Park Forbes AVM Opel Mokka X Çekilişi
  • 0

Park Forbes AVM Opel Mokka X Çekilişi

Opel Mokka X 2017

Park Forbes AVM Opel Mokka X Çekilişi
Park Forbes alışveriş merkezindeki mağazalardan yapacağınız her 100 liralık alışveriş size 1 çekiliş hakkı kazandıracak. Alışverişleriniz sonrası aldığınız faturalarla kampanya masalarına giderek çekilişe kaydınızı yaptırabilirsiniz. AVM içinde bulunan Banka ve ATM’lerden yapılan işlemler, döviz büroları işlemleri, mobil/sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, TL/dakika yüklemeleri, alkollü içecekler, şans ve talih oyunları harcamaları, tütün ve tütün mamulleri, otopark, eczane-ilaç harcamaları, hediye çeki ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Fatura üzerindeki isim ile çekilişe katılan kişi aynı olmalıdır.

Çekilişten Hangi Hediyeleri Kazanacağım?
1 kişi 2017 model Opel Mokka X

Çekiliş Sonucu Açıklandı
TIKLAYIN: Park Forbes AVM Opel Mokka X Çekiliş Sonucu

Çekilişe Son Katılım Tarihi Ne Zaman?
16 Ağustos 2017

Çekiliş Sonucu Ne Zaman Açıklanacak?
Çekiliş 25 Ağustos 2017 tarihinde yapılacak olup çekiliş sonucu kazananlar 30 Ağustos 2017 tarihinde BeniKazan’da açıklanacaktır. Sonuçları ekranın sağ alt köşesindeki kırmızı renkli zil ikonuna tıklayarak veya BeniKazan Facebook ve BeniKazan Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz.

Park Forbes AVM Nerede?
Park Forbes alışveriş merkezi Hatay şehrindedir. Adres: Atatürk Bulvarı No:97/1 31200 İskenderun / HatayBu Çekilişlere de Katılın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir