Nokia 808 Pureview çekilişi
  • 3

Nokia 808 Pureview çekilişi

Nokia 808 Pureview çekilişiAşağıdaki bilgiler bir önceki çekilişe aittir. Yeni Nokia 808 Pureview çekilişi için tıklayınız.

Nokia Facebook sayfasına facebook.com/NokiaTurkiye giriş yapıp Hayat Detaylarda sekmesine basınız. Açılan pencerede Tahmine Başla butonuna basarak fotoğraftaki nesnelerin ne olduğunu tahmin ediniz. Doğru tahmin yapanlar 10 kat daha fazla çekiliş hakkı kazanıyor.

Tahminlerinizi kolaylaştırmak için Hayat detaylarını paylaşmanız gerekiyor. Paylaşım yaptıkça fotoğrafı daha uzaktan görebiliyor ve nesnenin ne olduğunu daha kolay anlayabiliyorsunuz. Uygulamaya kayıt olan herkes 1 çekiliş hakkı kazanacak. Doğru tahmin size 10 çekiliş hakkı daha kazandıracak. Her gün en çok 5 tahminde bulunabilirsiniz.

Çekiliş sonuçları açıklandı
TIKLAYIN: Nokia 808 Pureview çekiliş sonucu

Neler kazanacağım?
4 kişi Nokia 808 Pureview cep telefonu
(41 MP kamera, 1.3 GHz işlemci, Symbian Belle işletim sistemi, 16 GB dahili hafıza)

Son katılım tarihi?
15 Ağustos 2012

Sonuçlar ne zaman açıklanacak?
Sonuçlar 27 Ağustos 2012 tarihinde BeniKazan.com’da açıklanacaktır. Sonuçların e-posta adresinize gönderilmesini istiyorsanız tıklayınız. E-Postanıza gönderilen mesajı onaylayınız.Bu Çekilişlere de Katılın

3 Yorum

  1. Fatmanur dedi ki:

    Harika bir telefon. 41 mp kamerası var. Kamerasında benzersiz bir teknoloji kullanılıyor. Internette bir çok siteye baktım. Kamerası çok üstün. Kampanya çol güzel.

    Resimlerin ne olduğunu bulan.varsa burda paylaşabilir.mi?

  2. MUZAFFER CELAL ARSLAN dedi ki:

    harika telefon

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir