PrimeMall İskenderun Jeep Renegade Çekilişi
 • 2

PrimeMall İskenderun Jeep Renegade Çekilişi

jeep renegade 2015

Prime Mall İskenderun Jeep Renegade Çekilişi
İskenderun Prime Mall alışveriş merkezindeki mağazalardan yapacağınız her 75 liralık alışveriş size 1 çekiliş hakkı kazandıracak. Alışverişleriniz sonrası kampanya masalarına giderek çekilişe katılmayı unutmayınız. 75 liralık alışverişi aynı gün içerisinde yapmanız gerekiyor.

Neler Kazanacağım?
1 kişi 2015 model Jeep Renegade

Çekiliş Sonuçları Açıklandı
TIKLAYIN: Prime Mall İskenderun Jeep Renegade Çekiliş Sonucu

GALERİ: Jeep Renegade

Son Katılım Tarihi Ne Zaman?
14 Şubat 2016

Çekiliş Sonucu Ne Zaman Açıklanacak?
Çekiliş sonucu 25 Şubat 2016 tarihinde BeniKazan’da açıklanacaktır. Sonuçları BeniKazan Facebook ve BeniKazan Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz.

Prime Mall İskenderun AVM Nerede?
Prime Mall İskenderun alışveriş merkezi Hatay şehrindedir. Adres: Numune Mah. Eyüp Sultan Cad. No:1 31230 İskenderunBu Çekilişlere de Katılın

2 Yorum

 1. Deniz Gungor dedi ki:

  Merhabalar;

  Jeep Renegade Kazanan Asil Talihli
  MİTHAT HAKAN VURAL
  Jeep Renegade Kazanan Yedek Talihli
  LİNDA ÇAMLICALI BİÇER
  Kampanya 29.09.2015 tarih ve 2858-6884 sayılı izni ile PRİME DEVELOPMENT PROJE GELİŞTİRME LTD.ŞTİ. tarafından düzenlenmiştir.

  Kesinlikle farkli bir durum soz konusudur. Cekilisi kazanan asil talihlinin ve yedek talihlinin isim ve soyisimlerinden bile anlasiliyor 2ser isim ve soyisim. Kazanan zaten ortada yok ve uzerine sosyal platformlarda bu isimlerin bulunamamasi da bu iste baska seyler oldugunun gostergesidir. Kazanilan urun 150 bin TL lik bir aractir. Piyangodan trilyon kazanilmamistir. Prime Mall Iskenderun halkini ******** diyebilirim.

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merhaba, çekilişle ilgili itirazlarınızı Milli Piyango İdaresine iletebilirsiniz. Kazanan kişilerin bilgilerini Milli Piyango İdaresinden öğrenebilirsiniz. Firma ile ilgilerini olduğunu ispatlarsanız kazanan kişilerin hakları iptal olur.

   Fakat elinizde herhangi bir delil olmadan, sadece “tahmine” dayalı olarak firma hakkında bir suçlama yapmak, hukusal açıdan size bir ceza verilmesini gerektirir. Bu sebeple yorumunuzda suç oluşturan kısımları sildik.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir