PTT Kart Apple iPhone 6 Çekilişi
  • 2

PTT Kart Apple iPhone 6 Çekilişi

apple iphone 6

PTT Kart Apple iPhone 6 Çekilişi
PTT Kartınızla yapacağınız her 50 liralık alışveriş size 1 çekiliş hakkı kazandıracak. Çekilişe katılmak için herhangi bir form doldurmanız gerekmiyor. Alışveriş yapmanız yeterli.

Neler Kazanacağım?
30 kişi Apple iPhone 6
30 kişi Apple iPad mini 3

Çekiliş Sonuçları Açıklandı
TIKLAYIN: PTT Kart Apple iPhone 6 Çekiliş Sonucu

Son Katılım Tarihi Ne Zaman?
15 Ocak 2016

Çekiliş Sonucu Ne Zaman Açıklanacak?
Çekiliş sonucu 13 Şubat 2016 tarihinde BeniKazan’da açıklanacaktır. Sonuçları BeniKazan Facebook ve BeniKazan Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz.

Çekilişe dahil olan diğer kartlar:
PTT Kart haricinde Denizbank Paracard, Denizbank Banka Kartı, TED Üniversitesi Kampüs Kart ve Marmara Üniversitesi Kampüs Kart ile yapacağınız 50 liralık alışverişler de size 1 çekiliş hakkı kazandırır.Bu Çekilişlere de Katılın

2 Yorum

  1. ali dedi ki:

    PTT kart Apple İphone 6 çekilşi denildiği için ptt kartlılarda alışveriş yaptılar ama açıklamasında ptt cart lılar hariç dediği için ptt kartlıların yaptıkları alışverişler sayılmayacak galiba ptt dahil ettirebilir mi bilinmez.

    • Ahmet Selman dedi ki:

      Okuduğunuzu yanlış anladığınız için “PTT Kartlılar hariç” olarak yorumlamışsınız. Dikkatlice ve anlayarak tekrar okursanız, PTT Kartın yanında bahsedilen diğer kartlarla yapılan alışverişlerin de çekiliş hakkı kazanmak için geçerli olacağından bahsediliyor.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir