Onur Market Samsung Galaxy S7 Edge Çekilişi
 • 3

Onur Market Samsung Galaxy S7 Edge Çekilişi

Samsung Galaxy S7 Edge

Onur Market Samsung Galaxy S7 Edge Çekilişi
İstanbul, Edirne, Kırklareli ve Tekirdağ illerinde bulunan Onur Marketlerinden yapacağınız her 2 adet Elidor markalı ürün alışverişi size 1 çekiliş hakkı kazandıracak. Çekiliş hakkı kazanmak için ödeme işlemi yapmadan önce Onur Ödül kartınızı göstermeniz gerekmektedir. Kart bilgilerinizin eksiksiz ve güncel olduğundan emin olunuz. Kartınız yoksa kasalardan temin edebilirsiniz.

Çekilişten Hangi Hediyeleri Kazanacağım?
5 kişi Samsung Galaxy S7 Edge

Çekiliş Sonucu Açıklandı
TIKLAYIN: Onur Market Samsung Galaxy S7 Edge Çekiliş Sonucu

Çekilişe Son Katılım Tarihi Ne Zaman?
18 Mart 2017

Çekiliş Sonucu Ne Zaman Açıklanacak?
Çekiliş 6 Nisan 2017 tarihinde yapılacak olup çekiliş sonucu kazananlar 12 Nisan 2017 tarihinde BeniKazan’da açıklanacaktır. Sonuçları ekranın sağ alt köşesindeki kırmızı renkli zil ikonuna tıklayarak veya BeniKazan Facebook ve BeniKazan Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz.Bu Çekilişlere de Katılın

3 Yorum

 1. Zafer dedi ki:

  Çekilişe katılım için onur marketlerin bile haberi yok bu nasıl çekiliş anlamadım. İki onur markete sordum bilgisi yok. Onur ödül kartı okutarak iki adet elidor aldım fakat sadece fiş var elimizde. İyide başvuru için internet sitesi yada msj atabileceğimiz bir yer yok,kupon yada başvuru çıktısı hiç bişey yok,neye göre yapılacak bu çekiliş. Market çalışanı onur ödül kart sadece indirim için işe yarar, hangi ürünü aldığınız sisteme işlenmez diyor. Anlamadım ben bu işten bir şey. Bilgisi olan paylaşırsa seviniriz.

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Market çalışanları asgari ücret alıp günde 12 saat çalıştıkları için bu tür konularda en son bilgi sahibi oluyorlar. Siz Onur Ödül kartınızı kullanarak alışverişinizi yaptıysanız sorun yok. Kart bilgilerinizin güncel ve eksiksiz olduğundan emin olun yeter.

 2. Eda dedi ki:

  İnşallah o telefon benim olut

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir