Setur Duty Free Gemi Seyahati Çekilişi
  • 1

Setur Duty Free Gemi Seyahati Çekilişi

gemi seyahati

Setur Duty Free Gemi Seyahati Çekilişi
Sabiha Gökçen Havalimanında gelen ve giden yolcu katı içindeki Setur Duty Free mağazalarından yapacağınız her 75 Euroluk alışveriş size 1 çekiliş hakkı kazandıracak. Alışverişleriniz sonrası kasa görevlisine çekilişe katılmak istediğiniz belirtip bilgisayar çıktınızı alınız.

Neler Kazanacağım?
1 kişi çift kişilik MSC Opera ile Küba&Karayipler Seyahati (7 gece 8 gün)
1 kişi çift kişilik MSC Musica ile Birleşik Arap Emirlikleri Seyahati (7 gece 8 gün)
1 kişi çift kişilik MSC Preziosa ile Akdeniz Seyahati (7 gece 8 gün)

Çekiliş Sonuçları Açıklandı
TIKLAYIN: Setur Duty Free Gemi Seyahati Çekiliş Sonucu

Son Katılım Tarihi Ne Zaman?
31 Ekim 2015

Çekiliş Sonucu Ne Zaman Açıklanacak?
Çekiliş sonucu 9 Kasım 2015 tarihinde BeniKazan’da açıklanacaktır. Sonuçları BeniKazan Facebook ve BeniKazan Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz.

Sehayat Hakkında
MSC Opera ile Küba&Karayipler seyahati 19 Ocak 2016-27 Ocak 2016 tarihleri arasında, MSC Musica ile Birleşik Arap Emirlikleri seyahati 23 Ocak 2016-31 Ocak 2016 tarihleri arasında MSC Preziosa ile Akdeniz seyahati 7 Şubat 2016-15 Şubat 2016 tarihleri arasında yapılacaktır. Seyahat İstanbul’da başlar ve İstanbul’da biter. Gemilerde düzenlenen animasyon ve aktiviteler, gemide sabah, öğle, akşam yemekleri ve ikramları, yurtdışı seyahat sağlık sigortası, MSC Türkçe rehberlik hizmetleri, havalimanı ve liman vergileri ve servis ücreti, kaptanın hoş geldin partisi ve gala yemeği, fitness ve çok girişli vize seyahate dahildir. Bunun dışındaki harcamalar talihlilere aittir.Bu Çekilişlere de Katılın

1 Yorum

  1. kadir ucan dedi ki:

    ben secin cok sevinirim

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir