ÖzdilekPark Bursa AVM Toyota C-HR Çekiliş Sonucu
  • 0

ÖzdilekPark Bursa AVM Toyota C-HR Çekiliş Sonucu

Toyota C-HR

ÖzdilekPark AVM Toyota C-HR Çekiliş Sonucu
ÖzdilekPark Bursa Nilüfer alışveriş merkezindeki mağazalardan yaptığınız her 100 liralık alışveriş karşılığında 1 çekiliş hakkı kazandığınız kampanya sona erdi. Çekiliş yapıldı ve kazanan kişiler belirlendi.

2017 model Toyota C-HR 1.8 Hibrit 4×2 kazanan 3 kişi:
Bağdat Cengiz Kaymaz
Necdet Ergen
Hüseyin Eğen

Yedek Talihliler:
Kerem Selimoğlu
Gökhan Mestan
Taner Gençoğlu

Nasıl Bir Kampanyaydı?
Çekiliş hakkında detaylı bilgi için: ÖzdilekPark Bursa AVM Toyota C-HR Çekilişi

ÖzdilekPark Bursa Nilüfer AVM Nerede?
ÖzdilekPark Bursa Nilüfer alışveriş merkezi Bursa şehrindedir. Adres: Alaaddinbey Mahallesi, Alaaddinbey Cd. No:307, 16120 Nilüfer/Bursa

Toyota C-HR Fiyatı Ne Kadar?
Çekilişte hediye edilecek olan 2017 model Toyota C-HR aracının piyasa değeri 116.900 Lira’dır.

Kazanmam Durumunda Ne Kadar Vergi Öderim?
Çekilişlerden kazandığınız hediyenin piyasa değeri yasalarda belirtilen muafiyetin üzerinde ise vergi ödersiniz. Muafiyet sınırı 2017 yılı için 4.068 TL’dir. Vergi oranı ise %10’dur. Ödemeniz gereken vergi kazandığınız hediyenin piyasa değerinden, o yıla ait muafiyet miktarının çıkarılması ile hesaplanır. Bu arabayı kazanmanız durumunda 11.283 lira vergi borcunuz oluşur. KDV ve ÖTV firma tarafından karşılanır.

Vergiyi Ödemeden Hediyeyi Teslim Alabilir miyim?
Hayır alamazsınız. Veraset ve İntikal Vergisi kanununa göre çekilişlerden kazanılan hediyenin vergisi çekilişin yapıldığı tarihi takip eden ayın 20. günü mesai bitimine kadar ödenmelidir. Eğer ödeyecek paranız yoksa sahip olduğunuz bir varlığı teminat göstererek hediyeyi alabilirsiniz.

Vergisini Ödemeden Aracı Satabilir miyim?
Aracı satabilmek için üzerinize almanız gerekmektedir. Vergisini ödemeden üzerinize alamayacağınız için aracı satamazsınız.

Toyota C-HR Motorlu Taşıtlar Vergisi Kaç Para?
Motor silindir hacmi 1.798 cc olan Toyota C-HR için 2017 yılının 6 aylık döneminde 913,5 lira Motorlu Taşıtlar Vergisi ödersiniz.Bu Çekilişlere de Katılın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir