Trend Arena AVM Hyundai Tucson Çekilişi
  • 0

Trend Arena AVM Hyundai Tucson Çekilişi

Hyundai Tucson

Trend Arena AVM Hyundai Tucson Çekilişi
Trend Arena alışveriş merkezindeki mağazalardan yapacağınız her 75 liralık alışveriş size 1 çekiliş hakkı kazandıracak. Alışverişleriniz sonrası aldığınız faturalarla kampanya masalarına giderek çekilişe kaydınızı yaptırabilirsiniz. AVM içinde bulunan Banka ve ATM’lerden yapılan işlemler, döviz büroları işlemleri, mobil/sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, TL/dakika yüklemeleri, alkollü içecekler, şans ve talih oyunları harcamaları, tütün ve tütün mamulleri, otopark, eczane-ilaç harcamaları, hediye çeki ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Fatura üzerindeki isim ile çekilişe katılan kişi aynı olmalıdır.

Çekilişten Hangi Hediyeleri Kazanacağım?
1 kişi 2016 model Hyundai Tucson

Çekiliş Sonucu Açıklandı
TIKLAYIN: Trend Arena AVM Hyundai Tucson Çekiliş Sonucu

Çekilişe Son Katılım Tarihi Ne Zaman?
28 Nisan 2017

Çekiliş Sonucu Ne Zaman Açıklanacak?
Çekiliş 2 Mayıs 2017 tarihinde yapılacak olup çekiliş sonucu kazananlar 5 Mayıs 2017 tarihinde BeniKazan’da açıklanacaktır. Sonuçları ekranın sağ alt köşesindeki kırmızı renkli zil ikonuna tıklayarak veya BeniKazan Facebook ve BeniKazan Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz.

Trend Arena AVM Nerede?
Trend Arena alışveriş merkezi Tekirdağ şehrindedir. Adres: Ali Paşa Mah., Salih Omurtak Cd. No:15, 59850 Çorlu/TekirdağBu Çekilişlere de Katılın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir