SEK Fiat 500X Çekilişi
 • 6

SEK Fiat 500X Çekilişi

Fiat 500X

SEK Fiat 500X Çekilişi
Akıllı telefonunuzun uygulama mağazasından indireceğiniz QR okuyucu uygulama ile kampanyalı SEK paketlerinin üzerindeki kare kodu okutarak çekilişe katılabilirsiniz. Çekilişe katılım ücretsizdir. Çekilişe katılmak için ürün satın almanıza gerek yoktur. 1 kişi en fazla 1 çekiliş hakı kazanabilir. Ürünü okuttuktan sonra açılancak olan çekiliş formunu doldurunuz.

Çekilişten Hangi Hediyeleri Kazanacağım?
1 kişi 2017 model Fiat 500X
10 kişi Apple iPad mini

Çekilişe Son Katılım Tarihi Ne Zaman?
26 Mayıs 2017

Çekiliş Sonucu Ne Zaman Açıklanacak?
Çekiliş 9 Haziran 2017 tarihinde yapılacak olup çekiliş sonucu kazananlar 14 Haziran 2017 tarihinde BeniKazan’da açıklanacaktır. Sonuçları ekranın sağ alt köşesindeki kırmızı renkli zil ikonuna tıklayarak veya BeniKazan Facebook ve BeniKazan Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz.

Sevebilirsin...

6 Yorum

 1. kısmetli dedi ki:

  Piyasada yok kampanya görseli olan ürünler

 2. fişne dedi ki:

  ürün satın almanıza gerek yoktur ne demek,marketten çekiliş için alıp eve gidecegım baskası o kodu kullanmısmı olucak yada markette tek tek reyonda kodmu arayacagız okunmamıs olan

  • Ahmet Selman dedi ki:

   “ürün satın almanıza gerek yoktur” demek ürün satın almanıza gerek yoktur demektir. QR uygulamalarında bahsettiğiniz şekilde bir sistem yoktur. QR kodunun amacı sizi çekiliş formuna yönlendirmektir.

 3. Güray dedi ki:

  Daha önceki Sek Fiat Egea çekilişinde Qr kod okutmadan google’da arayarak çekilişe katılım formuna ulaşabilmiştik. Bu sefer akıllanmışlar herhalde hiç bir şekilde katılım sayfası çıkmıyor. Diyeceksiniz ki markete git rafta kodu okut çık gel. İşte o ayran ve yoğurt, kaç market gezdim hiç birinde yok. Şu Qr kodun fotoğrafını çekip benimle paylaşmak isteyen olursa yeşillendirsin.

 4. Mehmet dedi ki:

  1 lt sek süt Q kodu bulunmuyor sek ürünlerin hangilerinde mevcut tsk

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir