Opel Grandland X Çekilişi
  • 2

Opel Grandland X Çekilişi

Opel Grandland X 2018

Opel Grandland X Çekilişi
Size en yakın bir Opel showroomuna gidip Opel Grandland X ile test sürüşüne çıkarak çekilişe katılabilirsiniz. Test sürüşü sonunda çekilişe katılım formunu doldurmayı unutmayınız. Kampanyaya katılımlar ücretsizdir. Çekilişe katılmak için aracı satın almanıza gerek yoktur. Sadece test sürüşü yapıp kampanya formunu doldurmanız yeterlidir.

Çekilişten Hangi Hediyeleri Kazanacağım?
1 kişi Çift kişilik Kapadokya tatili (3 gün 2 gece – 15.705 lira değerinde)

Çekilişe Son Katılım Tarihi Ne Zaman?
11 Şubat 2018

Çekiliş Sonucu Ne Zaman Açıklanacak?
Çekiliş 26 Şubat 2018 tarihinde yapılacak olup çekiliş sonucu kazananlar 28 Şubat 2018 tarihinde BeniKazan’da açıklanacaktır. Sonuçları BeniKazan Facebook, BeniKazan Twitter, BeniKazan Instagram hesaplarından takip edebilirsiniz. Ekranın sağ alt köşesindeki kırmızı renkli zil ikonuna tıklayarak anında bildirimlere abone olabilirsiniz.

Kazanmam Durumunda Ne Kadar Vergi Öderim?
Çekilişlerden kazandığınız hediyenin piyasa değeri yasalarda belirtilen muafiyetin üzerinde ise vergi ödersiniz. Muafiyet sınırı 2018 yılı için 4.656 TL’dir. Vergi oranı ise %20’dir. Ödemeniz gereken vergi kazandığınız hediyenin piyasa değerinden, o yıla ait muafiyet miktarının çıkarılması ile hesaplanır. Bu tatili kazanmanız durumunda 2.209 lira vergi borcunuz oluşur.Bu Çekilişlere de Katılın

2 Yorum

  1. Muharrem Uzun dedi ki:

    2209 tl vergi borcu nedir ya. güya bedava tatil. Çekilşsiz gitsem daha az öderim..!!!!!

  2. mesut günaydın dedi ki:

    2yıl dır yüklü harccamalar yapıyorum bir hediye alamadın hediye vererek beni sevinirin

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir