Nestle Damak Mini Cooper Çekilişi
 • 18

Nestle Damak Mini Cooper Çekilişi

mini cooper 2015

Nestle Damak Mini Cooper Çekilişi
Üzerinde Mini Cooper resmi bulunan Nestle Damak çikolata ürünlerinden çıkan şifreyi Nestle Damak internet sitesinden (nestledamak.com.tr) göndererek çekilişe katılabilirsiniz. Her bir ürün size 1 çekiliş hakkı kazandırır. Uyarı: Şifreli ürün paketini saklayınız. Kazanmanız durumunda şifreli ürün paketi istenecektir.

Neler Kazanacağım?
3 kişi 2016 model Mini Cooper D 5 Kapı

Son Katılım Tarihi Ne Zaman?
28 Şubat 2017

Çekiliş Sonucu Ne Zaman Açıklanacak?
Çekiliş sonucu 12 Mart 2017 tarihinde BeniKazan’da açıklanacaktır. Sonuçları BeniKazan Facebook ve BeniKazan Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz.

Hangi Ürün Kaç Çekiliş Hakkı Kazandırıyor?
Damak Baton 40 gram ve Damak Gece Baton 40 gram 1 çekiliş hakkı; Damak Kare 80 gram, Damak Gece Kare 80 gram, Damak Dikdörtgen 90 gram ve Damak Gece Dikdörtgen 90 gram 2 çekiliş hakkı kazandırır.

Kısa Mesaj İle Katılım
Çekilişe internet sitesinden katılmak ücretsizdir. Kısa mesaj ile katılmak isterseniz ürün paketindeki şifreyi adınız, soyadınız ve adres bilgilerinizle birlikte kelime aralarında birer boşluk bırakarak tüm GSM operatörlerinden 4544’e göndermeniz gerekmektedir. Kısa mesaj ücreti 65 kuruştur.

Mini Cooper D Fiyatı Ne Kadar?
Çekilişte hediye edilecek olan 2016 model Mini Cooper D aracın piyasa değeri 125.111 Lira’dır. Kazanmanız durumunda oluşacak vergiyi ödemeden aracı üzerinize alıp hemen satabilirsiniz. Vergi borcunuzu daha sonra ödeyebilirsiniz.

Kazanmam Durumunda Ne Kadar Vergi Öderim?
Çekilişlerden kazandığınız hediyenin piyasa değeri yasalarda belirtilen muafiyetin üzerinde ise vergi ödersiniz. Muafiyet sınırı 2016 yılı için 3.918 TL’dir. Vergi oranı ise %10’dur. Ödemeniz gereken vergi kazandığınız hediyenin piyasa değerinden, o yıla ait muafiyet sınırı miktarının çıkarılması ile hesaplanır. Aracın piyasa değeri 125.111 lira olup 2016 yılı muafiyet bedeli çıkarılırsa geriye 121.193 lira kalır. Buna göre arabayı kazanmanız durumunda 12.193 lira vergi borcunuz oluşur. Bu vergiyi 3 yıl içerisinde 6 taksit halinde ödeyebilirsiniz. Aracın KDV ve ÖTV’si firma tarafından karşılanacaktır.

Vergiyi Ödemeden Hediyeyi Teslim Alabilir miyim?
Evet alabilirsiniz. Kazanmanız durumunda vergi dairesine giderek vergi matrahı alırsınız. Bu vergi matrahı ile başvurunuzu yaparak hediyeyi teslim alabilirsiniz. Oluşan vergi borcunu 3 yıl içerisinde 6 taksit halinde ödeyebilirsiniz. Vergi ödemesi vergi dairelerine yapılır.

Mini Cooper D’nin Motorlu Taşıtlar Vergisi Kaç Para?
Çekilişte hediye edilecek olan Mini Cooper D’nin motor hacmi 1.496 cc’dir. Bu sebeple 2016 yılının 6 aylık dönemi için 498,5 lira Motorlu Taşıtlar Vergisi ödersiniz.

Sevebilirsin...

18 Yorum

 1. kadir diyor ki:

  nestlenin ve satıcıların gelişi güzel kurnazlığı nedense bütün marketlerin raflarında birden bire nestle damak ürünlerinin cok olması AMA çekilişsiz olanları cok sık bir şekilde olması ! çekilişe dahil olmayan ürünleri ilk başta ellerinden cıkarmak sonrada kampanya bitmediyse geri kalanını satmak iyi bir strateji satıcılardada…. :)))

  • Sinem diyor ki:

   Bu söylediğin çok aptalca. Çekilişi olan bir ürünü öne koyup satmak daha çok işine gelir marketin. Neden çekilişi olmayan ürünleri öne koysun ki? O zaman kimse satın almadan çıkıp gider ve bir daha da gelip bakmaz. Ama kampanyalı ürünü rafı boşaltana kadar satın alır.

   Market kampanyalı olmayan ürünleri satamasa bile son tüketim tarihi yaklaştığı zaman üretici firma ücretsiz olarak geri alıp yenisi ile değiştirir. Market neden zarar etsin ki bundan dolayı.

 2. Ayfer diyor ki:

  Begenip paylasip yorum yapmamiz yeterli mi

 3. turgut reis diyor ki:

  Ahmet Bey, dün çikolata aldım. ambalajın neresinde şifre yazıyor? Ambalajın üstünde çekilişe dair bir resim ya da işaret yok. Kampanyalı üründe var mıdır?

 4. Kübra diyor ki:

  Merhaba çekiliş ürünlerini nasıl anlayacağız marketlerde eski ürünlerde varken bir işareti falan var mı acaba üzerinde teşekkürler..

 5. Seda diyor ki:

  Şifre hatalı diyor sürekli sorun nedir kaç gündür gönderemiyorum

 6. selim diyor ki:

  Ahmet bey Nestle damak alıyoruz kod hata li diyor. Kod girdigim 43702050-10 pakette olan ama hepsini yazmaya yer yok

 7. selim diyor ki:

  Ahmet bey şifreyi bir turlu gonderemiyorum sms hep hatalı diyor
  Damak internet siteside kod hatası veriyor yardımcı olursanız seviniriz saygilar

 8. sevil diyor ki:

  çekilişe katılım ne zaman başlayacak.

 9. Mete diyor ki:

  Arabanın fiyat bilgisini yazabilir misiniz?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir