Uber indirim Kodu
  • 0

Uber indirim Kodu

mercedes s500 2015

Uber indirim Kodu
Akıllı telefonunuza yükleyeceğiniz Uber uygulaması ile taksilere göre daha lüks olan araçlarla şehir içinde istediğiniz bir yere gidebilirsiniz. Uber uygulaması üzerinden araç isteği gönderirsiniz. Telefonunuzun konumuna göre araç sürücüsü sizin nerede olduğunuzu görür ve hemen size ulaşır. Yine uygulama üzerinden gideceğiniz konumu belirlersiniz ve araç sürücüsü sizi oraya götürür. Ödeme işlemi isteğe bağlı olarak nakit veya uygulamaya yüklediğiniz kredi kartınızdan yapılır. Aşağıdaki kodu kullanarak tam 20 liralık ücretsiz bir yolculuk gerçekleştirebilirsiniz.

Uber İndirim Kodu: uberbenikazan

İndirim Kodunu Nasıl Yüklerim?
Aşağıdaki linklerden telefonuna uygun olan Uber uygulamasını indir ve uygulamayı aç. Menü tuşuna bas ve Promosyon butonuna tıkla. Açılan penceredeki kutuya uberbenikazan yaz. Hepsi bu kadar. Sonrasında bulunduğun konumu belirle ve bir araç çağır.

İNDİR: Uber Android

İNDİR: Uber iPhone

Neden Uber Kullanmalıyım?
Uber ile isterseniz taksi çağırabilirsiniz isterseniz de şöförlü bir araç. Araçlar lüks ve şöförleri takım elbiseli. Size güleryüzlü bir hizmet sunuyor, kapınızı açıyor, inip binerken size yardımcı oluyor. Size özel kampanyaları ile de çoğu zaman ücretsiz yolculuk yapmanızı sağlıyor. Mesela yakın zamanda Galatasaray’ın Şampiyonlar Ligi maçını izlemek için Türk Telekom Arenaya ulaşım ücretsizdi. Seçim günleri oy kullanmaya giderken ve dönerken Uber ile ücretsiz yolculuk yapabildik. Özel günlerinizde de size ücretsiz yolculuklar sunmakta.

Uber Nasıl Bir Şey?
Uber’in nasıl bir şey olduğunu görmek için hemen uygulamayı yükle ve yukarıdaki indirim kodunu gir. 20 liralık ücretsiz ulaşım hakkın ile Uber’in nasıl bir şey olduğunu kendi gözlerinle gör.Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir