TEB Dubai tatili 2012
  • 0

TEB Dubai tatili 2012

TEB Dubai tatili 2012TEB müşterilerinden Bireysel ve Kurumsal internet şubesine giriş yapanlara, kartlı ya da kartsız ATM’den başarılı işlem yapanlara 3 çekiliş hakkı, cep şubesine, TEB Pratik Borsa uygulamasına giriş yapanlara 8 çekiliş hakkı, Facebook TEB sayfasından kampanya katılım formunu dolduran herkese ve kampanyayı Facebook profil duvarında paylaşan kullanıcılara 1 çekiliş hakkı, kampanya katılım formunu doldurduktan sonra uygulama aracılığıyla kampanyaya davet ettikleri ve davetlerini kabul eden her 1 arkadaşları için 1 çekiliş hakkı verilecektir. Kampanyada en fazla 20 çekiliş hakkı kazanılabilir.

Neler kazanacağım?
6 kişi Çift Armani Hotel Dubai Seyehati

Çekiliş sonuçları açıklandı
TIKLAYIN: TEB Dubai tatili çekiliş sonucu

Son katılım tarihi?
14 Eylül 2012

Sonuçlar ne zaman açıklanacak?
Sonuçlar 25 Eylül 2012 tarihinde BeniKazan.com’da açıklanacaktır. Sonuçların e-posta adresinize gönderilmesini istiyorsanız tıklayınız. E-Postanıza gönderilen mesajı onaylayınız.

Tatil hakkında
6 kişi çift kişilik standart odalarda 19 Kasım 2012 – 22 Kasım 2012 tarihleri arasında Dubai Armani Hotel’de 3 gece – 4 gün oda kahvaltı konaklama kazanır. THY ile İstanbul – Dubai-İstanbul ekonomi sınıf uçak ulaşım, Tüm alanlarda geçerli bilet, Alan-otel-alan transferleri, Premium limitsiz giriş ve otel-Abudhabi transferi dahildir. Seyahat; konaklamanın bulunduğu ilden başlar, konaklamanın bulunduğu ilde biter. Vize ve pasaport işlemleri talihliye aittir.Bu Çekilişlere de Katılın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir