Opet THY Mil kampanyası
 • 4

Opet THY Mil kampanyası

Opet THY Mil kampanyasıŞimdi Opet’ten, Opet Kart veya diğer parolu kartıyla akaryakıt alan ve kampanyaya katılan herkes, Türk Hava Yolları ile bedava uçmak için mil kazanıyor. 1 Liralık akaryakıt, 1 mil kazandırıyor. Herkes, dilediği yere kolayca, bedavaya uçuyor. Kampanyadan Opet Kart ile diğer parolu kart sahibi olan MilesSmiles üyeleri faydalanabilirler. Paro özellikli banka ve kredi kartları kampanyadan faydalanamazlar.

Nasıl katılacağım?
Kampanyaya katılmak için parolu kartınıza kayıtlı olan cep telefonundan mesaj göndermeniz gerekmektedir. Mesaj kısmına THY yazıp bir boşluk bırakarak parolu kart numaranızı yazıp bir boşluk bırakarak kazanacağınız mil puanların yükleneceği T.C Kimlik numarasını yazmanız ve 0532 444 67 38‘e göndermeniz yeterlidir.

Kampanya detayları:

 • Kampanya 31.08.2011 tarihine kadar geçerlidir.
 • Kazanılan miller verilen TC Kimlik numarasına 72 saat içerisinde yüklenir.
 • Kampanyaya katılanlar Opet alışverişlerinde sadece mil puan kazanırlar.
 • Bu kampanyaya katılanlar diğer Opet kampanyalarından yararlanamaz.


Bu Çekilişlere de Katılın

4 Yorum

 1. Hasan Köse dedi ki:

  Ne Kadar Puanım olduğunu ve Bunu Nasıl kullanacağımı nasıl öğrenebilirim.

 2. AhMet erdem dedi ki:

  Benim miles & smiles kartım var ve opet harcamalarım da bu karti kullanıyorum ancak kartıma puanlar yüklenmedi ne yapmalıyım ve neden yuklenmedi

 3. Ali Gencer dedi ki:

  OPET THY Mil kapmanyasına katılmak için lütfen kampanyaya dahil bir kart kullanınız mesajı aldım, farklı bir opet kartım mı olması gerekiyor???

 4. zeynep inankur dedi ki:

  “Nasıl katılacağım?
  Kampanyaya katılmak için parolu kartınıza kayıtlı olan cep telefonundan mesaj göndermeniz gerekmektedir. Mesaj kısmına THY yazıp bir boşluk bırakarak parolu kart numaranızı yazıp bir boşluk bırakarak kazanacağınız mil puanların yükleneceği T.C Kimlik numarasını yazmanız ve …” . İstenilen bu bilgileri SMS ile yolladığım zaman sizden TK numaranızı kontrol edin diye bir mesaj alıyorum, o halde neden THY TK numaranızı yazın yerine T:C Kimlik numaranızı yazın diyorsunuz?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir