Tespo Dacia Dokker Çekilişi
  • 0

Tespo Dacia Dokker Çekilişi

dacia dokker 2015

Dacia Dokker Çekilişi
İzmir, Bursa, Aydın, İstanbul, Samsun, Ankara, Muğla, Denizli, Eskişehir, Balıkesir ve Antalya’da bulunan Tespo mağazalarından yapacağınız her 350 liralık alışveriş size 1 çekiliş hakkı kazandıracak. 350 liralık alışverişi aynı gün içerisinde yapmanız gerekmektedir. Alışverişleriniz sonrası çekilişe katılabilmeniz için kasalardan şifreli kart verilecektir. Her 350 liralık harcamanız için bir kart alacaksınız. Şifreli çekiliş kartlarını almayı unutmayınız. Şifreli kart üzerindeki şifreyi Tespo internet sitesi üzerinden gönderebilirsiniz. Çekiliş sonucu açıklanıncaya kadar kartlarınızı saklayınız.

Çekilişten Hangi Hediyeleri Kazanacağım?
3 kişi 2017 model Dacia Dokker (Her bölge için 1 adet)
75 kişi Samsung Galaxy S8 (Her bölge için 25 adet)
75 kişi Samsung Galaxy Book (Her bölge için 25 adet)

Çekiliş Sonucu Açıklandı
TIKLAYIN: Tespo Dacia Dokker Çekiliş Sonucu

Çekilişe Son Katılım Tarihi Ne Zaman?
30 Eylül 2017

Çekiliş Sonucu Ne Zaman Açıklanacak?
Çekiliş 5 Ekim 2017 tarihinde yapılacak olup çekiliş sonucu kazananlar 9 Ekim 2017 tarihinde BeniKazan’da açıklanacaktır. Sonuçları ekranın sağ alt köşesindeki kırmızı renkli zil ikonuna tıklayarak veya BeniKazan Facebook ve BeniKazan Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz.

Tespo Bölgeleri:
Ege Bölgesi (Kuşadası, Denizli, İzmir Bornova, İzmir Gültepe, İzmir Osmangazi, İzmir Eski İzmir, Balıkesir) Güney Bölgesi (Fethiye, Alanya, Antalya, Side, Marmaris,Bodrum) Kuzey Bölgesi (Bursa, İstanbul Kartal, İstanbul Arnavutköy, İstanbul Küçükköy, Eskişehir, İstanbul Beylikdüzü, Samsun)

Dacia Dokker Fiyatı Ne Kadar?
Çekilişte hediye edilecek olan 2017 model Dacia Dokker Combi Ambiance 1.5 DCI 90 BG aracının piyasa değeri 51.148 Lira’dır.

Kazanmam Durumunda Ne Kadar Vergi Öderim?
Çekilişlerden kazandığınız hediyenin piyasa değeri yasalarda belirtilen muafiyetin üzerinde ise vergi ödersiniz. Muafiyet sınırı 2017 yılı için 4.068 TL’dir. Vergi oranı ise %10’dur. Ödemeniz gereken vergi kazandığınız hediyenin piyasa değerinden, o yıla ait muafiyet miktarının çıkarılması ile hesaplanır. Bu arabayı kazanmanız durumunda 4.708 lira vergi borcunuz oluşur. KDV ve ÖTV firma tarafından karşılanır.

Vergiyi Ödemeden Hediyeyi Teslim Alabilir miyim?
Hayır alamazsınız. Veraset ve İntikal Vergisi kanununa göre çekilişlerden kazanılan hediyenin vergisi çekilişin yapıldığı tarihi takip eden ayın 20. günü mesai bitimine kadar ödenmelidir. Eğer ödeyecek paranız yoksa sahip olduğunuz bir varlığı teminat göstererek hediyeyi alabilirsiniz.

Vergisini Ödemeden Aracı Satabilir miyim?
Aracı satabilmek için üzerinize almanız gerekmektedir. Vergisini ödemeden üzerinize alamayacağınız için aracı satamazsınız.

Dacia Dokker Motorlu Taşıtlar Vergisi Kaç Para?
Motor silindir hacmi 1.461 cc olan Dacia Dokker için 2017 yılının 6 aylık döneminde 517,5 lira Motorlu Taşıtlar Vergisi ödersiniz.Bu Çekilişlere de Katılın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir