ÖzdilekPark Antalya AVM Toyota C-HR Çekilişi
  • 1

ÖzdilekPark Antalya AVM Toyota C-HR Çekilişi

Toyota C-HR

ÖzdilekPark Antalya AVM Toyota C-HR Çekilişi
ÖzdilekPark Antalya alışveriş merkezindeki mağazalardan yapacağınız her 100 liralık alışveriş size 1 çekiliş hakkı kazandıracak. Alışverişleriniz sonrası aldığınız faturalarla kampanya masalarına giderek çekilişe kaydınızı yaptırabilirsiniz. AVM içinde bulunan Banka ve ATM’lerden yapılan işlemler, döviz büroları işlemleri, mobil/sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, TL/dakika yüklemeleri, alkollü içecekler, şans ve talih oyunları harcamaları, tütün ve tütün mamulleri, otopark, eczane-ilaç harcamaları, hediye çeki ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Fatura üzerindeki isim ile çekilişe katılan kişi aynı olmalıdır.

Çekilişten Hangi Hediyeleri Kazanacağım?
3 kişi 2017 model Toyota C-HR 1.8 Hibrit 4×2

Çekiliş Sonucu Açıklandı
TIKLAYIN: ÖzdilekPark Antalya AVM Toyota C-HR Çekiliş Sonucu

Çekilişe Son Katılım Tarihi Ne Zaman?
7 Ağustos 2017

Çekiliş Sonucu Ne Zaman Açıklanacak?
Çekiliş 13 Ağustos 2017 tarihinde yapılacak olup çekiliş sonucu kazananlar 17 Ağustos 2017 tarihinde BeniKazan’da açıklanacaktır. Sonuçları ekranın sağ alt köşesindeki kırmızı renkli zil ikonuna tıklayarak veya BeniKazan Facebook ve BeniKazan Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz.

ÖzdilekPark Antalya AVM Nerede?
ÖzdilekPark Antalya alışveriş merkezi Antalya şehrindedir. Adres: Fabrikalar Mahallesi, 07000, Fikri Erten Cd. No:2, 07090 Kepez/Antalya

Toyota C-HR Fiyatı Ne Kadar?
Çekilişte hediye edilecek olan 2017 model Toyota C-HR aracının piyasa değeri 106.132 Lira’dır.

Kazanmam Durumunda Ne Kadar Vergi Öderim?
Çekilişlerden kazandığınız hediyenin piyasa değeri yasalarda belirtilen muafiyetin üzerinde ise vergi ödersiniz. Muafiyet sınırı 2017 yılı için 4.068 TL’dir. Vergi oranı ise %10’dur. Ödemeniz gereken vergi kazandığınız hediyenin piyasa değerinden, o yıla ait muafiyet miktarının çıkarılması ile hesaplanır. Bu arabayı kazanmanız durumunda 10.206 lira vergi borcunuz oluşur. KDV ve ÖTV firma tarafından karşılanır.

Vergiyi Ödemeden Hediyeyi Teslim Alabilir miyim?
Hayır alamazsınız. Veraset ve İntikal Vergisi kanununa göre çekilişlerden kazanılan hediyenin vergisi çekilişin yapıldığı tarihi takip eden ayın 20. günü mesai bitimine kadar ödenmelidir. Eğer ödeyecek paranız yoksa sahip olduğunuz bir varlığı teminat göstererek hediyeyi alabilirsiniz.

Vergisini Ödemeden Aracı Satabilir miyim?
Aracı satabilmek için üzerinize almanız gerekmektedir. Vergisini ödemeden üzerinize alamayacağınız için aracı satamazsınız.

Toyota C-HR Motorlu Taşıtlar Vergisi Kaç Para?
Motor silindir hacmi 1.798 cc olan Toyota C-HR için 2017 yılının 6 aylık döneminde 913,5 lira Motorlu Taşıtlar Vergisi ödersiniz.Bu Çekilişlere de Katılın

1 Yorum

  1. Hüseyin dedi ki:

    Benim olsun derdim ama hiç şansım olmaz biliyorum

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir