Park Afyon AVM Mercedes CLA Çekilişi
  • 0

Park Afyon AVM Mercedes CLA Çekilişi

Mercedes CLA

Park Afyon AVM Mercedes CLA Çekilişi
Park Afyon alışveriş merkezindeki mağazalardan yapacağınız her 75 liralık alışveriş size 1 çekiliş hakkı kazandıracak. Alışverişleriniz sonrası aldığınız faturalarla kampanya masalarına giderek çekilişe kaydınızı yaptırabilirsiniz. AVM içinde bulunan Banka ve ATM’lerden yapılan işlemler, döviz büroları işlemleri, mobil/sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, TL/dakika yüklemeleri, alkollü içecekler, şans ve talih oyunları harcamaları, tütün ve tütün mamulleri, otopark, eczane-ilaç harcamaları, hediye çeki ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Fatura üzerindeki isim ile çekilişe katılan kişi aynı olmalıdır.

Çekilişten Hangi Hediyeleri Kazanacağım?
1 kişi 2017 model Mercedes CLA 200

Çekiliş Sonucu Açıklandı
TIKLAYIN: Park Afyon AVM Mercedes CLA Çekiliş Sonucu

Çekilişe Son Katılım Tarihi Ne Zaman?
31 Aralık 2017

Çekiliş Sonucu Ne Zaman Açıklanacak?
Çekiliş 5 Ocak 2018 tarihinde yapılacak olup çekiliş sonucu kazananlar 11 Ocak 2018 tarihinde BeniKazan’da açıklanacaktır. Sonuçları ekranın sağ alt köşesindeki kırmızı renkli zil ikonuna tıklayarak veya BeniKazan Facebook ve BeniKazan Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz.

Park Afyon AVM Nerede?
Park Afyon alışveriş merkezi Afyonkarahisar şehrindedir. Adres: Güvenevler Mah., Mareşal Fevzi Çakmak Bulvarı, 2096 Sok. No:2, 03140 Merkez/AfyonkarahisarBu Çekilişlere de Katılın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir