Tamek’ten bedava okul çantası
  • 1

Tamek’ten bedava okul çantası

Tamek’ten bedava okul çantasıTamek, eylül ayı boyunca çocuklara özel hazırladığı, Tamek Kids ürünlerinden oluşan okul kolisinden alan herkese Tamek Kids ambalajlarını da süsleyen Looney Tunes çizgi film kahramanlı çantalardan hediye ediyor.

Türk gıda sektöründe yıllardır kalite ve güven ile özdeşleşen Tamek, yeni öğretim yılında öğrencilere, çocukların çok sevdiği ünlü çizgi film karakterleri Tazmanya Canavarı, Sylvester, Tweety, Bugs Bunny’li okul çantaları hediye ediyor. Tamek Kids ürünlerinden oluşan okul kolisinden alan herkes, eylül ayı boyunca, kız ve erkek çocuklara özel pembe ve mavi renkte üretilen Looney Tunes çizgi film kahramanlı okul çantalarına sahip olacak.

Öğretim yılı boyunca beslenme çantalarının vazgeçilmezi olacak özenle seçilen meyvelerden üretilen Tamek Kids ürün yelpazesinde % 100 elma suyu, portakal nektarı, kayısı nektarı, şeftali nektarı, vişne nektarı, , portakal – havuç – limon meyveli karışık içecek ile karışık meyve nektarı bulunuyor.

Sevebilirsin...

1 Yorum

  1. feride kuş dedi ki:

    çocuklarımıza bizden ayrı beslendiği zamanlarda bile doğal besinler sunduğunuz ve bu konuda aileleri rahatlattığınız için teşekkürler…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir