Novada Yozgat AVM Opel Astra Çekilişi
  • 0

Novada Yozgat AVM Opel Astra Çekilişi

Opel Astra

Novada Yozgat AVM Opel Astra Çekilişi
Novada Yozgat alışveriş merkezindeki mağazalardan yapacağınız her 75 liralık alışveriş size 1 çekiliş hakkı kazandıracak. Alışverişleriniz sonrası aldığınız faturalarla kampanya masalarına giderek çekilişe kaydınızı yaptırabilirsiniz. AVM içinde bulunan Banka ve ATM’lerden yapılan işlemler, döviz büroları işlemleri, mobil/sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, TL/dakika yüklemeleri, alkollü içecekler, şans ve talih oyunları harcamaları, tütün ve tütün mamulleri, otopark, eczane-ilaç harcamaları, hediye çeki ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Fatura üzerindeki isim ile çekilişe katılan kişi aynı olmalıdır.

Çekilişten Hangi Hediyeleri Kazanacağım?
1 kişi 2017 model Opel Astra

Çekilişe Son Katılım Tarihi Ne Zaman?
13 Haziran 2018

Çekiliş Sonucu Ne Zaman Açıklanacak?
Çekiliş 24 Haziran 2018 tarihinde yapılacak olup çekiliş sonucu kazananlar 27 Haziran 2018 tarihinde BeniKazan’da açıklanacaktır. Sonuçları BeniKazan Facebook, BeniKazan Twitter, BeniKazan Instagram hesaplarından takip edebilirsiniz. Ekranın sağ alt köşesindeki kırmızı renkli zil ikonuna tıklayarak anında bildirimlere abone olabilirsiniz.

Novada Yozgat AVM Nerede?
Novada Yozgat alışveriş merkezi Yozgat şehrindedir. Adres: Fatih Mahallesi, Adnan Menderes Blv. 182 B, 66100 Merkez/Yozgat Merkez/YozgatBu Çekilişlere de Katılın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir