Samsung Galaxy S8 Çekilişi
  • 1

Samsung Galaxy S8 Çekilişi

Samsung Galaxy S8

Samsung Galaxy S8 Çekilişi
BKM Ekpress Temassız ödeme yöntemini kullanarak çekeceğiniz bir videoyu #temassızyaşayanlar etiketi ile instagram hesabınızdan paylaşarak çekilişe katılabilirsiniz. Çekiliş için istediğiniz kadar video çekip gönderebilirsiniz. Jüri tarafından beğenilen en iyi 2 video sahibi ödüllendirilecektir. Videonuzu çekerken kart numaranızın tamamının, kartın arka yüzündeki son 3 hane CVC numarasının ve son kullanma tarihinin görünmemesine dikkat ediniz. Aksi halde bilgileriniz kötü niyetli kişilerin eline geçebilir. Instagram’da yapacağınız paylaşım herkese açık olmalı. Ayrıca çektiğiniz videonun altına en az 2 arkadaşınızı menşınlayıp @BayBayNakit instagram hesabını da takip ediyor olmanız gerekmektedir.

Çekilişten Hangi Hediyeleri Kazanacağım?
2 kişi Samsung Galaxy S8

Çekiliş Sonucu Açıklandı
TIKLAYIN: Samsung Galaxy S8 Çekiliş Sonucu

Çekilişe Son Katılım Tarihi Ne Zaman?
29 Ağustos 2017

Çekiliş Sonucu Ne Zaman Açıklanacak?
Çekiliş sonucu kazananlar 1 Eylül 2017 tarihinde BeniKazan’da açıklanacaktır. Sonuçları ekranın sağ alt köşesindeki kırmızı renkli zil ikonuna tıklayarak veya BeniKazan Facebook ve BeniKazan Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz.

Temassız Ödeme Nedir?
Temassız ödeme yöntemi kredi kartınızla POS cihazından hızlı bir şekilde ödeme yapmanızı sağlayan bir yöntemdir. Temassız ödeme özelliğine sahip kredi kartınızı yine bu özelliği destekleyen bir POS cihazına yaklaştırdığınızda 50 Liraya kadar olan ödemelerinizi şifresiz olarak gerçekleştirebilirsiniz. Temassız ödeme yapmak için mağaza görevlisine bilgi vermeniz gerekmektedir. Kartınızın ön yüzünde temassız ödeme ikonu varsa kartınız bu özelliğe sahip demektir. Temassız ödeme ikonu kablosuz internet ikonuna çok benzemektedir.

Temassız Ödeme Nasıl Yapılır?
Alışverişiniz sonrası ödeme için kasaya geldiğinizde kasa görevlisine temassız ödeme yapmak istediğinizi belirtiniz. Temassız ödeme alabilen pos cihazının temassız okuyucu bölümüne kartınızı yaklaştırınız ve 1-2 saniye bekleyiniz. Ödeme gerçekleştiğinde ekranda “Başarılı” ifadesi gelecektir. Temassız ödemede kart şifrenizi girmenize gerek yoktur.Bu Çekilişlere de Katılın

1 Yorum

  1. BURSA dedi ki:

    Benikazan👍Allah Gel Güzel İyi Bayrami

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir