Piazza AVM Mercedes C180 Çekilişi
  • 1

Piazza AVM Mercedes C180 Çekilişi

Piazza AVM Mercedes C180 çekilişiSamsun ve Kahramanmaraş Piazza alışveriş merkezindeki mağazalardan yapacağınız her 100 TL’lik alışveriş size 1 çekiliş hakkı kazandıracak. Alışverişleriniz sonrası kampanya masalarından şifreleri kartlarınızı almayı unutmayınız.

Neler kazanacağım?
2 kişi 2013 model Mercedes C180 araba

Çekiliş sonuçları açıklandı
TIKLAYIN: Piazza AVM Mercedes C180 çekiliş sonucu

Son katılım tarihi?
28 Haziran 2013

Sonuçlar ne zaman açıklanacak?
Sonuçlar 12 Temmuz 2013 tarihinde BeniKazan.com’da açıklanacaktır. Sonuçların e-posta adresinize gönderilmesini istiyorsanız tıklayınız. E-Postanıza gönderilen mesajı onaylayınız.

GALERİ: Mercedes C180

Sevebilirsin...

1 Yorum

  1. mehmet kocaer dedi ki:

    Vatandaşı yanlış bilgilendirerek çekiliş için kupon vermeyen KAHRAMANMARAŞ PİAZZA yöneticileri. Açılış günü saat 10:00 dan önce yapılan alış verişlere çekiliş kuponu vermeyen PİAZZA yönetiminden çekiliş bileti istediğinizde saat 10:00 dan önce yapılan alış verişlere vermiyoruz çünkü kampanyamız saat 10:00 başlıyor diyorlar peki bunu halka duyurdunuzmu diye sorduğumuzda evet ilan ettik diyorlar nerde diye sorduğunuzda cevap veremiyorlar ama ben onların doğru söylemediğini Mercedes in yanındaki ilan da ispatlıyorum. O ilanda kesinlikle saat belirtilmemiş. Öyleyse birileri saat konusunda YALAN SÖYLÜYOR. ve tüketiciyi aldatıyor. KAHRAMANMARAŞ PİAZZA dikkat pesonelin tüketiciyi aldatıyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir