Özdilek Mercedes E180 Çekilişi
 • 10

Özdilek Mercedes E180 Çekilişi

mercedes e 2016

Özdilek Mercedes E180 Çekilişi
Özdilek 45. yıl kampanyası kapsamında Özdilek hipermarketleri, mağazaları, kafe ve restoranları, Safahat lokantaları, Cinetime sinemaları internet sitesinden yapacağınız her 75 liralık alışveriş size 1 çekiliş hakkı kazandıracak. 75 liralık alışverişinizi aynı gün içerisinde yapmanız gerekmektedir. Alışverişleriniz sonrası aldığınız faturaları saklayınız. Hediye tesliminde fatura ibrazı zorunludur.

Neler Kazanacağım?
5 kişi 2016 model Mercedes E180

Çekiliş Sonuçları Açıklandı
TIKLAYIN: Özdilek Mercedes E180 Çekiliş Sonucu

Son Katılım Tarihi Ne Zaman?
10 Ağustos 2016

Çekiliş Sonucu Ne Zaman Açıklanacak?
Çekiliş sonucu 19 Ağustos 2016 tarihinde BeniKazan’da açıklanacaktır. Sonuçları BeniKazan Facebook ve BeniKazan Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz.

Mercedes E180 Fiyatı Ne Kadar?
Çekilişte hediye edilecek olan 2016 model Mercedes E180 aracın piyasa değeri 177.400 Lira’dır. Kazanmanız durumunda oluşacak vergiyi ödemeden aracı üzerinize alıp hemen satabilirsiniz. Vergi borcunuzu daha sonra ödeyebilirsiniz.

Kazanmam Durumunda Ne Kadar Vergi Öderim?
Çekilişlerden kazandığınız hediyenin piyasa değeri yasalarda belirtilen muafiyetin üzerinde ise vergi ödersiniz. Muafiyet sınırı 2016 yılı için 3.918 TL’dir. Vergi oranı ise %10’dur. Ödemeniz gereken vergi kazandığınız hediyenin piyasa değerinden, o yıla ait muafiyet sınırı miktarının çıkarılması ile hesaplanır. Aracın piyasa değeri 177.400 lira olup 2016 yılı muafiyet bedeli çıkarılırsa geriye 173.482 lira kalır. Buna göre arabayı kazanmanız durumunda 17.348 lira vergi borcunuz oluşur. Bu vergiyi 3 yıl içerisinde 6 taksit halinde ödeyebilirsiniz. Aracın KDV ve ÖTV’si firma tarafından karşılanacaktır.

Vergiyi Ödemeden Hediyeyi Teslim Alabilir miyim?
Evet alabilirsiniz. Kazanmanız durumunda vergi dairesine giderek vergi matrahı alırsınız. Bu vergi matrahı ile başvurunuzu yaparak hediyeyi teslim alabilirsiniz. Oluşan vergi borcunu 3 yıl içerisinde 6 taksit halinde ödeyebilirsiniz. Vergi ödemesi vergi dairelerine yapılır.

Mercedes E180’in Motorlu Taşıtlar Vergisi Kaç Para?
Çekilişte hediye edilecek olan Mercedes E180’in motor hacmi 1.595 cc’dir. Bu sebeple 2016 yılı için toplam 997 lira Motorlu Taşıtlar Vergisi ödersiniz.Bu Çekilişlere de Katılın

10 Yorum

 1. ahmet dedi ki:

  5 Mercedes’in hepsi Bursa’ya çıktı.

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merhaba Ahmet bey, konuyla ilgili olarak Özdilak firması ile görüştük. Bursa alışveriş merkezindeki katılım oranı diğer illere göre oldukça fazla olduğundan dolayı araçların tamamı Bursa’daki kişilere çıkmış. Bunun önceden ayarlama gibi bir şey olmadığını belirttiler.

 2. Ahmet dedi ki:

  Çekiliş açıklanma tarihlerini doğru yazsanız çok iyi olur.

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Çekiliş tarihi ile açıklanma tarihi farklıdır. Biz bazı çekilişlerin sonuçlarını çekilişin yapıldığı tarihte öğrenebiliyoruz. Bu durumda sizi bekletmek yerine hemen açıklıyoruz. Tarihler resmi olarak doğrudur.

 3. ARDA dedi ki:

  inşallah bitanesi bana çıkar çok istiyorum.

 4. merve dedi ki:

  ÇEKİLMESİNE SAATLER KALDIIII ! nerede yapılacak bu çekiliş ? 19u açıklanacak dediniz ancak belki halka açık olacaksa çekiliş anı, önceden çıtlatırsınız galipleri :D

 5. Nazmiye dedi ki:

  Merhaba internetten alışverişte 75 tl tutarındaki fatura kaydını nasıl yaptiracagiz

 6. yusufkamer dedi ki:

  herkese merhaba,sizi çokkk seviyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir