Tambu Klavye Mercedes A180 Çekilişi
 • 26

Tambu Klavye Mercedes A180 Çekilişi

Mercedes A180

Tambu Klavye Mercedes A180 Çekilişi
Akıllı telefonunuzun veya tabletinizin uygulama mağazasından Tambu klavyeyi indirip kurarak çekilişe katılabilirsiniz. Çekilişe katılmak ücretsizdir. Uygulamayı yükledikten sonra çekilişe katılım formu karşınıza çıkacaktır. Tambu uygulaması cihazınızda yüklüyse sadece çekilişe katılım formunu doldurmanız yeterli olacaktır. Bir kişi yalnızca 1 çekiliş hakkı kazanabilir. Birden fazla cihazda Tambu uygulaması kullananlar çekiliş formuna yakınlarının ismini yazarak kazanma ihtimallerini artırabilirler.

Çekilişten Hangi Hediyeleri Kazanacağım?
1 kişi 2017 model Mercedes A180

Çekilişe Son Katılım Tarihi Ne Zaman?15 Nisan 2018

Çekiliş Sonucu Ne Zaman Açıklanacak?
Çekiliş 30 Nisan 2018 tarihinde yapılacak olup çekiliş sonucu kazananlar 4 Mayıs 2018 tarihinde BeniKazan’da açıklanacaktır. Sonuçları BeniKazan Facebook, BeniKazan Twitter, BeniKazan Instagram hesaplarından takip edebilirsiniz. Ekranın sağ alt köşesindeki kırmızı renkli zil ikonuna tıklayarak anında bildirimlere abone olabilirsiniz.

Mercedes A180 Fiyatı Ne Kadar?
Çekilişte hediye edilecek olan 2017 model Mercedes A180 aracının piyasa değeri 150.400 Lira’dır.

Kazanmam Durumunda Ne Kadar Vergi Öderim?
Çekilişlerden kazandığınız hediyenin piyasa değeri yasalarda belirtilen muafiyetin üzerinde ise vergi ödersiniz. Muafiyet sınırı 2018 yılı için 4.656 TL’dir. Vergi oranı ise %20’dir. Ödemeniz gereken vergi kazandığınız hediyenin piyasa değerinden, o yıla ait muafiyet miktarının çıkarılması ile hesaplanır. Bu arabayı kazanmanız durumunda 29.148 lira vergi borcunuz oluşur. KDV ve ÖTV firma tarafından karşılanır.

Vergiyi Ödemeden Hediyeyi Teslim Alabilir miyim?
Hayır alamazsınız.

Vergisini Ödemeden Hediyeyi Satabilir miyim?
Hediyeyi satabilmek için öncelikle üzerinize almanız gerekmektedir. Vergisini ödemeden hediyeyi üzerinize alamayacağınız için satamazsınız.Bu Çekilişlere de Katılın

26 Yorum

 1. Mert dedi ki:

  Birden çok kayıt yapılır mı ?

 2. Serdal dedi ki:

  Ben tambudan cekilişe katılmıştım güncelleme geldi güncelledım tekrar çekilise katıldım 2 kere mi katılmış oldum öbür çekiliş hakkım silindi mi?

 3. Hale dedi ki:

  Yükledim ama çekiliş ile ilgili bir şey görünmüyor
  Nasıl kayıt olacağım

 4. HASAN dedi ki:

  çekiliş devam ediyormu

 5. Aytekin dedi ki:

  Cekilis dediler kosmet dedik geldik

 6. Mert dedi ki:

  Uygulumayı sılsem sorun olur mu?

 7. Mertcan Tosun dedi ki:

  Vergiyi sadece 1 kere mi ödeyeceğiz ve ben kampanyaya katıldım iptal etme şansım varmı ?

 8. adem c dedi ki:

  merhaba, adıma iki adet hat kayıtlı (birini eşim kullanıyor) iki telefonumuzda haliyle akıllı telefon. birisine tambu klavyeyi indirip çekilişe katıldım. diğer telefonada indirip çekilişe katılabilirmiyim? yani özetle aynı kişi bir defadan fazla kampanyaya bu başvurabilirmi?
  bence başvurabilmeli! hat benim adıma olsada;iki ayrı telefonda tambu klavye kullanılmış oluyor.
  ben cevap vermiş gibi oldum ama esas cevap sizde tabi :) yorumunuzu bekliyorum

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Kendi adınıza sadece bir kez başvuru yapabilirsiniz. Hattın kimin adına kayıtlı olduğunun herhangi bir önemi yoktur. Zaten cihazınızda hat olmasına da gerek yoktur.
   Kazanma ihtimalinizi artırmak için eşinizin telefonuna yüklediğiniz uygulamadan başvuru yaparken eşinizin ismini yazınız.

 9. Deniz dedi ki:

  Uygulama yazdıklarımı kaydedıyormus. Katıldım ancak silmek istiyorum. Sılsem herse yy iptal mı olur.

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Uygulama yazdıklarınızı kaydetmez. Şüpheleriniz varsa uygulamayı silmenize gerek yoktur. Ayarlardan daha önce kullandığınız klavyeyi ayarlayarak telefonunuzu kullanmaya devam edebilirsiniz.

 10. pertev dedi ki:

  Bu kampanya MPİ izni kapsamında mı yapılıyor acaba? Siz buna ilişkin bir bilgi vermemişsiniz, ben de kampanya izinlerine baktım ama göremedim.

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Evet. Tambu klavye uygulamasını indirip çekilişe katılım formunun en alt kısmında yer alan Katılım Koşullarına basarak izin numarasını görebilirsiniz.

 11. baris dedi ki:

  Sadece bir çekiliş hakki mı var.

 12. Alper dedi ki:

  Çekilişe katılmak için adres bilgisine geldim ve Bilecik ilinin adı yok. Cahillikte son seviye. Osmanlı başkentini tanımayan hadi onu geçelim 81 adet ilimizi sayamayan insanların yaptığı uygulamadanda çekilişten de bi hayır gelmez. Sizden ricamız bu yanlışı ivedi düzeltmelerini sağlamaktır.

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merhaba Alper bey, şimdi size aynı sizin yanıtınız gibi bir cevap yazmak isteseydim şöyle yazardım:

   “Adres kısmında Bilecik var fakat siz görememişsiniz. Körlükte son seviye. Osmanlı başkentini görmeyen böyle insanlardan hayır gelmez. Siz ne uygulamayı indirin ne de çekilişe katılın!”

   Ama istemediğim için söyle yazıyorum:
   Nasıl kaybettik acaba hoşgörümüzü? Bu tahammülsüzlük nedir? Bir yandan “Osmanlı Devleti’nin” adını kullanarak cümleler kuracaksınız ve diğer yandan bu saldırgan tavırla bir şeyler düzeltemeye çalışacaksınız. Osmanlı böyle mi yapıyordu? İnsanların gönüllerini fethedenler bunu sizin yaptığınız gibi mi yaparak başardılar? Biraz mantıklı olun. Tambu klavyenin Bilecik ile ne alıp veremediği olur da listeye eklememiş olabilirler! Bu uygulamayı yapan insanlar olsa olsa bunu gözden kaçırmış olabilirler. Kaldı ki öyle bir şey de yok. Listede Bilecik var ama sizin gözünüzden kaçmış. Böylesine basit bir meseleyi nasıl oluyor da Osmanlı’ya bağlıyorsunuz anlamıyorum. Bu nasıl kaba bir tavır, nasıl bir ön yargı anlamıyorum. Lütfen ön yargılarınızı bir kenara bırakın. Benim de sizden ricam budur.

   • Ömer dedi ki:

    Bravo ahmet bey

   • Alper dedi ki:

    Ahmet bey adres listesinde Bilecik adının olmadığını size fotoğraflarla ve screenshotlarla ispatlayabilirim. App storeada bu konuyla ilgili yorumlar yapıldıktan sonra eklenmiş düzeltilmiş olabilir. Konuyu Osmanlı ya bağlamak şöyle oluyor Bilecik Osmanlı devletinin kurulduğu topraklardır. Bismili Bozüyük ilçesini es geçmeyen tambu çalışanları Plakası 11 olan ve en eski illerimizden Bileciki es geçme lüksüne sahip değillerdir. Böyle bir hata kabul edilemez. Osmanlı hoşgörüsüyle veyahut etiğiyle ilgili sizinle tartışacak değilim. Ben konuyla alakalı bişey rica etmişsem ve sizde bu konuyla alakalı bana hoşgörüden bahsedecekseniz o zaman yanlışa yanlışla cevap vermenize gerek yok kullandığınız üslup benimkenden çokta farklı değil. Bilecik ilini il olarak bilmeyen çok fazla insanımız var. Bu cahillikten başka birşeyle adlandırılamaz. Sizden gelecek faydayada ihtiyacımız kalmamış. Kusura bakmayın alanı meşgul ettiğim için.

    • Ahmet Selman dedi ki:

     Appstore’da yazdığınız yorumu gördüm. Orada da Osmanlıya bağlamışsınız. Mesele zaten “Bilecik” veya “Osmanlı” değil. Siz benim ne demek istediğimi anlamamışsınız. İstanbul’u da yazmasa aynı tavırla Osmanlı’ya bağlayacaktınız Bursa’yı da yazmasa aynı tavırla yazacaktınız. Mesele burada sizin takındığınız tavır, ettiğiniz hakaretler ve kırdığınız kalpler.

     Tambu klavye uygulamasını yapanların Bilecik ile ilgili problemi ne olabilir onu açıklar mısınız? Es geçtiğini neye dayanarak söylüyorsunuz? “Burada bir hata vardır” deyip bunu güzellikle söylemek yerine (üstelik bu bir Türk yapımı uygulama) karşınızda düşman varmış gibi Osmanlı’dan girip ardı arkasına hakaretler düzmenizin sebebi nedir? Yabancı uygulamalara alternatif olarak başarılı bir klavye uygulaması yapmak için bu işi öğrenen, yıllarını veren bu insanlara hangi hakla “cahil” diyorsunuz? Sadece Bilecik yazmayı unuttukları için mi? Gözden kaçmış bir şehir için nasıl oluyor da “Osmanlının başkentini tanımayan bu insanlardan hayır gelmez” diyorsunuz. Bunlar ne kadar büyük sözler. Ne kadar alakasız ve acımasız eleştiriler.

     Ben size bu tavrınız dolayısıyla aynı sizin gibi cevap yazdım. Bakın nasıl da zorunuza gitmiş. Şimdi bu uygulamayı yapmak için aylarca uğraşan insanların Appstore’da veya burada sizin yazdığınız yorumu okuyunca hissedecekleri duyguları bi düşünün. Yazdığınız hakaretleri okuduklarında yaşayacakları hayal kırıklığını bi düşünün. Klavye başında bunları hiç düşünmeden kalp kırmak ne kadar kolay öyle değil mi?

     Siz bir önceki yorumunuzda bir şey rica etmediniz. Siz yorumunuzda hakaret ettiniz, insanların kalbini kırdınız. Bir şey rica etmek hakaret ederek kalp kırarak olmaz. Kaldı ki hata hemen düzeltildi. Umarım siz de bu tavrınızı düzeltirsiniz. Sadece bu konuda değil, insanlarla ilişkilerinizde de böyle davranıyorsanız çok kişinin kalbini kırıyorsunuzdur. İyi günler.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir