Özdilek Volkswagen Tiguan Çekilişi
 • 10

Özdilek Volkswagen Tiguan Çekilişi

Volkswagen Tiguan 2017

Özdilek Volkswagen Tiguan Çekilişi
Özdilek Hipermarketleri, Özdilek Mağazaları, Özdilek Ev Tekstil Mağazaları Kafe Restoranları, Kafe Safahat, Safahat Lokantası, Gold Time Cafe, Cinetime Sinemaları, Lavandi Kuru Temizleme, Game Machine Bowling, Game Factory ve Playtime Mağazalarından ve ozdilekteyim internet sitesinden aynı gün içerisinde yapacağınız her 75 liralık alışveriş size 1 çekiliş hakkı kazandıracak. Alışverişleriniz sonrası şifreli çekiliş kartınızı almayı unutmayınız. Alışveriş faturalarınızı ve kampanya masalarından verilecek olan bilgisayar çıktınızı mutlaka saklayınız.

Çekilişten Hangi Hediyeleri Kazanacağım?
6 kişi 2017 model Volkswagen Tiguan

Çekiliş Sonucu Açıklandı
TIKLAYIN: Özdilek Volkswagen Tiguan Çekiliş Sonucu

Çekilişe Son Katılım Tarihi Ne Zaman?
3 Ağustos 2017

Çekiliş Sonucu Ne Zaman Açıklanacak?
Çekiliş 8 Ağustos 2017 tarihinde yapılacak olup çekiliş sonucu kazananlar 11 Ağustos 2017 tarihinde BeniKazan’da açıklanacaktır. Sonuçları ekranın sağ alt köşesindeki kırmızı renkli zil ikonuna tıklayarak veya BeniKazan Facebook ve BeniKazan Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz.

Volkswagen Tiguan Fiyatı Ne Kadar?
Çekilişte hediye edilecek olan 2017 model Volkswagen Tiguan aracının piyasa değeri 102.000 Lira’dır.

Kazanmam Durumunda Ne Kadar Vergi Öderim?
Çekilişlerden kazandığınız hediyenin piyasa değeri yasalarda belirtilen muafiyetin üzerinde ise vergi ödersiniz. Muafiyet sınırı 2017 yılı için 4.068 TL’dir. Vergi oranı ise %10’dur. Ödemeniz gereken vergi kazandığınız hediyenin piyasa değerinden, o yıla ait muafiyet miktarının çıkarılması ile hesaplanır. Bu arabayı kazanmanız durumunda 9.793 lira vergi borcunuz oluşur. KDV ve ÖTV firma tarafından karşılanır.

Vergiyi Ödemeden Hediyeyi Teslim Alabilir miyim?
Evet alabilirsiniz. Kazanmanız durumunda vergi dairesine giderek vergi matrahı alırsınız. Bu vergi matrahı ile başvurunuzu yaparak hediyeyi teslim alabilirsiniz. Oluşan vergi borcunu 3 yıl içerisinde 6 taksit halinde ödeyebilirsiniz. Vergi ödemesi vergi dairelerine yapılır.

Vergisini Ödemeden Aracı Satabilir miyim?
Kazanmanız durumunda oluşan vergiyi ödemeden aracı üzerinize alabilir ve sonra istediğiniz zaman satabilirsiniz.

Volkswagen Tiguan Motorlu Taşıtlar Vergisi Kaç Para?
Motor silindir hacmi 1.395 cc olan Volkswagen Tiguan için 2017 yılının 6 aylık döneminde 517,5 lira Motorlu Taşıtlar Vergisi ödersiniz.Bu Çekilişlere de Katılın

10 Yorum

 1. Erol gökçe dedi ki:

  Bu çekilişin adil ve güvenilir olduğuna inanmıyorum ve benim gibi düşünen çok bunu bilin

 2. Seyhan zorlu dedi ki:

  Merhaba ben de katıldım çekilişe fakat 8.8.2017 yurtdışına çıktım bu gün ve 16.8.2017 günü dönecem Türkiye ye. internet olan yerden takip edeceğim ama olurya çıkarsa bizi arıyacaklarmı tekefonla acaba . Yada ben 11 deki gazetede ismimi gördüğümde size haber versem olurmu bilgilendirirseniz sevinirim

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Bize haber vermenize gerek yok. Çekiliş sonucu açıklandıktan sonra 15 gün başvuru süreniz var. Zaten bu süre içerisinde geri dönmüş oluyorsunuz. Sizi aramalarına veya sizin onları aramanıza da gerek yok.

 3. TUĞÇE ÜNSAL dedi ki:

  Bu çekilişe hangi Özdilek Avm ler dahil acaba? İstanbul dışında dahil olan Avm var mı?

 4. Sebahat dedi ki:

  Çok güzel bir araba

 5. orhan dedi ki:

  güzel araba rüyamız da bile göremiyecegimiz birşey çekiliş için mafraflar varmı

 6. Serdar dedi ki:

  Hocam nasıl 102 bin tl oluyor bu araç. Başlangıç fiyatı 112 bin tl. Bu kampanyayı yapan şirketler toptan fiyatına mı alıyor arabayı?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merhaba, bu fiyat aracı verecek olan firmanın alış fiyatıdır. Muhtemelen fiyatların düşük olduğu bir zamanda ucuza almış olmalılar. Fiyatın düşük olması arabayı kazanacak kişiye de fayda sağlar. Daha az vergi öder.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir