Şans 5666 Çekilişi
  • 0

Şans 5666 Çekilişi

ev

Şans 5666 Çekilişi
Muhteşem bir daire, 2012 model Mini Cooper araba, 3D TV kazanma fırsatı için Şans yazın 5666’ya gönderin

Akazoo Sans CepT Kampanyası; mobil platformda kullanıcıların mesaj ile katılarak Akazoo puanı ve ödüller için çekiliş hakları kazanabilecekleri bir kampanyadır. Çekilişe katılabilmek için Akazoo puanı satın almanız gerekmekte. 2 farklı tarife ile içerik satın alabilir ve tarifelerde belirtilen çekiliş haklarını elde edebilirsiniz.

Neler kazanacağım?
1 kişi İstanbul Beyzade Konakları’ndan ev
1 kişi 2012 Model Mini Cooper Cabrio
20 kişi 40 inç LG marka 3D LED TV

Çekiliş sonuçları açıklandı
TIKLAYIN: Şans 5666 çekiliş sonucu

Kampanya detayları:
Gönderilen her mesaj karşılığında kazanılan Akazoo puanı ve Çekiliş hakkı kısa mesaj ile cep telefonunuza iletilecektir. Satın almış olduğunuz Akazoo puanlarınızla içerikleri (duvar kağıdı, müzik, video vs.) indirebileceğiniz wap linki telefonunuza ücretsiz olarak iletilecektir.

Çekiliş kaydınızı yaptırın
Çekilişe katılıp hediye kazanabilmek için kayıt yaptırmanız gereklidir. Cep telefonu numaranız ile kayıt bilgileriniz eşleştirilecek ve çekilişte kazanmanız durumunda verdiğiniz bilgilerden size ulaşılacaktır. Çekilişe Ad, Soyad ve Adres bilgilerinizi 6934‘e ücretsiz olarak gönderebilirsiniz.

5666’dan gelen bilgilendirme mesajlarını iptal etme
Gün içerisinde iletilen bilgilendirme mesajını almak istemiyorsanız DUR yazıp 6934‘e gönderiniz. Bu mesaj ücretsizdir. Gönderdiğiniz mesaj ilişkin aşağıdaki onay mesajı telefonunuza iletilecektir.

Son katılım tarihi?
13 Ağustos 2012

Sonuçlar ne zaman açıklanacak?
Sonuçlar 18 Ağustos 2012 tarihinde BeniKazan.com’da açıklanacaktır. Sonuçları BeniKazan Facebook ve BeniKazan Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz.Bu Çekilişlere de Katılın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir