Torium AVM Audi Q3 Çekilişi
  • 2

Torium AVM Audi Q3 Çekilişi

audi q3

Torium AVM Audi Q3 Çekilişi
Torium alışveriş merkezindeki mağazalardan yapacağınız her 100 liralık alışveriş size 1 çekiliş hakkı kazandıracak. Alışverişleriniz sonrası kampanya masalarına giderek çekilişe kaydınızı yaptırınız. 100 liralık alışverişi aynı gün içerisinde yapmalısınız. 100 liralık alışverişi farklı dükkanlardan yapacağınız alışverişlerden aldığınız faturalarla tamamlayabilirsiniz.

Neler Kazanacağım?
1 kişi 2016 model Audi Q3

Çekiliş Sonucu Açıklandı
TIKLAYIN: Torium AVM Audi Q3 Çekiliş Sonucu

Son Katılım Tarihi Ne Zaman?
31 Ocak 2017

Çekiliş Sonucu Ne Zaman Açıklanacak?
Çekiliş sonucu 17 Şubat 2017 tarihinde BeniKazan’da açıklanacaktır. Sonuçları BeniKazan Facebook ve BeniKazan Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz.

Torium AVM Nerede?
Torium alışveriş merkezi İstanbul şehrindedir. Adres: Turgut Özal Mahallesi, E -5 Üzeri, 34513 Haramidere/Esenyurt/İstanbulBu Çekilişlere de Katılın

2 Yorum

  1. Özal kaya dedi ki:

    Çekiliş yaptığınız yerlerde yaşamıyoruz ki çekiliş kuponu alalım da katılalım..hep uzak illerde bu kampanyaları yapıyorsunuz..ben Ağrı’da yaşıyorum şimdi ben nasıl bu kampanyaya katilacam.soyleyinde ona göre bizde araba sahibi olalım..hep uzaklardasiniz

    • Ahmet Selman dedi ki:

      Özel bey, İstanbul’daki bir alışveriş merkezi Ağrı’da nasıl çekiliş düzenleyecek? Bazı çekilişler kendi bölgesine özel. Fırsatınız olursa İstanbul’a gittiğinizde katılırsınız. Böyle bir şey mümkün değilse kendi bölgenizdeki çekilişlere katılırsınız.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir