambalaj istemeleri saçma değil aksine çok mantıklı. Eğer ambalaj istenmeseydi, kimsenin ürün almasına gerek kalmazdı. Hep birlikte bilgisayarın başına oturup akşama kadar kafamızdan uydurduğumuz şifrelerle çekilişe katılırdık. Sonuçta ambalaj istenmiyor. Elbet bir şifre tutardı belki de kazanırdık. Ama şimdi ne yapıyoruz, ambalajı saklıyoruz ve şifreyi kafamızdan uydurmadığımızın kanıtı olarak gösteriyoruz.

   Size önerim bir çekilişe katılmadan önce katılım koşullarını okuyunuz. Sadece bu çekiliş için değil her çekiliş için paket saklanması gerekiyor.

 4. Murat diyor ki:

  Araba resmi olmasına gerek varmı

 5. ahmet mehmet diyor ki:

  aldığım çikolatadan şifre çıktı ama hatalı kod diyerek kabul etmiyor. ama arabanın resmi yok. peki şifre neden var?

  • Ahmet Selman diyor ki:

   Şifreyi kimler yazıyorsa onlara sorunuz. Yukarıdaki açıklamalara “üzerinde araba resmi olan” yazdığımız halde araba resmi olmayan ürün alıp neden katılamadığınızı soruyorsunuz.

 6. Murat diyor ki:

  Fişe gerek varmı yokmu netce söyleyin

 7. serkan diyor ki:

  kaç tane oldu alıyorum ama içerisinde şifre yok. son kullanım tarihine baktım kampanyadan önce bitiyor. ambalajın en uç kısmında arada – işaretı olan rakamları yazdım yanlış şifre diyor. eee şifre nerde.

 8. sissoylu diyor ki:

  Merhaba Ahmet Bey,
  Fatura fişini kaybettim. Sadece ürün ambalajını versem yeterli olur mu? Olmazsa kaybettiğim fişi nasıl çıkartabilirim?

 9. Meltm diyor ki:

  Bir arkadas urun sok marketlerde satisa cikmstir yazmis bugun uc tane sok market iki gimsa gezdim ama yok

 10. EMİNE diyor ki:

  Ya bende aldım bugun cekılıse katılcam dıye sıfresız cıktı eskı almısım galıba sıfrelı oldugunu nasıl anlaya bılırım

 11. leda diyor ki:

  ilk şifreyi yolldıgımda adresimi eksik yazdım.sonraki yoladıgım şifrelerde adresimi tam ve eksiksiz yazdım.ilk şifredeki eksik yazdıgım adres geçerli sayılmıyo dimi ????

 12. sevinç gül güler diyor ki:

  sadece bir kere mi alıp yazıcaz şifreyi yoksa sürekli alıp mı yazıcazz

 13. Mete diyor ki:

  Ahmet Bey bilgilendirme yapıcağım;
  Ürünün çekilişli paketleri Şok Marketlerinde satılmaya başlamış 3.90 fiyatı. Alacaklar için Migrosda satışa çıkmasını bekleyin hem daha ucuz hemde daha çekilişin bitmesine çok var.

 14. kadir diyor ki:

  nestlenin ve satıcıların gelişi güzel kurnazlığı nedense bütün marketlerin raflarında birden bire nestle damak ürünlerinin cok olması AMA çekilişsiz olanları cok sık bir şekilde olması ! çekilişe dahil olmayan ürünleri ilk başta ellerinden cıkarmak sonrada kampanya bitmediyse geri kalanını satmak iyi bir strateji satıcılardada…. :)))

  • Sinem diyor ki:

   Bu söylediğin çok aptalca. Çekilişi olan bir ürünü öne koyup satmak daha çok işine gelir marketin. Neden çekilişi olmayan ürünleri öne koysun ki? O zaman kimse satın almadan çıkıp gider ve bir daha da gelip bakmaz. Ama kampanyalı ürünü rafı boşaltana kadar satın alır.

   Market kampanyalı olmayan ürünleri satamasa bile son tüketim tarihi yaklaştığı zaman üretici firma ücretsiz olarak geri alıp yenisi ile değiştirir. Market neden zarar etsin ki bundan dolayı.

   • kadir diyor ki:

    bak güzelim anlatayım şimdi kampanya var diye herkez kampanyalı ürün zannedip alıyorlar.. cunku kampanyalı olan ürünlerin üzerinde kampanyalı oldugunu gösteren araba vs resmi var ? ama bunu araştırmayan insanlar aaa kampanya vardı ben gördüm şu bu diyerek ürünü alıyorlar bilmiyorlarkı kampanyalı ürünlerin üzerinde kampanya detayları var uzun lafın kısası ben aldım ne bilim kampanyalı ürünlerde resim var ??? hemde birden fazla aldım ama içinden şifre cıkmadı bunun üzerine araştırdım baktım kampanya ürünleri farklıymış ? satıcıların yanı ürün firması ve aracı marketlerin işine şöyle geliyor depolarındakı kampanyasız ürünleri raflarına dolduruyorlarkı bir an önce bittsin kampanyalı ürünler zaten dedeigin gibi satılır ayrıca depoda mevcut istersen depodan kampanyalı onlardanda cıkarta bilirsin ama istersennnn…… ama kampanya varken kampanyasız ürünü kim alsın dimi ??? demişsinki zaten firma geri alıyor evet aldıgı dogrudur tarihleri gecerse ama oda uzun hikaye şöyle düşün kampanyasız ürünleri şimdi ellerinden cıkarıyorlar sonra kampanyalı ürünleri kampanyalarından dolayı cıkarıyorlar diyelimki kampanyalı ürünleri ellerinden cıkaramadılar ama onlarıda raflardan almıyorlar cunku hanı olurda kampayanın bittigini bilmeyip aaa kampanya var düşünüp alanlara satıyorlar anladın mı sinem bak coook uzun yazdım kimse zarar etmiyor zten firma satıyor geri alıyor işliyor tekrar satıyor zatn market yarı fiyatına alıp karla satıyor veya satamadıgını veriyor oda olmadı calışanına verir yiyin gayrı :) müşteride zararda degil çikolotanın mutluluk verdigi tıbben saglık acısından dogrulanmış yanı yesin herkez :) araba firmasıda karda 2 araba satmış :)) zarar yok no problem sinem panik yapma ama umarım sana cıkar araba :) araba sana cıkar dedigimde aptalca bişi demedim dimi :)))

    • Sinem diyor ki:

     Üzgünüm ama yine aptalca şeyler yazmışsınız. Kampanya olduğundan haberi olan, üzerinde kampanya görselinin olduğu ürünü alması gerektiğini de bilir. Kampanyadan haberdar olup şartlarına bakmadan “aa bunun çekilişi vardı” deyip ürün alıyorsa salaktır.

     Çekilişin detaylarına bakmadan ürün aldığını kendi ağzınla söylüyorsun ve suçu marketlere atıyorsun. Bir çekilişe katılacaksan, katılım koşullarını da okumak zorundasın. Marketlerin görevi çekiliş başlatan firmaları takip edip onların kampanyalı ürünlerini ön reyona koymak değildir. Adamlar bittikçe yenilerini getiriyorlar raflara.

     Tekrar uzun uzun yazmışsın. Adam kampanyaya dahil olmayan ürünleri, sadece çekiliş detaylarını okumayan salaklara satabilir. Bir de çekilişle uğraşmayan kişiler alır. Neden bunu yapsın. Gidip kampanyalı ürünleri koyar ve bir sürü ürün satar. Deposunda kalan diğer ürünleri de kampanyadan sonra satar. Satamazsa da değiştirir yenileriyle.

     Çekilişe son katılım süresi bittiği halde ellerinde kalan kampanyalı ürünlerin rafta durmasının kime ne zararı var? Çikolatayı alanların okuma yazması yok mu? Alır bakar katılım bitmiş der. Ne yapacaklar imha edip yeniden mi üretecekler. Neyse.

 15. Ayfer diyor ki:

  Begenip paylasip yorum yapmamiz yeterli mi

 16. turgut reis diyor ki:

  Ahmet Bey, dün çikolata aldım. ambalajın neresinde şifre yazıyor? Ambalajın üstünde çekilişe dair bir resim ya da işaret yok. Kampanyalı üründe var mıdır?

 17. Kübra diyor ki:

  Merhaba çekiliş ürünlerini nasıl anlayacağız marketlerde eski ürünlerde varken bir işareti falan var mı acaba üzerinde teşekkürler..

 18. Seda diyor ki:

  Şifre hatalı diyor sürekli sorun nedir kaç gündür gönderemiyorum

 19. selim diyor ki:

  Ahmet bey Nestle damak alıyoruz kod hata li diyor. Kod girdigim 43702050-10 pakette olan ama hepsini yazmaya yer yok

 20. selim diyor ki:

  Ahmet bey şifreyi bir turlu gonderemiyorum sms hep hatalı diyor
  Damak internet siteside kod hatası veriyor yardımcı olursanız seviniriz saygilar

 21. sevil diyor ki:

  çekilişe katılım ne zaman başlayacak.

 22. Mete diyor ki:

  Arabanın fiyat bilgisini yazabilir misiniz?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir