SEK Ayran Fiat Egea Çekiliş Sonucu
  • 0

SEK Ayran Fiat Egea Çekiliş Sonucu

fiat egea 2016

SEK Ayran Fiat Egea Çekiliş Sonucu
SEK Ayran paketleri üzerindeki QR kodunu veya yazılı ve görsel medyada bulunan SEK reklamları üzerindeki QR kodunu, akıllı telefonunuza indireceğiniz QR okuyucu uygulama ile okutup katıldığınız kampanya sona erdi. Çekiliş yapıldı ve kazanan kişiler belirlendi.

2016 model Fiat Egea kazanan kişi:
Meir Benezra, İstanbul

Apple iPad mini 4 kazanan 10 kişi:
Ahmet Süleyman Özkan, Ankara
Bekir Yalçınkaya, Manisa
Cansu Kılıç, İzmir
İlyas Seven, Amasya
Mesrin Erman, İstanbul
Mustafa Yemişli, İstanbul
Sacit Aykut, İstanbul
Tolga Mert Ramazanoğlu, Ankara
Tuğçe Gül, İstanbul
Uğur Cunetoğlu, Adan

Nasıl Bir Kampanyaydı?
Çekiliş hakkında detaylı bilgi için: SEK Ayran Fiat Egea Çekilişi

Fiat Egea Fiyatı Ne Kadar?
Çekilişte hediye edilecek olan 2016 model Fiat Egea aracın piyasa değeri 56.952 Lira’dır. Kazanmanız durumunda aracı üzerinize alıp hemen satabilirsiniz.

Kazanmam Durumunda Ne Kadar Vergi Öderim?
Çekilişlerden kazandığınız hediyenin piyasa değeri yasalarda belirtilen muafiyetin üzerinde ise vergi ödersiniz. Muafiyet sınırı 2016 yılı için 3.918 TL’dir. Vergi oranı ise %10’dur. Ödemeniz gereken vergi kazandığınız hediyenin piyasa değerinden, o yıla ait muafiyet sınırı miktarının çıkarılması ile hesaplanır. Aracın piyasa değeri 56.952 lira olup 2016 yılı muafiyet bedeli çıkarılırsa geriye 53.034 lira kalır. Buna göre arabayı kazanmanız durumunda 5.303 lira vergi borcunuz oluşur. Bu vergiyi 3 yıl içerisinde 6 taksit halinde ödeyebilirsiniz. Aracın KDV ve ÖTV’si firma tarafından karşılanacaktır.

Vergiyi Ödemeden Hediyeyi Teslim Alabilir miyim?
Evet alabilirsiniz. Kazanmanız durumunda vergi dairesine giderek vergi matrahı alırsınız. Bu vergi matrahı ile başvurunuzu yaparak hediyeyi teslim alabilirsiniz. Oluşan vergi borcunu 3 yıl içerisinde 6 taksit halinde ödeyebilirsiniz. Vergi ödemesi vergi dairelerine yapılır.

Fiat Egea’nin Motorlu Taşıtlar Vergisi Kaç Para?
Fiat Egea’nin motor hacmi 1.368 cc’dir. Bu sebeple 2016 yılı için toplam 997 lira Motorlu Taşıtlar Vergisi ödersiniz.Bu Çekilişlere de Katılın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir