Nestle Damak Mini Cooper Çekilişi
 • 97

Nestle Damak Mini Cooper Çekilişi

mini cooper 2015

Nestle Damak Mini Cooper Çekilişi
Üzerinde Mini Cooper resmi bulunan Nestle Damak çikolata ürünlerinden çıkan şifreyi Nestle Damak internet sitesinden (nestledamak.com.tr) göndererek çekilişe katılabilirsiniz. Her bir ürün size 1 çekiliş hakkı kazandırır. Uyarı: Şifreli ürün paketini saklayınız. Kazanmanız durumunda şifreli ürün paketi istenecektir. Fişi saklamanıza gerek yoktur.

Bu Çekilişten Hangi Hediyeleri Kazanacağım?
3 kişi 2016 model Mini Cooper D 5 Kapı

Çekilişe Son Katılım Tarihi Ne Zaman?
28 Şubat 2017

Çekiliş Sonucu Ne Zaman Açıklanacak?
Çekiliş 7 Mart 2017 tarihinde yapılacak olup çekiliş sonucu kazananlar 13 Mart 2017 tarihinde BeniKazan’da açıklanacaktır. Sonuçları ekranın sağ alt köşesindeki kırmızı renkli zil ikonuna tıklayarak veya BeniKazan Facebook ve BeniKazan Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz.

Hangi Ürün Kaç Çekiliş Hakkı Kazandırıyor?
Damak Baton 40 gram ve Damak Gece Baton 40 gram 1 çekiliş hakkı; Damak Kare 80 gram, Damak Gece Kare 80 gram, Damak Dikdörtgen 90 gram ve Damak Gece Dikdörtgen 90 gram 2 çekiliş hakkı kazandırır.

Kısa Mesaj İle Katılım
Çekilişe internet sitesinden katılmak ücretsizdir. Kısa mesaj ile katılmak isterseniz ürün paketindeki şifreyi adınız, soyadınız ve adres bilgilerinizle birlikte kelime aralarında birer boşluk bırakarak tüm GSM operatörlerinden 4544’e göndermeniz gerekmektedir. Kısa mesaj ücreti 65 kuruştur.

Mini Cooper D 5 Kapı Fiyatı Ne Kadar?
Çekilişte hediye edilecek olan 2016 model Mini Cooper D 5 Kapı aracının piyasa değeri 125.111 Lira’dır.

Kazanmam Durumunda Ne Kadar Vergi Öderim?
Çekilişlerden kazandığınız hediyenin piyasa değeri yasalarda belirtilen muafiyetin üzerinde ise vergi ödersiniz. Muafiyet sınırı 2017 yılı için 4.068 TL’dir. Vergi oranı ise %10’dur. Ödemeniz gereken vergi kazandığınız hediyenin piyasa değerinden, o yıla ait muafiyet miktarının çıkarılması ile hesaplanır. Bu arabayı kazanmanız durumunda 12.104 lira vergi borcunuz oluşur. KDV ve ÖTV firma tarafından karşılanır.

Vergiyi Ödemeden Hediyeyi Teslim Alabilir miyim?
Evet alabilirsiniz. Kazanmanız durumunda vergi dairesine giderek vergi matrahı alırsınız. Bu vergi matrahı ile başvurunuzu yaparak hediyeyi teslim alabilirsiniz. Oluşan vergi borcunu 3 yıl içerisinde 6 taksit halinde ödeyebilirsiniz. Vergi ödemesi vergi dairelerine yapılır.

Vergisini Ödemeden Aracı Satabilir miyim?
Kazanmanız durumunda oluşan vergiyi ödemeden aracı üzerinize alabilir ve sonra istediğiniz zaman satabilirsiniz.

Mini Cooper D 5 Kapı Motorlu Taşıtlar Vergisi Kaç Para?
Motor hacmi 1.496 cc olan Mini Cooper D 5 Kapı için 2017 yılının 6 aylık döneminde 517,5 lira Motorlu Taşıtlar Vergisi ödersiniz.

Sevebilirsin...

97 Yorum

 1. Murat dedi ki:

  Ahmet Bey, Allah size sabır vermiş, yorumları soruları görünce çıldırasım geldi. Bu nedir yaa , bu nasıl bir zeka ürünüdür yaa! Ve biz bu insanlarla aynı havayı soluyoruz, yazık bize. Çekiliş sonunda bu üstün zekaya sahip olanlardan birine çıkarsa da şaşırmam. Sabır sabır sabırrrrrrrr. Kolay gelsin.

 2. Damla dedi ki:

  Kampanya alinan damak sifrelerinin toplami icerisinden secilecek degil mi? Yani alınmayan ürünlerin sifreleri sayilmayacak?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Gönderdiğiniz her bir şifreye karşılık size bir katılım numarası verilir. Çekiliş bu katılım numaraları üzerinden yapılır. Gönderilmeyen şifrelere katılım numarası verilemeyeceğinden dolayı çekilişe de katılmış olmazlar.
   Kaldı ki zaten katılsalar ne olacak. Olmayan kişiye nasıl hediye verecekler.

 3. fatma demiroğlu dedi ki:

  nüfustaki ismim fatma aile içinde fadime diyorlar.kardeşim benim adıma çekilişe katılmış ama isim olarak fadime yazmış sıkıntı olur mu

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Kazandığınız zaman kimlik bilgilerinizi doğrulamanız gerekiyor. Katıldığınız isim ile kimliğinizdeki isim farklı olduğundan dolayı sıkıntı yaşayacaksınız.

 4. Oğuz dedi ki:

  Mükerrer katılımlar elenecek ve ilk şifreli katılım kabul edilecektir ne demek,örnek veriyorum daha once gönderdiğimiz sifreyi yanlışlıkla bir daha gondermeye calistik,haliyle uyari verecek,o zamana kadar gönderdiğimiz butun farkli sifreler iptal mi oluyor,ya da yanlislikla ikinci defa göndermeye calistigimiz herhangi bir sifrenin ilkini mi kabul ediyor,cevaplarsaniz sevinirim simdiden tesekkurler,

 5. Tuğba dedi ki:

  60 tane oldu hedef yüz inşallah bana çıkar

 6. Eray dedi ki:

  Ahmet bey Allah kolaylik versin yazı l an yorumlar hem beni güldürdü hemde halime sükrettim zekamdan şüphe etmemem gerektiğini anladım inşallah minilerden biri bana çıkar Allahım:)

 7. Cemal dedi ki:

  Çekiliş nasıl yapılıyor tam olarak bilgisayardan falan denk gelme usulü mü
  Ayrıca atıyorum araba çıkan birisinin amblajı yok ne olacak yedek falan var mı ?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Çekiliş katılım numarası üzerinden üzerinde rakamların yazılı olduğu topları çekerek yapılıyor. Ambalaj yoksa ne olacağı yukarıda yazıyor.

 8. Damla dedi ki:

  Adamı çıldırtmışsınız koptum:))

 9. hevi dedi ki:

  Merhaba,ben şifreyi giriyorum ama geçersiz kod diyor.Bendeki şifre 8 haneli ve sifrenin üzerinde de bir rakam var bu ne demek yardımcı olur musunuz?

 10. Merve dedi ki:

  Kampanyada 18 yaş sınırı var mıdır?

 11. mebe dedi ki:

  Merhaba. Çekilişe defalarca katıldım. Smslerde şimdiki adresim yazıyor ancak çekiliş açıklandıginda başka bir şehire taşınmış olacağım. Diyelim ki araba çıktı bana bir sorun teşkil eder mi adres değişikliği

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Hayır sorun olmaz. Kazanmanız durumunda posta ile gönderilen tebligatı alamazsınız. Firmaya kendiniz ulaşıp evraklarınızı teslim edersiniz.

 12. can dedi ki:

  ahmet bey çekiliş süresi çok uzun tutulmuş

 13. Hatice dedi ki:

  Eğer kazanirsam arabayi almaya istanbula gitmek şartmi kendi memleketimde herhangi bir galeriden alamaz miyim?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Çekilişte verilecek olan araçlar çekiliş başlamadan önce alınıyor. Şuan garajda arabalar bekliyor. Kazanırsanız buradan gelip alacaksınız.

 14. Ali dedi ki:

  Çikolata paketlerinin uzerinde nestledamak.com.tr mesaj atın yazıyor internette böyle bir site yok internette cikolatam.com diye bir sitede form çıkıyor bu çok saçma olmuş hangisi doğru

 15. mehmet ali dedi ki:

  martın 17 sidemi açıklanıyor yoksa açıklanmayacakmı tam bir karar gönder

 16. Seyhan dedi ki:

  MERHABA Ahmet bey ben aldığım çıkolatanın şifresini yazdıktan sonra ambalajı attım isteneceğini bilmiyordum eğer araba kazanırsam alamayacakmıyım

 17. reşat gör dedi ki:

  Ahmet Bey, kazandığımız takdirde üstüne biraz daha nakit eklersem nestle bir üst model veriyormuş.bir arkadaşım söyledi bu doğru mu

 18. Bozkurt atsız dedi ki:

  Çekiliş 28 Şubat’ta peki sonuç niye 13marta kalıyor?

 19. mehmet ali dedi ki:

  Ne zaman belli olacak

 20. veli can dedi ki:

  ahmet bey bilgileri girip şifremi gönderdim.adreste eksik var..bi kısmı yazılı ama ilce bilgisi girmemişim.Çekiliş hakkım yanar mı?yoksa herhangi bir sorun oluşturmaz mı?tesekkürler

 21. Rahime dedi ki:

  Çıkan şifre ile mi kazanılan belli oluyor yoksa çok katılım ile mi ?

 22. rahime dedi ki:

  ahmet bey çekiliş için şifre mi öncelik çok katılım mı ?

 23. HARUN dedi ki:

  Ahmet bey iyi geceler dilerim ben 80 gram damak aldım şifreyi girdim iki çekiliş hakkı kazandınız diyo bunu detaylı açıklarmısın ne demek yani..
  Bide çıkan şifreleri kendi adıma sınırsız şifre girip başvurabilir miyim acebe ??

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Harun bey merhaba sorularınız için çok teşekkürler.

   “İki” derken on rakamdan biri olan 2’den bahsediyor. “çekiliş” bu katıldığımız şey. “hak” sizin sahip olduğunuz anlamında. “kazandınız” gayet açık. Hepsini yan yana getirirsek bu şifre gönderiminizden bir tane değil tam iki tane çekiliş hakkı kazandınız demek istiyor. Yani daha küçük çikolata alıp 1 çekiliş hakkı kazanacakken büyük aldığınız için bu çekiliş hakkınız iki tane olmuş. Şansınız arttı yani otomatikman.

   Çıkan şifreleri sınırsız şifre girip başvurabilir miyim? diye sormuşsunuz. Ne ağzınızdan çıkanı ne de aklınızdan geçeni anladım. “Çıkan şifreyi sınırsız şifre girip başvurmak” ne demektir? Bir tane şifre çıkar onu gönderirsiniz olur biter. Sorunuzu daha anlaşılır yazmayı deneyin.

 24. ronay dedi ki:

  Ahmet bey soruma cvp vermediniz tahmini katilim

 25. hamza varlı dedi ki:

  ben ürün ambalajını girdikten sonra attım ne yapmam gerek

 26. ronay dedi ki:

  Tahminen kac sifrelik katilim olur 1 milyon olur mu nestle pahali

 27. Ayşe dedi ki:

  Ben 1o paket nestle damak alsam her defasinda cekiliş hakkina sahip olurmuym teşekkürler

 28. beyinlütfen dedi ki:

  mantıksız sorular soramayin adama. once bi okuyun sordugunuz soruların hepsi yukarida aciklanmis. okuyun!

 29. izzet dedi ki:

  Ben şifreyi yolladıktan sonra ambalajını attım.Ambalaj istemeleri saçma değilmi.Yani kazınırsam ambalaj olmazsa arabayı alamayacakmıyım.Bunun bir opsiyonu olması gerekmez mi.

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Ambalaj istemeleri saçma değil aksine çok mantıklı. Eğer ambalaj istenmeseydi, kimsenin ürün almasına gerek kalmazdı. Hep birlikte bilgisayarın başına oturup akşama kadar kafamızdan uydurduğumuz şifrelerle çekilişe katılırdık. Sonuçta ambalaj istenmiyor. Elbet bir şifre tutardı belki de kazanırdık. Ama şimdi ne yapıyoruz, ambalajı saklıyoruz ve şifreyi kafamızdan uydurmadığımızın kanıtı olarak gösteriyoruz.

   Size önerim bir çekilişe katılmadan önce katılım koşullarını okuyunuz. Sadece bu çekiliş için değil her çekiliş için paket saklanması gerekiyor.

 30. Murat dedi ki:

  Araba resmi olmasına gerek varmı

 31. ahmet mehmet dedi ki:

  aldığım çikolatadan şifre çıktı ama hatalı kod diyerek kabul etmiyor. ama arabanın resmi yok. peki şifre neden var?

 32. Murat dedi ki:

  Fişe gerek varmı yokmu netce söyleyin

 33. serkan dedi ki:

  kaç tane oldu alıyorum ama içerisinde şifre yok. son kullanım tarihine baktım kampanyadan önce bitiyor. ambalajın en uç kısmında arada – işaretı olan rakamları yazdım yanlış şifre diyor. eee şifre nerde.

 34. sissoylu dedi ki:

  Merhaba Ahmet Bey,
  Fatura fişini kaybettim. Sadece ürün ambalajını versem yeterli olur mu? Olmazsa kaybettiğim fişi nasıl çıkartabilirim?

 35. Meltm dedi ki:

  Bir arkadas urun sok marketlerde satisa cikmstir yazmis bugun uc tane sok market iki gimsa gezdim ama yok

 36. EMİNE dedi ki:

  Ya bende aldım bugun cekılıse katılcam dıye sıfresız cıktı eskı almısım galıba sıfrelı oldugunu nasıl anlaya bılırım

 37. leda dedi ki:

  ilk şifreyi yolldıgımda adresimi eksik yazdım.sonraki yoladıgım şifrelerde adresimi tam ve eksiksiz yazdım.ilk şifredeki eksik yazdıgım adres geçerli sayılmıyo dimi ????

 38. sevinç gül güler dedi ki:

  sadece bir kere mi alıp yazıcaz şifreyi yoksa sürekli alıp mı yazıcazz

 39. Mete dedi ki:

  Ahmet Bey bilgilendirme yapıcağım;
  Ürünün çekilişli paketleri Şok Marketlerinde satılmaya başlamış 3.90 fiyatı. Alacaklar için Migrosda satışa çıkmasını bekleyin hem daha ucuz hemde daha çekilişin bitmesine çok var.

 40. kadir dedi ki:

  nestlenin ve satıcıların gelişi güzel kurnazlığı nedense bütün marketlerin raflarında birden bire nestle damak ürünlerinin cok olması AMA çekilişsiz olanları cok sık bir şekilde olması ! çekilişe dahil olmayan ürünleri ilk başta ellerinden cıkarmak sonrada kampanya bitmediyse geri kalanını satmak iyi bir strateji satıcılardada…. :)))

  • Sinem dedi ki:

   Bu söylediğin çok aptalca. Çekilişi olan bir ürünü öne koyup satmak daha çok işine gelir marketin. Neden çekilişi olmayan ürünleri öne koysun ki? O zaman kimse satın almadan çıkıp gider ve bir daha da gelip bakmaz. Ama kampanyalı ürünü rafı boşaltana kadar satın alır.

   Market kampanyalı olmayan ürünleri satamasa bile son tüketim tarihi yaklaştığı zaman üretici firma ücretsiz olarak geri alıp yenisi ile değiştirir. Market neden zarar etsin ki bundan dolayı.

   • kadir dedi ki:

    bak güzelim anlatayım şimdi kampanya var diye herkez kampanyalı ürün zannedip alıyorlar.. cunku kampanyalı olan ürünlerin üzerinde kampanyalı oldugunu gösteren araba vs resmi var ? ama bunu araştırmayan insanlar aaa kampanya vardı ben gördüm şu bu diyerek ürünü alıyorlar bilmiyorlarkı kampanyalı ürünlerin üzerinde kampanya detayları var uzun lafın kısası ben aldım ne bilim kampanyalı ürünlerde resim var ??? hemde birden fazla aldım ama içinden şifre cıkmadı bunun üzerine araştırdım baktım kampanya ürünleri farklıymış ? satıcıların yanı ürün firması ve aracı marketlerin işine şöyle geliyor depolarındakı kampanyasız ürünleri raflarına dolduruyorlarkı bir an önce bittsin kampanyalı ürünler zaten dedeigin gibi satılır ayrıca depoda mevcut istersen depodan kampanyalı onlardanda cıkarta bilirsin ama istersennnn…… ama kampanya varken kampanyasız ürünü kim alsın dimi ??? demişsinki zaten firma geri alıyor evet aldıgı dogrudur tarihleri gecerse ama oda uzun hikaye şöyle düşün kampanyasız ürünleri şimdi ellerinden cıkarıyorlar sonra kampanyalı ürünleri kampanyalarından dolayı cıkarıyorlar diyelimki kampanyalı ürünleri ellerinden cıkaramadılar ama onlarıda raflardan almıyorlar cunku hanı olurda kampayanın bittigini bilmeyip aaa kampanya var düşünüp alanlara satıyorlar anladın mı sinem bak coook uzun yazdım kimse zarar etmiyor zten firma satıyor geri alıyor işliyor tekrar satıyor zatn market yarı fiyatına alıp karla satıyor veya satamadıgını veriyor oda olmadı calışanına verir yiyin gayrı :) müşteride zararda degil çikolotanın mutluluk verdigi tıbben saglık acısından dogrulanmış yanı yesin herkez :) araba firmasıda karda 2 araba satmış :)) zarar yok no problem sinem panik yapma ama umarım sana cıkar araba :) araba sana cıkar dedigimde aptalca bişi demedim dimi :)))

    • Sinem dedi ki:

     Üzgünüm ama yine aptalca şeyler yazmışsınız. Kampanya olduğundan haberi olan, üzerinde kampanya görselinin olduğu ürünü alması gerektiğini de bilir. Kampanyadan haberdar olup şartlarına bakmadan “aa bunun çekilişi vardı” deyip ürün alıyorsa salaktır.

     Çekilişin detaylarına bakmadan ürün aldığını kendi ağzınla söylüyorsun ve suçu marketlere atıyorsun. Bir çekilişe katılacaksan, katılım koşullarını da okumak zorundasın. Marketlerin görevi çekiliş başlatan firmaları takip edip onların kampanyalı ürünlerini ön reyona koymak değildir. Adamlar bittikçe yenilerini getiriyorlar raflara.

     Tekrar uzun uzun yazmışsın. Adam kampanyaya dahil olmayan ürünleri, sadece çekiliş detaylarını okumayan salaklara satabilir. Bir de çekilişle uğraşmayan kişiler alır. Neden bunu yapsın. Gidip kampanyalı ürünleri koyar ve bir sürü ürün satar. Deposunda kalan diğer ürünleri de kampanyadan sonra satar. Satamazsa da değiştirir yenileriyle.

     Çekilişe son katılım süresi bittiği halde ellerinde kalan kampanyalı ürünlerin rafta durmasının kime ne zararı var? Çikolatayı alanların okuma yazması yok mu? Alır bakar katılım bitmiş der. Ne yapacaklar imha edip yeniden mi üretecekler. Neyse.

 41. Ayfer dedi ki:

  Begenip paylasip yorum yapmamiz yeterli mi

 42. turgut reis dedi ki:

  Ahmet Bey, dün çikolata aldım. ambalajın neresinde şifre yazıyor? Ambalajın üstünde çekilişe dair bir resim ya da işaret yok. Kampanyalı üründe var mıdır?

 43. Kübra dedi ki:

  Merhaba çekiliş ürünlerini nasıl anlayacağız marketlerde eski ürünlerde varken bir işareti falan var mı acaba üzerinde teşekkürler..

 44. Seda dedi ki:

  Şifre hatalı diyor sürekli sorun nedir kaç gündür gönderemiyorum

 45. selim dedi ki:

  Ahmet bey Nestle damak alıyoruz kod hata li diyor. Kod girdigim 43702050-10 pakette olan ama hepsini yazmaya yer yok

 46. selim dedi ki:

  Ahmet bey şifreyi bir turlu gonderemiyorum sms hep hatalı diyor
  Damak internet siteside kod hatası veriyor yardımcı olursanız seviniriz saygilar

 47. sevil dedi ki:

  çekilişe katılım ne zaman başlayacak.

 48. Mete dedi ki:

  Arabanın fiyat bilgisini yazabilir misiniz?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir