Şenpiliç Facebook Çekilişi
 • 6

Şenpiliç Facebook Çekilişi

Meyve

Şenpiliç Facebook Çekilişi
Çekilişe Şenpiliç Facebook ve instagram sayfası üzerinden katılacaksınız. Şenpiliç Facebook ve instagram sayfasında yer alan kampanya görselinde yer alan soruya doğru cevap verip sayfayı takip ederek çekilişe katılmış olursunuz. Hem Facebook hem de Instagram üzerinden çekilişe katılarak kazanma ihtimalinizi artırabilirsiniz. Çekilişe katılmak ücretsizdir. facebook@Senpilic.Turkiye

Çekilişten Hangi Hediyeleri Kazanacağım?
1 kişi Meyve Sıkacağı
4 kişi Ajanda Duvar Takvimi, Masa Takvimi ve Bloknottan oluşan Yeni Yıl Seti
5 kişi Şenpiliç masa örtüsü, yemek kitabı, notluk ve kalemden oluşan Mutfak Seti

Çekilişe Son Katılım Tarihi Ne Zaman?
17 Ocak 2018

Çekiliş Sonucu Ne Zaman Açıklanacak?
Çekiliş sonucu kazananlar 19 Ocak 2018 tarihinde BeniKazan’da açıklanacaktır. Sonuçları BeniKazan Facebook, BeniKazan Twitter, BeniKazan Instagram hesaplarından takip edebilirsiniz. Ekranın sağ alt köşesindeki kırmızı renkli zil ikonuna tıklayarak anında bildirimlere abone olabilirsiniz.

Çekiliş Sonucu Açıklandı
TIKLAYIN: Şenpiliç Mutfak Mikseri Çekiliş Sonucu (Önceki Dönem)Bu Çekilişlere de Katılın

6 Yorum

 1. ibrahim dedi ki:

  gerçekten burada öyle sorular soruluyor ki,öğretmen olarak şaşırmıyorum.Çocuklara ödev veriyoruz 44-45i yapın gelin diye,çocuklar “hocam 46.sayfa da yapılacak mı?” diyor.Ahmet Bey size kolaylıklar diliyorum.
  Bu arada facebookta sonucu 11 ocak olarak yazmışlar,siz 13 ocak demişsiniz.Belki güncellemişlerdir diye hatırlatmak istedim.Sayenizde çekilişleri takip ediyorum.Teşekkürler

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merhaba İbrahim bey, yorumunuz için teşekkür ederiz. Katılımın yoğun olduğu Facebook çekilişlerinde bazen sonuçlar belirtilen tarihlerden daha geç açıklanıyor. Bu sebeple biz bilerek tarihi esnetiyoruz.

 2. nurten aslan dedi ki:

  Hangi tarihlerde çekiliş

 3. seda dedi ki:

  Buna nasıl katılabilirim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir