Odeabank Mobil Uygulama Tatil Çekilişi
  • 0

Odeabank Mobil Uygulama Tatil Çekilişi

Tatil

Odeabank Mobil Uygulama Tatil Çekilişi
Çekilişe yalnızca Odeabank müşterileri katılabilir. Akıllı telefonunuzun uygulama mağazasından indireceğiniz Odeabank mobil uygulamasına kullanıcı adı ve şifrenizle birlikte giriş yaptığınız her bir gün için 1 çekiliş hakkı kazanırsınız. Ayrıca herhangi bir bankacılık işlemi yaparsanız fazladan bir çekiliş hakkı daha kazanmış olursunuz. Bir kişi bu şekilde günde en fazla 2 toplamda ise 62 çekiliş hakkı kazanabilir.

Çekilişten Hangi Hediyeleri Kazanacağım?
2 kişi Çift kişilik Phuket veya Bali tatili (Hangisine gitmek istiyorsanız)

Çekiliş Sonucu Açıklandı
TIKLAYIN: Odeabank Mobil Uygulama Tatil Çekiliş Sonucu

Çekilişe Son Katılım Tarihi Ne Zaman?
31 Ağustos 2017

Çekiliş Sonucu Ne Zaman Açıklanacak?
Çekiliş 12 Eylül 2017 tarihinde yapılacak olup çekiliş sonucu kazananlar 19 Eylül 2017 tarihinde BeniKazan’da açıklanacaktır. Sonuçları ekranın sağ alt köşesindeki kırmızı renkli zil ikonuna tıklayarak veya BeniKazan Facebook ve BeniKazan Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz.

Tatil Hakkında:
Yapılacak çekiliş sonucunda, 2 adet 5.500,00 EURO değerinde Çift Kişilik Phuket Seyahat Paketi (2-10 Aralık 2017 tarihleri arasında 8 gece konaklamalı Phuket Turu. Gidiş dönüş uçak biletleri, 5 yıldızlı otelde oda kahvaltı konaklama, otel-havalimanı arasındaki transferler, şehir turu ve çevre gezileri dahil) ya da Çift Kişilik Bali Seyahat Paketi (11-17 Aralık 2017 tarihleri arasında 5 gece konaklamalı Bali Turu. Gidiş dönüş uçak biletleri, 5 yıldızlı otelde oda kahvaltı konaklama, otel-havalimanı arasındaki transferler, şehir turu ve çevre gezileri dahil) verilecektir. (Seyahat İstanbul Atatürk Havalimanı’nda başlar ve biter. İstanbul’a kadar ulaşım giderleri ile vize, pasaport işlemleri ve masrafları talihlilere aittir. Seyahat talihliyle birlikte iki kişiliktir.Talihliler iki seyahatten sadece istediği birini seçebilir.Bu Çekilişlere de Katılın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir