Türkiye Finans Apple iPhone 4S çekilişi
  • 1

Türkiye Finans Apple iPhone 4S çekilişi

Türkiye Finans Apple iPhone 4S çekilişi15 Haziran 2012 tarihine kadar yapacağınız bankacılık işlemleri size iPhone 4S kazandırabilir. Çekiliş hakkı kazanmak için turkiyefinans.com.tr internet şubesinden, Mobil Şube üzerinden veya 444 2 444 numaralı Telefon Şubesi üzerinden işlemler yaptırabilirsiniz. Çekiliş kazandıran işlemler arasında para transferleri, fatura-vergi-SGK prim ödemeleri, GSM TL yükleme, kredi kartı borcu ve kredi taksit ödemeleri, döviz-kıymetli maden-arbitraj, MTV, trafik para cezası ödeme işlemleri bulunuyor. Bu işlemler size 2 çekiliş hakkı kazandıracak.

İnternet Şubesi ve Mobil şubeye ilk defa girerek kullananlar ilk kullanım için 5 çekiliş hakkı, sonraki her kullanım için 1 çekiliş hakkı kazanacaklar. Diğer müşteriler ise 2 çekiliş hakkı kazanacaklar. Kampanyada en fazla 10 çekiliş hakkı kazanabiliyorsunuz.

Çekiliş sonucu için tıklayınız.

Neler kazanacağım?
30 kişi Apple iPhone 4S

Son katılım tarihi
15 Haziran 2012

Sonuçlar ne zaman açıklanacak?
Sonuçlar 5 Temmuz 2012 tarihinde BeniKazan.com’da açıklanacaktır. Sonuçların e-posta adresinize gönderilmesini istiyorsanız tıklayınız. E-Postanıza gönderilen mesajı onaylayınız.Bu Çekilişlere de Katılın

1 Yorum

  1. zilan dedi ki:

    benim buna çok ama çok ightiyaçıım var tam 6 tane kardeşim var 1 tane evde oturuyoruz ve 1 odada 6 kişi uyuyoruz

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir