Tat Ketçap Fiat 500X Çekilişi
 • 37

Tat Ketçap Fiat 500X Çekilişi

fiat-500x-2015

Tat Ketçap Fiat 500X Çekilişi
Kampanyalı Tat Ketçap veya Tat Mayonez ürünlerinden çıkan şifreyi Tat internet sitesinden göndererek çekilişe katılabilirsiniz. Her bir şifre 1 çekiliş hakkı kazandırır. Uyarı: Şifreli ürün ambalajını ve alışveriş faturanızı saklayınız. Hediye tesliminde şifreli ürün ambalajı ve alışveriş faturası istenecektir.

Neler Kazanacağım?
1 kişi 2016 model Fiat 500X
10 kişi Apple iPhone 6S
5 kişi Apple Watch akıllı saat

Son Katılım Tarihi Ne Zaman?
31 Aralık 2016

Çekiliş Sonucu Ne Zaman Açıklanacak?
Çekiliş sonucu 12 Ocak 2017 tarihinde BeniKazan’da açıklanacaktır. Sonuçları BeniKazan Facebook ve BeniKazan Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz.

Hangi Ürün Kaç Çekiliş Hakkı Kazandırıyor?
1 Çekiliş Hakkı Kazandıran Ürünler:
270 cc Tat Acı Ketçap, 270 cc Tat Tatlı Ketçap, 270 cc Tat Mayonez, 270 cc Tat %40 Az Yağlı Mayonez, 300 cc Tat Acı Ketçap, 300 cc Tat Tatlı Ketçap, 300 cc Tat Mayonez

2 Çekiliş Hakkı Kazandıran Ürünler:
450 cc Tat Acı Ketçap, 450 cc Tat Tatlı Ketçap, 450 cc Tat Mayonez, 450 cc Tat %40 Az Yağlı Mayonez, 500 cc Tat Acı Ketçap, 500 cc Tat Tatlı Ketçap, 500 cc Tat Mayonez, 650 cc Tat Acı Ketçap, 650 cc Tat Tatlı Ketçap, 650 cc Tat Mayonez, 650 cc Tat %40 Az Yağlı Mayonez, 750 cc Tat Acı Ketçap, 750 cc Tat Tatlı Ketçap, 750 cc Tat Mayonez

Fiat 500X Fiyatı Ne Kadar?
Çekilişte hediye edilecek olan 2016 model Fiat 500X aracın piyasa değeri 66.701,5 Lira’dır. Kazanmanız durumunda oluşacak vergiyi ödemeden aracı üzerinize alıp hemen satabilirsiniz. Vergi borcunuzu daha sonra ödeyebilirsiniz.

Kazanmam Durumunda Ne Kadar Vergi Öderim?
Çekilişlerden kazandığınız hediyenin piyasa değeri yasalarda belirtilen muafiyetin üzerinde ise vergi ödersiniz. Muafiyet sınırı 2016 yılı için 3.918 TL’dir. Vergi oranı ise %10’dur. Ödemeniz gereken vergi kazandığınız hediyenin piyasa değerinden, o yıla ait muafiyet sınırı miktarının çıkarılması ile hesaplanır. Aracın piyasa değeri 66.701,5 lira olup 2016 yılı muafiyet bedeli çıkarılırsa geriye 62.782,5 lira kalır. Buna göre arabayı kazanmanız durumunda 6.278 lira vergi borcunuz oluşur. Bu vergiyi 3 yıl içerisinde 6 taksit halinde ödeyebilirsiniz. Aracın KDV ve ÖTV’si firma tarafından karşılanacaktır.

Vergiyi Ödemeden Hediyeyi Teslim Alabilir miyim?
Evet alabilirsiniz. Kazanmanız durumunda vergi dairesine giderek vergi matrahı alırsınız. Bu vergi matrahı ile başvurunuzu yaparak hediyeyi teslim alabilirsiniz. Oluşan vergi borcunu 3 yıl içerisinde 6 taksit halinde ödeyebilirsiniz. Vergi ödemesi vergi dairelerine yapılır.

Fiat 500X’in Motorlu Taşıtlar Vergisi Kaç Para?
Çekilişte hediye edilecek olan Fiat 500X’in motor hacmi 1.598 cc’dir. Bu sebeple 2016 yılının 6 aylık dönemi için 498,5 lira Motorlu Taşıtlar Vergisi ödersiniz.

Sevebilirsin...

37 Yorum

 1. Furkan diyor ki:

  Ben ürünü bakkaldan aldım, yani fişi faturası yok. Sadece ambalaj yeterli olur mu?

 2. Murat diyor ki:

  Ahmet bey netce söyleyin fiş gereklimi gereksizmi paketin üstünde öyle bir şey yazmıyo ne yapacaz benim 7 8 tane faturasız var

  • Ahmet Selman diyor ki:

   Murat bey, yukarıda yer alan kampanya açıklamasının uyarı kısmı gayet net değil mi? Daha nasıl söylememizi istiyorsunuz?
   Temel gıda yazan fiş alın ve kazanmanız durumunda onun yerine gösterin. Bu kadar basit.

 3. ŕüzgar diyor ki:

  Valla ben fişi de attim faturayida 12 tane cekilis hakkm var ciksinda vermesinler markette. Bidaha sattirmam tat markasini

 4. kerem diyor ki:

  Selamun Aleykum ben kendim marketçiyim katılsam oluyomu bide kendi marketimin fişi kabul oluyomu

 5. Köroğlu14 diyor ki:

  Bende 6 tane çekiliş var ama yalnızca bir tane fiş var. Kazanmam durumunda o ürüne ait olmayan fişi göstersem sorun olur mu? Fişin, aldığım o ürüne ait olduğu belli olur mu?

 6. Emre diyor ki:

  Ahmet bey tahmini olarak bu cekilise kac kisi katilabilir?

 7. fatih ahmet diyor ki:

  ama tat keççap diye bisey ypk sadece temel gıda yazıyo fiş

  • Ahmet Selman diyor ki:

   Fatih bey aynı soruyu 3. kez soruyorsunuz. Fiş almanız yeterlidir. Üzerinde sadece temel gıda yazsa da geçerlidir. Tat Ketçap yazmasa da geçerlidir.

 8. fatih ahmet diyor ki:

  Merhaba ben bakkaldam fis aldimda temel gida yaziyo urun olurmu oyle

 9. Tamer diyor ki:

  Cogu market bakkal fis vermiyo sifrenin oldugu ambalaj yeterli olmazmi

 10. Fatih diyor ki:

  Ürün ambalajı ve etiketi duruyor yalnız marketten aldığım fişimi kaybettim bu durumda kazanmış olsam hediyemi alamazmıyım ??? 🤔🤔🤔

 11. Emrullah diyor ki:

  Fatura değilde fişı aldım bakkaldan geçerlimidir. Teşekkürler

 12. emrullah diyor ki:

  Kampanya katılılım koşullarında fiş/fatura ibrazı zorunludur yazıyor, ben bu siteden bakıp fiş olayını görmediğim için fiş istedemdim. şimdi internet sitesine girip kampanyaya katıldım ama fiş yok ne olacak şimdi?

 13. serkan diyor ki:

  Ahmet bey şifreli ürün naylonu acarken tam şifrenin ortasından yırtıldı birleştirilince okunuyo bu şekilde kabul olur mu?

 14. ali ergen diyor ki:

  hiç arabam olmadı benim

 15. hasan diyor ki:

  şimdi açtım ve şifre evet dış naylon ambalajının içerisinde dijital karakterler şeklinde yazılmış. Zaten alt kısımda, “Kampanya kodu bu okun altındadır” diye siyah zemin üzerine sarı renkli uyarı yazısı varmış. :)

 16. hasan diyor ki:

  Ürün kampanyalı paket, çünkü üzerinde kampanya çekiliş resimleri var. Ancak şifreye ürünün neresinden bakıyoruz. Dış kabuğu olan naylonu mu çıkaracağız?

 17. Derya diyor ki:

  Aaa yeni görüyorum bu çekilişi devam ediyor değilmi hala

 18. selen diyor ki:

  kapagın üzerinde tarih ve pin numarası var ,şifre göremedim …

 19. seyma diyor ki:

  Urun kapagini ve fisi saklamamiz gerekiyormu

 20. Rasim diyor ki:

  Slm ben tat ketcap aldim ama sifre fln bulamadim hicbirsey yok naisl katilicam bu kampanyaya

 21. aylin diyor ki:

  Kismetimizde varsa…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir