Tat Ketçap Fiat 500X Çekilişi

BENZER ÇEKİLİŞLER

162 Responses

 1. Samet dedi ki:

  Ahmet bey nasıl çekilişe katılacağız bilgi verirmisiniz yada internet sitesi

 2. Naime dedi ki:

  Ahmet bey bende iki adet 650 Gr ketçap sifresi gonderdim kaç adet hakkim olduğuyla ilgili yada kampanyaya katildigima dair mail msj gelmedi bana katilimim saglandimi acaba

 3. Mithat dedi ki:

  Ahmet bey kazananlar aranmis midir veya tebligat gitmis midir? Yani beni kimse aramadi ve tebligat gelmedi o halde bana cikma ihtimali yok mudur?

 4. Servet dedi ki:

  Merhaba ahmet bey hem ketçap hemde dış kutusunda şifre var bu ikiliden alınca bir pakette 2 ayrı sifremi oluyor

 5. MRB dedi ki:

  Ahmet bey ben çekiliş numarasını göndermiştim ama ambalajı attım bu sorun olur mu yani ben bilmiyordum saklayacağımı bu durumda ne yapabilirim

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Kazanırsanız hediyenizi teslim alamazsınız. Bütün çekilişlerde bu kural vardır. Neden katılım koşullarına bakmadan çekilişe katılıyorsunuz? Yapacak tek bir şey var o da size çıkmaması için dua etmek. Çünkü size çıkarsa hediyeyi almayacağınız için çok üzüleceksiniz.

 6. Ayse dedi ki:

  Merhaba ahmet bey tat sıkı dostlar şifresi 600 g girdim kampanyaya katılımın gerçekleşti yazdı kaç cekilis hakkı kazandığımız nerden ogrencez

  • Ahmet Selman dedi ki:

   600 gram olan ürünler 2 çekiliş hakkı kazandırmaktadır.

   • Nevzat dedi ki:

    hayırlı geceler ahmet selman bey öncelikle kolay gelsin ben dün 31.10.2017 son gün tarihinde tat ketçap çekilişinde 21 tane şifre vardı bende 2 tane gönderdim ama 21 taneyi göndercektim tamda kampayamız sona ermiştir diyor yani şimdi bende yedek 20 tane daha ambalajlı şifre var bu tat şirketi ileride aynı benzer böyle bir çekiliş yaparmı ve sizce o diğer yedekteki ambalajları saklimmi yoksa atimmi kusura bakmayın siz daha iyi biliyorsunuz diye size sorim dedim çünkü bu tat şirketinin yaptığı 2.ci çekiliş oluyorda acaba birdahiki sefer aynı böyle benzer bir çekiliş yaparmı sizce saygılar iyi geceler

 7. Selma dedi ki:

  Ben ara istiyorum insalah da çıkar allah nasıl ederse lösemi hastası oğlum için şansına Yol Adim oğlumun hergün tedavi goordugu için çok zor oluyorminibüsle götürmek enfeksiyon kapıyor diye hayırlısıyla çıkar inslah

 8. yıldız dedi ki:

  ben iphone 7 isrerim allahın izniyle inşallah amin kime çıkarsa artık çıkmassa kısmet olsun napalım ama çıkarsa sevinirim

 9. Hatice Demir dedi ki:

  Mrb Ahmet bey bu şifre nerde yazıyor

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Hatice hanım boşuna mı video çekiyorum diye üzülüyorum. Bakın yukarıda videosu var, şifrenin nerede yazdığını gösteriyoruz. Lütfen izleyin.

   • aysel dedi ki:

    ahmet bey sms yoluyla olmuyormu acaba internet sitesindenmi şifreyi girmeliyiz.

    • Ahmet Selman dedi ki:

     SMS yoluyla katılım var. İllaki param gitsin istiyorsanız şifreyi yazıp boşluk bırakarak adınızı, soyadınızı ve adresinizi yazıp 4544’e gönderiniz.

 10. Aysun dedi ki:

  Sifremin içinde bir tane soru işareti vardı bu yüzden şifreyi yanlış girdiniz diye uyarı veriyordu. Tat müşteri hizmetlerini aradım soru işareti yerine 7 yazmam gerektigini söyledi. Yazdim ve kabul etti.Hediye çıktı diyelim elimde ki sifrede 7 yerine soru isareti var bi sorun olur mu?

 11. Nrmn dedi ki:

  Merhaba Ahmet bey bugün bir adet ketçap aldım üzerinde görseli olan fakat dikkat etmemiştim ama bu geçen yıl çekilişine ait görselmiş bende şifreyi gönderdim bu şifre geçerli olur mu acaba

 12. ismail dedi ki:

  Ağam ben yaklaşık 1000 tane yolladım benım burdakı şansım ne kadar acaba hıç olmasada kucuk hedıyede cıkma ıhtımalıne mutlu oluyorum .

 13. alper dedi ki:

  ahmet bey internet sitesinde öekiliş formu yok.ben göremiyorum linklermisiniz ?

 14. GOKHAN dedi ki:

  mrb ahmet bey şifreli urun ambalaj derken ben sıfre yazan barkodları sakıyorum kompıle ambalajımı saklıyacagız

 15. Şule dedi ki:

  sıkı dostlar şifresi girdim 2 çekiliş hakkı verdi 4 vermesi gerekirken

 16. Mehmet dedi ki:

  Bir önceki çekilişin ambalajındaki şifreyi gönderdiğimi fark ettim çekiliş yapıldığı için ambalajı attım.2017 Kasım çekilişinde bu şifre geçerli miydi?

 17. Davut dedi ki:

  Bu çekiliş için alışveriş fişi gereklimi ?

 18. Ertan dedi ki:

  Ben sadece sifreninin oldugu oku kestim onu sakliyorum hediye cikarsa gecerli olurmu

 19. Nazmiye dedi ki:

  Bukadar ınsan katıldıgı muddetce bıze cıkmaz ne magnum nede baska sey cıkmaz

 20. Muhsin GÜNGÖR dedi ki:

  Merhaba.
  Konyadan Muhsin Güngör ben. A101 den aldığım ketçapın ambalajında ”KAMPANYA KODU BU OKUN ALTINDADIR” yazıyor. Fakat kampanya kodunu okun altını üstünü getirdik bulamadık, yok.

 21. Ali dedi ki:

  Kampanyaya katılırken istemiyerek yanlış şifre gönderdim ve sistem kabul etti. Sorun oluşturur mu? Teşekkürler.

  • Ahmet Selman dedi ki:

   O şifreye atanan katılım numarasına hediye çıkarsa şifreli ürün paketini ibraz edemeyeceğiniz için hakkınız yedek talihliye geçer.

   Hatta başınıza şöyle bir şey de gelebilir. Diyelim ki 10 şifre göndererek çekilişe katıldınız. 9 tanesi satın aldığınız ürünlerin şifresi, bir tanesi de bu yanlış gönderdiğiniz şifre. Çekiliş başladı ve Fiat 500X’in asil talihlisi siz oldunuz. Hem de Fiat 500X yanlışlıkla yazdığınız bu şifreye çıkmış. Bu durumda adınız iPhone 7 veya Apple Watch hediyeleri için de çıkarsa (hem de gerçekten şifresine sahip olduğunuz ürünlere) daha önce bir hediye kazandığınız için sizin isminiz çıkmayana kadar çekiliş tekrarlanacaktır. Asil talihliler listesi açıklandığında sizden o şifreli paket istenecektir. Siz de bunu gösteremediğiniz için hakkınızı kaybedeceksiniz ve araba yedek talihliye geçecek. İsminiz asil talihliler listesinde çıktığı için yedeklerde de olmayacaksınız. Yani çok tehlikeli bir durum var şuan.

 22. Hüseyin Cahit Yıldız dedi ki:

  FATURA VEYA FİŞ SAKLAMA ZORUNLULUĞUNUN tüketicinin yararına bir tane iyi niyetli gerekçesini söyler misiniz? Varsa…

 23. Hasan dedi ki:

  Tat internet sitesinden kampanya koşullarını okudum fiş fatura ibrazı diye bişey yazmıyor Sadece ambalaj ibrazı var
  Ama siz yukarıda fiş fatura ibrazı zorunludur yazmışsınız deliliniz Nedir?

 24. Şaşkın dedi ki:

  Merhaba marketlerde baktım da tat ürünlerinin üzerinde yada arkasında kampanyaya dair bir şey goremedim oyüzden ürünlerden almadım acaba nerde satılıyor kampanyali ürünler

 25. Ömer dedi ki:

  Ben geçen yıla ait ürünün şifresini gönderdim ve sistem de kabul etti, kazanmak durumunda bir problem olur mu

 26. ergün dedi ki:

  sifreyi giriyorum yalnış diyo ne yapmam gerekiyor

 27. ergün dedi ki:

  Ahmet bey mrb ben şifreyi giriyorum ama yalnış diyo ne yapmam gerekiyor yardımcı olurmusunuz

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Ergün bey aldığınız ürün geçen dönem ki çekilişe ait olabilir. Üzerindeki kampanya açıklamalarını bi kontrol edin. Yeni dönem çekilişine ait olması gerekiyor. Eğer buna rağmen yanlış diyorsa yanlış giriyorsunuzdur.

 28. erdoğan dedi ki:

  Ahmet bey ürünlerde kampanya görseli olması gerekiyor mu.?
  Büyük bir sabırla cevaladığınız için teşekkür ederim…

 29. Atilla dedi ki:

  Merhabalar şifre kağıdım elimde fakat fatura fişi yok bu durumda ne olur ?

 30. emin dedi ki:

  İyi günler Ahmet bey bu yeni kampanya ya yeni ürün mu yoksa eski kampanyadan devam eden ürünlerle de katılabilir miyiz. Çünkü her yerde eski kampanya tarihleri var ürünlerin üzerinde.

 31. kadir dedi ki:

  şöyle birşey var sanırım görselleri aynı ama eski kampanyalı ürünlerdeki iphone 6s ? iphone 7 degil.. sanırım eski kampanyada istedikleri katılıma ulaşamadıgından dolayı böle aynı reklam yüzüyie eski kampanyalı ürünleri ellerinden cıkararak 2016 üretilen ürünleride raflardan toplamış olucaklar ? eski ürünlerdeki kodlar gecerlimi bilmiyorum kime göre geciyor kimine göre gecersiz filan varmıdır bilgisi net olan?

 32. Bedirhan igde dedi ki:

  Bana yedek kişi yazmışlar araba için ama fatura felan attım

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Yedek talihli olmak kadar kötü bir şey yok. Asil talihli de sizin gibi yaptıysa hak size geçecek. Siz de çekilişe katılırken kullandığınız fişi gösteremezseniz aracın piyasa değeri kadar olan bedel kar amacı gütmeyen bir kuruma bağışlanacak.

  • huseyin dedi ki:

   bende market fisi var isteyene veririm
   :))

 33. Yusuf dedi ki:

  Ben cekilişe katıldım ama sifreleri gönderdikten sonra attım cıkarsa ne olacak ?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Kazananlar açıklandı. Neyse ki çıkmamış size.

   Mesela size araba çıksaydı, arabanın yedek talihlisi olan Bedirhan Iğde “katılım koşullarını okumadan çekilişe katıldığınız için” size çok teşekkür ederdi. Şifreli paketi saklamadığınız için arabayı teslim alamadığınız hakkında haberler çıkardı. Bu haberler sosyal medyada paylaşılırdı ve insanlar sizin hakkınızda hoşunuza gitmeyecek yorumlar yazarlardı. Kısaca olacak olanlar bunlardı. Ama iyi ki çıkmamış.

 34. Musa dedi ki:

  Merhaba 650 cc bunlar 2 çekiliş hakkına sahipse tek otomobil var tek çekilişte verilmiyormu iki yada üç çekilişe nasıl giriyor

  • Ahmet Selman dedi ki:

   “2 çekiliş hakkı” demek 2 hediye kazanacaksınız demek değildir. 1 hediye için daha çok kazanma şansına sahip olmak demektir. 1 kişi en fazla 1 hediye kazanabilir.

 35. tulin dedi ki:

  Fisler tat ketcap yazmasi gerekiyormu genelde bakkaldan alinan. Fislerde urun yazmiyor

 36. by fenomen dedi ki:

  Bide gercekten boyle bir sey varmi toptan aldiysaniz fis kabul olmuyormus parakende olmasi sartmis

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Mega Center dediğiniz yer toptancı mı bilmiyorum.

   Şöyle yaparsanız olur: Reyondan bir tat ketçap alıp kasada fatura kesip çekilişe katılırsanız.
   Şöyle yaparsanız olmaz: Satmak için Tat Ketçap’tan veya bir toptancıdan sipariş verip aldığınız fatura ile çekilişe katılırsanız.

 37. by fenomen dedi ki:

  Urun ambalaji ne oluyo bide kutuya sarili tat ketcap yazili olan mi

 38. by fenomen dedi ki:

  Pardon urun ambalajidami gerekiyor. Bide ben mega canterdan bir koli tat ketcap aldim o fis kabul oluyomu

 39. Musa dedi ki:

  Çoğunlukla bazılarında fiş sorunu var almamışlar diyelimki fiş almayan birine çıktı kural gereği hediyeyi alamıyor sonra o hediyeler ne olacak

 40. su dedi ki:

  Fişimiz yok napıcaz

 41. Ahmet dedi ki:

  Ahmet bey arabaýi kim kazandı acaba

 42. Ömer dedi ki:

  Merhaba Ahmet nasılsınız size sorulan sorular aynen EŞOFMANLI ŞEFKET HOCA ya sorulan sorularla aynı yaaaa

 43. Umut94 dedi ki:

  İyi akşamlar bende sadece fiş yok ambalaj ve şifreler var ne yapmalıyım

 44. aydanur dedi ki:

  Araba kime çıktı acaba izleyen var mi çekilişi

 45. Ali dedi ki:

  Merhabalar Ahmet Bey çekiliş gitmek misiniz bide yarın açıklar mısınız

 46. Suat dedi ki:

  Ben 5 6 tane gönderdim hepsini ayrı zamanlarda aldım tek fişmi yoksa hepsine ayrı ayrı fişmi olacak

 47. Arif orak dedi ki:

  benim herşeyi hazır

 48. İbrahim dedi ki:

  Ben çekilişe katıldım ancak ketçap ve mayonezin üzerinde bulunu kodu attım sorun olur mu?

 49. enes dedi ki:

  iyi günler ben ketçap aldım şifreyi ismimi adresimi yazdım yolladm gönderdim ama kaybettim şifre ambalajını fişi de sıkıntı olurmu

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Yukarıda yazan uyarı gayet açık. “Şifreli ürün ambalajını ve alışveriş faturanızı saklayınız. Hediye tesliminde şifreli ürün ambalajı ve alışveriş faturası istenecektir. Aksi halde hediyenizi teslim alamazsınız.”

 50. ali dedi ki:

  merhabalar ben kampanyaya katildim msj geldi bir çekiliş hakkı kazandınız diye ama ürünün fişi yok tekrarda yeni fiş istesem olur mu yoksa eski fişi mi geçerlidir

 51. ali dedi ki:

  Ben de cekilise katildim fisi ve ürün paketini saklıyorum ama fişte aldigim urunun disinda diger aldigim urulerin de olmasi sorun olur mu?

 52. Aydın dedi ki:

  Merhabalar Ahmet Bey ben 600 luk mayonez ve ketçap şifresini yolladım amaçlı çekiliş kazandigimi bilgisi gelmedi

 53. Nimet dedi ki:

  Internetten yolladim ama okudum onayliuorum kutucugunu isaretlemeyi unuttum tekrar denedim ama kabul etmiyo gecersizmi simdi ne sans hiç hediye kazanmadim umudum vardi ama kutucuk ah kutucuk yakarmi hakkimi

 54. Derya dedi ki:

  Saçmalığa bak yaa, ürünü almışım ben fatura fiş olsa ne olur olmasa ne

 55. Ahmet dedi ki:

  Biz şehir yazmadik acaba cekiliste bi hediye kazanirsak gelirmi

 56. Derya dedi ki:

  Ben hiç bişey atmadim herşey duruyor ama sadece bi tane şifre gönderdim kısmet diyelim 😊

 57. HÜLYA DOLU dedi ki:

  Merhaba ahmet bey tat ürünü2 ay kadaer önce aldım ama şifreyi yenı girdim ye faturayı atmıştım nasıl bir sorun olur kredi kartıyla almıştım

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merhaba Hülya hanım, açıklamada “Şifreli ürün ambalajını ve alışveriş faturanızı saklayınız. Hediye tesliminde şifreli ürün ambalajı ve alışveriş faturası istenecektir. Aksi halde hediyenizi teslim alamazsınız.” ifadesi yer alıyor. Bu ifade nasıl bir sorun olacağını açıkça belirtmekte.

 58. Sedat dedi ki:

  Ben kısa msj. Yoluyla katıldım ama gönderdiğim mesaja cevap gelmedi. Çekilişe katılabildim mi bilmiyorum…

 59. Özlem Şahintepe dedi ki:

  Şuan gerçekten çok üzgünüm bir ümit şans dedim ketçap ve mayonez aldım çekilişe katıldım şifreleri ambalajı sakladım ama fişini annem yanlışlıkla atmış kazansamda bi işe yaramayacak inanın çokkk üzgünüm

 60. Salih dedi ki:

  Ahmet selman bey Allah sana bol sabır versin :))))))

 61. Furkan dedi ki:

  Ben ürünü bakkaldan aldım, yani fişi faturası yok. Sadece ambalaj yeterli olur mu?

 62. Murat dedi ki:

  Ahmet bey netce söyleyin fiş gereklimi gereksizmi paketin üstünde öyle bir şey yazmıyo ne yapacaz benim 7 8 tane faturasız var

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Murat bey, yukarıda yer alan kampanya açıklamasının uyarı kısmı gayet net değil mi? Daha nasıl söylememizi istiyorsunuz?
   Temel gıda yazan fiş alın ve kazanmanız durumunda onun yerine gösterin. Bu kadar basit.

 63. ŕüzgar dedi ki:

  Valla ben fişi de attim faturayida 12 tane cekilis hakkm var ciksinda vermesinler markette. Bidaha sattirmam tat markasini

 64. Can dedi ki:

  Hocam o şifre yazanı attım sorun olurmu

 65. Yunus dedi ki:

  İyi akşamlar,
  Komple paketi mi saklamalıyız acaba ben sadece şifre kısmını kesip sakladım da?

 66. kerem dedi ki:

  Selamun Aleykum ben kendim marketçiyim katılsam oluyomu bide kendi marketimin fişi kabul oluyomu

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Şöyle yaparsanız olur: Reyondan bir tat ketçap alıp kasada fatura kesip çekilişe katılırsanız.
   Şöyle yaparsanız olmaz: Marketinizde satmak için Tat Ketçap’tan toptan sipariş verip aldığınız fatura ile çekilişe katılırsanız

 67. Köroğlu14 dedi ki:

  Bende 6 tane çekiliş var ama yalnızca bir tane fiş var. Kazanmam durumunda o ürüne ait olmayan fişi göstersem sorun olur mu? Fişin, aldığım o ürüne ait olduğu belli olur mu?

 68. Emre dedi ki:

  Ahmet bey tahmini olarak bu cekilise kac kisi katilabilir?

 69. fatih ahmet dedi ki:

  ama tat keççap diye bisey ypk sadece temel gıda yazıyo fiş

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Fatih bey aynı soruyu 3. kez soruyorsunuz. Fiş almanız yeterlidir. Üzerinde sadece temel gıda yazsa da geçerlidir. Tat Ketçap yazmasa da geçerlidir.

 70. fatih ahmet dedi ki:

  Merhaba ben bakkaldam fis aldimda temel gida yaziyo urun olurmu oyle

 71. Tamer dedi ki:

  Cogu market bakkal fis vermiyo sifrenin oldugu ambalaj yeterli olmazmi

 72. Fatih dedi ki:

  Ürün ambalajı ve etiketi duruyor yalnız marketten aldığım fişimi kaybettim bu durumda kazanmış olsam hediyemi alamazmıyım ??? 🤔🤔🤔

 73. Emrullah dedi ki:

  Fatura değilde fişı aldım bakkaldan geçerlimidir. Teşekkürler

 74. emrullah dedi ki:

  Kampanya katılılım koşullarında fiş/fatura ibrazı zorunludur yazıyor, ben bu siteden bakıp fiş olayını görmediğim için fiş istedemdim. şimdi internet sitesine girip kampanyaya katıldım ama fiş yok ne olacak şimdi?

 75. serkan dedi ki:

  Ahmet bey şifreli ürün naylonu acarken tam şifrenin ortasından yırtıldı birleştirilince okunuyo bu şekilde kabul olur mu?

 76. ali ergen dedi ki:

  hiç arabam olmadı benim

 77. hasan dedi ki:

  şimdi açtım ve şifre evet dış naylon ambalajının içerisinde dijital karakterler şeklinde yazılmış. Zaten alt kısımda, “Kampanya kodu bu okun altındadır” diye siyah zemin üzerine sarı renkli uyarı yazısı varmış. :)

 78. hasan dedi ki:

  Ürün kampanyalı paket, çünkü üzerinde kampanya çekiliş resimleri var. Ancak şifreye ürünün neresinden bakıyoruz. Dış kabuğu olan naylonu mu çıkaracağız?

 79. Derya dedi ki:

  Aaa yeni görüyorum bu çekilişi devam ediyor değilmi hala

 80. selen dedi ki:

  kapagın üzerinde tarih ve pin numarası var ,şifre göremedim …

 81. seyma dedi ki:

  Urun kapagini ve fisi saklamamiz gerekiyormu

 82. Rasim dedi ki:

  Slm ben tat ketcap aldim ama sifre fln bulamadim hicbirsey yok naisl katilicam bu kampanyaya

 83. aylin dedi ki:

  Kismetimizde varsa…

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir