Samsung Galaxy S8 Çekiliş Sonucu
  • 0

Samsung Galaxy S8 Çekiliş Sonucu

Samsung Galaxy S8

Samsung Galaxy S8 Çekiliş Sonucu
BKM Ekpress Temassız ödeme yöntemini kullanarak çektiğiniz bir videoyu #temassızyaşayanlar etiketi ile instagram hesabınızdan paylaşarak katıldığınız kampanya sona erdi. Çekiliş yapıldı ve kazanan kişiler belirlendi.

Samsung Galaxy S8 kazanan 2 kişi:
instagram@buraksansar
instagram@sigortamatti

Temassız Ödeme Nedir?
Temassız ödeme yöntemi kredi kartınızla POS cihazından hızlı bir şekilde ödeme yapmanızı sağlayan bir yöntemdir. Temassız ödeme özelliğine sahip kredi kartınızı yine bu özelliği destekleyen bir POS cihazına yaklaştırdığınızda 50 Liraya kadar olan ödemelerinizi şifresiz olarak gerçekleştirebilirsiniz. Temassız ödeme yapmak için mağaza görevlisine bilgi vermeniz gerekmektedir. Kartınızın ön yüzünde temassız ödeme ikonu varsa kartınız bu özelliğe sahip demektir. Temassız ödeme ikonu kablosuz internet ikonuna çok benzemektedir.

Temassız Ödeme Nasıl Yapılır?
Alışverişiniz sonrası ödeme için kasaya geldiğinizde kasa görevlisine temassız ödeme yapmak istediğinizi belirtiniz. Temassız ödeme alabilen pos cihazının temassız okuyucu bölümüne kartınızı yaklaştırınız ve 1-2 saniye bekleyiniz. Ödeme gerçekleştiğinde ekranda “Başarılı” ifadesi gelecektir. Temassız ödemede kart şifrenizi girmenize gerek yoktur.Bu Çekilişlere de Katılın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir