Point Bornova AVM Mini Cooper Çekilişi
  • 0

Point Bornova AVM Mini Cooper Çekilişi

Mini Cooper

Point Bornova AVM Mini Cooper Çekilişi
Point Bornova alışveriş merkezindeki mağazalardan yapacağınız her 150 liralık alışveriş size 1 çekiliş hakkı kazandıracak. Alışverişleriniz sonrası aldığınız faturalarla kampanya masalarına giderek çekilişe kaydınızı yaptırabilirsiniz. AVM içinde bulunan Banka ve ATM’lerden yapılan işlemler, döviz büroları işlemleri, mobil/sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, TL/dakika yüklemeleri, alkollü içecekler, şans ve talih oyunları harcamaları, tütün ve tütün mamulleri, otopark, eczane-ilaç harcamaları, hediye çeki ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Fatura üzerindeki isim ile çekilişe katılan kişi aynı olmalıdır.

Çekilişten Hangi Hediyeleri Kazanacağım?
1 kişi 2017 model Mini Cooper 5 Kapı (149.000 Lira değerinde)
2 kişi Apple iPhone X 64 GB (6.100 Lira değerinde)

Çekilişe Son Katılım Tarihi Ne Zaman?
8 Nisan 2018

Çekiliş Sonucu Ne Zaman Açıklanacak?
Çekiliş 13 Nisan 2018 tarihinde yapılacak olup çekiliş sonucu kazananlar 18 Nisan 2018 tarihinde BeniKazan’da açıklanacaktır. Sonuçları BeniKazan Facebook, BeniKazan Twitter, BeniKazan Instagram hesaplarından takip edebilirsiniz. Ekranın sağ alt köşesindeki kırmızı renkli zil ikonuna tıklayarak anında bildirimlere abone olabilirsiniz.

Point Bornova AVM Nerede?
Point Bornova alışveriş merkezi İzmir şehrindedir. Adres: Yeşilova Mahallesi, 4174. Sk No:135, 35080 Bornova/İzmir

Mini Cooper (5 Kapı) Fiyatı Ne Kadar?
Çekilişte hediye edilecek olan 2017 model Mini Cooper aracının piyasa değeri 149.000 Lira’dır.

Kazanmam Durumunda Ne Kadar Vergi Öderim?
Çekilişlerden kazandığınız hediyenin piyasa değeri yasalarda belirtilen muafiyetin üzerinde ise vergi ödersiniz. Muafiyet sınırı 2018 yılı için 4.656 TL’dir. Vergi oranı ise %20’dir. Ödemeniz gereken vergi kazandığınız hediyenin piyasa değerinden, o yıla ait muafiyet miktarının çıkarılması ile hesaplanır. Bu arabayı kazanmanız durumunda 28.868 lira vergi borcunuz oluşur. KDV ve ÖTV firma tarafından karşılanır. Apple iPhone X kazanmanız durumunda ise 288 lira vergi borcunuz oluşur.

Vergiyi Ödemeden Hediyeyi Teslim Alabilir miyim?
Hayır alamazsınız.

Vergisini Ödemeden Aracı Satabilir miyim?
Aracı satabilmek için öncelikle üzerinize almanız gerekmektedir. Vergisini ödemeden aracı üzerinize alamayacağınız için vergisini ödemeden aracı satamazsınız.

Mini Cooper Motorlu Taşıtlar Vergisi Kaç Para?
Motorlu Taşıtlar Vergisi 2018 yılından itibaren aracın fiyatına ve motor hacmine göre hesaplanmaktadır. Buna göre motor silindir hacmi 1.499 cc ve fiyatı 149.000 lira olan Mini Cooper için 2018 yılının 6 aylık döneminde 776,5 lira Motorlu Taşıtlar Vergisi ödersiniz.Bu Çekilişlere de Katılın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir