Taurus AVM Ev Çekilişi 2017
  • 2

Taurus AVM Ev Çekilişi 2017

ev dky on kagithane

Taurus AVM Ev Çekilişi
Taurus alışveriş merkezindeki mağazalardan yapacağınız her 100 liralık alışveriş size 1 çekiliş hakkı kazandıracak. Alışverişleriniz sonrası aldığınız faturalarla kampanya masalarına giderek çekilişe kaydınızı yaptırabilirsiniz. Kampanya masalarından alacağınız bilgisayar çıktısı ile alışveriş faturalarınızı saklayınız. 100 liralık alışverişi aynı gün içerisinde yapmanız gerekmektedir.

Neler Kazanacağım?
1 kişi Ankara İncek Prestij Projesinden Daire

Çekiliş Sonucu Açıklandı
TIKLAYIN: Taurus AVM Ev Çekiliş Sonucu 2017

Son Katılım Tarihi Ne Zaman?
15 Şubat 2017

Çekiliş Sonucu Ne Zaman Açıklanacak?
Çekiliş sonucu 27 Şubat 2017 tarihinde BeniKazan’da açıklanacaktır. Sonuçları BeniKazan Facebook ve BeniKazan Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz.

Taurus AVM Nerede?
Taurus alışveriş merkezi Ankara şehrindedir. Adres: Konya Yolu, Mevlana Bulvarı No: 190/B 06520 Çankaya/Ankara

Ev Hakkında:
1 kişi Ankara İli, Çankaya İlçesi, Alacaatlı Mahallesi 3341 Sokak 63951 Ada, 1 Parsel E Blok Kat:7 No:37 İncek Prestij Evleri (değeri: 350.000 TL)

Kazanmam Durumunda Ne Kadar Vergi Öderim?
Çekilişlerden kazandığınız hediyenin piyasa değeri yasalarda belirtilen muafiyetin üzerinde ise vergi ödersiniz. Muafiyet sınırı 2017 yılı için 4.068 TL’dir. Vergi oranı ise %10’dur. Ödemeniz gereken vergi kazandığınız hediyenin piyasa değerinden, o yıla ait muafiyet miktarının çıkarılması ile hesaplanır. Bu evi kazanmanız durumunda 34.593 lira vergi borcunuz oluşur. KDV ve ÖTV firma tarafından karşılanır.

Vergiyi Ödemeden Hediyeyi Teslim Alabilir miyim?
Evet alabilirsiniz. Kazanmanız durumunda vergi dairesine giderek vergi matrahı alırsınız. Bu vergi matrahı ile başvurunuzu yaparak hediyeyi teslim alabilirsiniz. Oluşan vergi borcunu 3 yıl içerisinde 6 taksit halinde ödeyebilirsiniz. Vergi ödemesi vergi dairelerine yapılır.

Vergisini Ödemeden Aracı Satabilir miyim?
Kazanmanız durumunda oluşan vergiyi ödemeden evi üzerinize alabilir ve sonra istediğiniz zaman satabilirsiniz.Bu Çekilişlere de Katılın

2 Yorum

  1. MEHMET dedi ki:

    Ev çıktı diyelim, fiyatı 350 bin TL, vergisi şusu busu 35-40 bini bulur. Bunu nasıl ödicez? takside bölerler mi?

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir