Ufo Uzaya Götürüyor çekilişi
  • 0

Ufo Uzaya Götürüyor çekilişi

Ufo Uzaya Götürüyor çekilişiUfo yetkili satıcılarından yapacağınız her 59 TL’lik alışveriş size 1 çekiliş hakkı kazandıracak. Bayilerden alacağınız şifreli kart ile çekilişe katılabilirsiniz. Şifrenizi ufo.com.tr adresinden gönderip kaydınızı yaptırabilirsiniz.

Neler kazanacağım?
1 kişi Uzay seyehati

Çekiliş sonuçları açıklandı
TIKLAYIN: Ufo Uzaya Götürüyor çekiliş sonucu

Son katılım tarihi?
28 Mart 2013

Sonuçlar ne zaman açıklanacak?
Sonuçlar 1 Nisan 2013 tarihinde BeniKazan.com’da açıklanacaktır. Sonuçların e-posta adresinize gönderilmesini istiyorsanız tıklayınız. E-Postanıza gönderilen mesajı onaylayınız.

Uzay seyehati nasıl olacak?
Uzay seyehati 103 kilometrelik uzay uçuşudur. Uçuş Space Expedition Corporation (SXC) şirketinin genel organizasyonunda ve XCOR Aerospace’in roket ve ekipmanları ile gerçekleştirilecektir. Uçuş 4 Eylül 2013 tarihinde gerçekleştirilecektir. Uçuş Amsterdam Curaçao’da 5 yıldızlı otelde 3 günlük yarım pansiyon konaklama, uçuş öncesi sağlık kontrolü, uçuş öncesi eğiti, Uzay uçuşu, uçuş sonrasında verilecek olan sertifika için gerçekleştirilecek ödül törenine katılım, uçuş süresince giyilecek olan kıyafet, uçuş süresince çekilecek olan fotoğraf ve video çekimlerini de içermektedir.Bu Çekilişlere de Katılın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir