Ülker Çikolata Mercedes CLA 200 AMG Çekilişi

BENZER ÇEKİLİŞLER

407 Responses

 1. Berfin dedi ki:

  Merhabalar ben şifre yolladım fakat numaramı değiştirdim bir sorun olur mu

 2. Pınar dedi ki:

  Çekiliş sonuçlarını nereden öğrenebiliriz 8 ocak i mi bekleyeceğiz

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merhaba Pınar hanım, kazanan kişilere ulaşmaya çalışıyoruz. Listeye erken ulaşabilirsek yayınlayacağız. Hastalık sebebiyle çekilişi izlemeye gidemedik.

 3. sedat dedi ki:

  Ahmet bey bende sifreyi yolladiktan sonra kosullari takip etmedigim icin paketi attim lakin ne olur ne olmaz diye telefonumdan resmini cekmistim kazandigim takdirde bunu ibraz edip alabilirmiyim saygilar

 4. Fevzi çakmak dedi ki:

  Ahmet bey şifreyi adresi herseyi mesaj olarak atıyoruz neden paketleri istiyorlar sacma degilmi mesaj atip niye para oduyoruz o zaman pakeyleri biriktirir aciklanan numaray a gore hediyemizi aliriz cok sscma birde ufacik yazilar okunmuyor ulkere yakismadi

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merhaba, uydurma şifrelerle çekilişe katılımı önlemek için şifreli ürün paketi istenmektedir. Mesela şifreli paket istenmeseydi ben hiç ürün almadan bilgisayar programı yardımıyla akşama kadar şifre üretip gönderirdim. Böylece çekilişte haksız yere kazanç sağlamış olurdum. Bunu önlemek için şifreli paket ibrazı gerekmektedir. Böylece biri şifreyi kafasından sallamış olsa bile şifreli paketi olmadığı için hediyeyi alamayacak.

   Şifreleri SMS ile gönderip boş yere para harcamanıza gerek yoktur. Biz zaten çoğu çekilişte SMS ile katılımı yazmıyoruz. Şifreleri internet üzerinden ücretsiz olarak gönderebilirsiniz. Değişen hiç bir şey yoktur.

   Çekilişe katılım koşullarını Ülkerin kampanya sitesinden okunabilir büyüklükte inceleme imkanınız var. Bir çekilişe katılmadan önce mutlaka katılım koşullarını okumanızı tavsiye ederiz.

 5. Onur dedi ki:

  Bu işler tamamen şanş ve torpil felan olmuyor.ben başka bir kampanyada 7 şifre göndererek iphone 7 kazandım.herkez yüzlerce gönderirken ben çok azla kazandım.tamamen şans

 6. Frk dedi ki:

  Ahmet bey örnek smse bayıldım inşallah hakedene değilde bu yorumu yapana cıkar amin inş

 7. Merve Yelekli dedi ki:

  Ahmet bey merhaba,ürün teslimatı için İstanbul’a gelmek gerekiyor mu?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Araba için gelmeniz gerekiyor. Kargoyla gönderemiyorlar :)
   Vergi hesaplamasını 2018 yılına göre güncelledik. Yukarıdan tekrar okuyabilirsiniz.

 8. SELÇUK dedi ki:

  ahmet bey çekiliş oldu arabayı söylemediniz hala kime çıktığını.. eskiden arabanın yannda yüzlerce telefonu bile yazardınız isim isim çekiliş günü..

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merhaba Selçuk bey, çok hasta olduğum için çekilişi izlemeye gidemedim. Bu sebeple bu çekiliş için böyle oldu. En kısa sürede kazananlara ulaşmaya çalışacağız. Kusura bakmayın.

 9. Gokhan dedi ki:

  Ahmet bey aracı kım kazandı yazabilirmisiniz izlediyseniz

 10. Hamza dedi ki:

  Ahmet bey bey bugun kazananlar belli oldu. Neden pazartesi bekleniyor. Siz yerinde takip edemiyor musunuz? milyonlarca kisi katildi.
  Ya araba cikardiklari kisi ve yedegi urun kagidini kaybetmisse ne olacak?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Asil ve yedek talihli şifreli ürün paketini gösteremezse Ülker firması arabanın bedeli olan parayı bir vakıfa bağışlamak zorundadır.

 11. Mehmet dedi ki:

  Dikkatimi ceken bisey var . Şifreler güvenli değil ki . Toptancılar istese tum çikolataların paketlerini açıp şifreyi gonderip tekrar kapatabilirler . Hiç de belli olmaz .

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Mehmet bey “kazanan kişinin şifreli ürün paketini göstermesi gerektiğini” de dikkatinize sunarız. İsterse bütün paketlerdeki şifreyi göndersin. Şifreli paket elinde olmadıktan sonra neye yarar?

 12. Bilal dedi ki:

  Ben de kodu girdikten sonra ambalajları attım. Yok bilmem ambalajIarı saklayın yaziyormus. ..
  Ülker bundan sonra düşmanımsın her ortamda karalarim seni. ….

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Bilal bey davranışlarınızdan siz sorumlusunuz elbette ama böyle bir şey yaparsanız siz haksızlık yapmış olursunuz. Çünkü çekilişe katılırken katılım koşullarını okumamışsınız. Okusaydınız zaten saklamanız gerektiğini öğrenecektiniz. Burada suçlu olan Ülker değil sizsiniz. Ülker’e kızıp haksız yere karalama yapacağınıza bundan sonra bir çekilişe katılmadan önce katılım koşullarını okumanız daha iyi olur.

 13. Enes dedi ki:

  Çekilişi bugün yapıp sonucunu niye 8 inde açıklıyorlar

 14. Enes Demirci dedi ki:

  Ahmet Selman abi,
  Bu çekilişlerde,çekilişe,kuraya katılmak için ürünün içindeki şifre için ücret ödenmediği için CAİZ deniliyor.Peki firma sahibinin müslüman veya gayrimüslim olması bunu değiştirirmi,Milli piyango idaresinden izin alınmış olmasında sakınca var mı?Bu konular hakkında bilgin varmı abi veya bilgisi olan varmı.Senin bu sitedeki yazında sakınca yok yazdığını okudum zannediyorum bilgin varsa bu konularda benim gibi içinde şüphe olan arkadaşlari bilgilendirirsen memnun olurum,Allah kolaylık versin abi..

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merhaba Enes, firmanın sahibinin dininin ne olduğu önemli değildir. Eğer önemli olsaydı çekilişine katılmadan önce o firmanın ürününü alıp tüketmek caiz olmazdı.

   Milli Piyango İdaresi şans oyunları, çekilişler gibi konularda kural belirleyen bir kurumdur. Kendisine ait çekilişi de vardır. Fakat biz zaten Süper Loto, Sayısal Loto, Milli Piyango Çekilişi gibi bilet alarak veya kupon doldurarak katılım sağlanan çekilişleri inancımıza uygun olmadığı için yayınlamıyoruz. Firmaların yaptıkları bu çekilişlerle Milli Piyango İdaresinin ilişkisi sadece kuralları belirlemek adınadır. Çekilişlerin adaletli yapılabilmesi için bazı standartlara ihtiyaç vardır. Bunun için bu kuralları düzenleme yetkisi bu kuruma verilmiştir.

 15. hilal dedi ki:

  MERHABA AHMET BEY,
  yaklaşık 30 tane paketim var hiçbirini atmadım çünkü en başta katılım koşullarını okudum ayrıca satın aldığım market fişlerini bile sakladım ;) birşey öğrenmek istiyorum araba bana çıktı diyelim ve hangi şifreye çıktığı söylerler dimi ? bütün paketler ile gitmiyim arabamı almaya ;)

 16. Gokben dedi ki:

  2 adet bitter ve sütlü çikolata aldım .üzerinde yazdığı gibi girdim.ama uyarı diye bişe görmedim. Kâğıtlarını saklayın diye bişe okumadım. Bugün girip çekilişi tarihine baktım. Karşıma böyle birşey çıktı. Ne olacak simdi

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merhaba sizin “okumamış” olmanız çekilişin kuralının böyle olmadığı anlamına gelmemektedir. Eğer bulabilirseniz bir kampanyalı Ülker çikolatasını elinize alın ve paketin üzerinde yazan katılım koşullarını okuyun. Paketi saklamanız gerektiğinin yazılı olduğunu göreceksiniz. 3 ay önce çekilişin başladığı ilk gün biz bu uyarıyı buraya yazdık. Lütfen bir çekilişe katılmadan önce katılım koşullarını okuyunuz. Şimdi size hediye çıkarsa hediyenizi alamayacaksınız.

 17. Yusuf dedi ki:

  Ben bitane sütlü yani (Kırmızı paket) 2 tanede Antep fıstıklı (Mavi paket) 1 tane daha yapmıştım ama onun paketi çöpte 😐 yani 8 tane falan çekiliş hakkım var

 18. doğan dedi ki:

  cikolata kağidini kaybettim sorun olurmu

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Çekilişin gidişatı açısından bir sorun olmaz. Kazanmanız durumunda şifreli paketiniz olmadığı için hakkınız yedek talihliye geçer. Yedek talihli şifreli paketi gösterebilirse hediyeyi alır. Gösteremezse firma hediyenin değerini bir vakıfa bağışlar.

 19. Teyfik dedi ki:

  Ahmet bey ben şifreleri sms olarak gönderdim ama cevap hiç gelmedi .

 20. Tekin ukşal dedi ki:

  Hepiniz ne güzel kazanmış gibi yorumlar var şunu unutmayın hakkınıza hayırlısını Allahdan dileyin ve tevekkül sahibi olun

  • ebru dedi ki:

   helal olsun tekin kardeşim İNŞALLAH hayırlı olur.kazanamazsakda RABBIM şükür edenlerden eylesin

 21. İsot Tevfik dedi ki:

  Merhaba.

  1 – Veraset ve intikal vergisi diliminde bu araba bedeli, % 10 luk dilim kapsamında mıdır ?
  2 – Bu verginin nakit ödenememesi durumunda ne tür bir teminat gösterilir ve kime gösterilir ?
  3 – Bu araca ait veraset ve intikal vergisi ( Açıklamalarınızda ) ” Takip eden ayın 20. gününe kadar ödenir ” derken, bu tarihten 20 Şubat mı kastedilmektedir ?
  4 Tv. ler için de böyle bir vergi söz konusu mudur ?
  5 – Noterden herhangi bir ibraname istenecek midir ?

  İlgi cevaplarınız için şimdiden teşekkürler eder, çalışmalarınızda kolaylıklar dilerim. Bu vesile ayrıca yeni yılınızı da kutlarım.

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merhaba,

   1- 2018 yılı için %20 oldu.
   2- Bu hediyenin bedeline yakın bir taşınmazı firmaya.
   3- Evet
   4- Televizyonun fiyatı vergi muafiyetinin altında olduğundan vergi söz konusu değildir.
   5- Evet.

   Teşekkürler.

   • İsot Tevfik dedi ki:

    Bilgilendirmeniz için teşekkür ederim. Allah ‘tan, hayırlısı olsun. Dileğim odur ki, inşaallah ihtiyaç sahibine çıkar.

   • Hasan dedi ki:

    Ahmet Selman; 100 binliralık araba zaten ÖTV-KDV ile 190bin liraya çıkıyor. Bu yetmezmiş gibi birde 19 bin vergi mi ödenecek… 2018 için geçerliyse 38bin vergi… Ne güzel ülke… Araba çıksın isteğimden soğudum. Hediyenin vergisi mi olurmuş :D Yersiz olacak; 25inde arkadaşım Şehit oğlu; 3 evi var. Sıfır vergiyle araç aldı. Memurluğuda aldı. Bizde Loto-Piyango bekleyelim anca Asgari ücret ile..

    • Ahmet Selman dedi ki:

     Ödenecek vergileri 2018 yılına göre güncelledik, yukarıdan görebilirsiniz. Normalde 200 bin lira vererek alabileceğiniz bir arabaya çekilişe katılarak 40 bin lira karşılığında sahip olabiliyorsunuz. Bu sizi rahatsız ediyorsa çekilişe katılmamalısınız. Çünkü bu vergi meselesi sonradan çıkan bir şey değil. En başından belli olan bir şey.

     Şehit oğlu olan arkadaşınızla ilgili yaptığınız açılama da oldukça yersiz olmuş. Türkiye devleti hükümeti “şehit” statüsünde olanların yakınlarına ihtiyacı olsun veya olmasın bazı imkanlar tanımıştır. Bu imkanlardan yararlanmak onların yasal haklarıdır. Ateş düştüğü yeri yakar. Sevdiğiniz birini kaybettiğinizde yüreğinizin acısını ne memurluk ne de sıfır vergiyle alacağı araba geçirebilir. Bu yersiz örneği vererek içinizden ne geçirdiğinizi anlayamadım.

     Asgari ücretle geçinirken loto ve piyango gibi şans oyunlarına para yatırabilme imkanınız varsa durumunuz iyi demektir. Loto ve piyango gibi şans oyunlarının kimseye bir şey kazandırdığı görülmemiştir. Paranızı boş yere şans oyunlarına harcamaktansa o parayla ek gelir kazandıracak işlere yönelmenizi tavsiye ederiz.

     • Hasan dedi ki:

      Zaten Ülker den kampanyalı ürünü sattığı için Üretim -Dağıtım bir ton vergi alıyor. Çalıştırdığı işçi için, mazotu – hammaddesi vs. yani 1 paket çikolata, sıfırdan tüketiciye ulaşana dek en az 40 kalem vergiye maruz kalıyor. Hediye verilen araçta ÖTV + KDV olduğu halde Verginin de Vergisini ödemiş oluyoruz. Tıpkı arkadaşımın da dediği gibi “Bizim için hergün yeni bişey çıkartıyorlar” demesine mukabil.. Bu aracın Miras falan olmaması ve vergileri göz önüne alarak Devletin Halk için de birşey yapması gerek.. Bu ülke sadece Devlet Memurlarından ibaret değil. 1 liralık çikolata dan çıkan araca 40 bin TL ödeyecek kaç kişi var. Ha deyince toplanacak bir para değil ki; Zaten istesen de kimse vermez.
      Devlet memurlarının iş güzarlığı veya çifte standardı savunulacak vea Alışılacak birşey değil.
      10 lira zaten Loto 1.200 liradan birton borç çıkınca 10 lira pek kayda değer bir mebla değil. 10 lirayla yapılacak tek iş gene Loto oynamaktır.
      Şu Vergi meselesini herhangi bir Siyasiye haber etmiş olsak anında Mecliste dillendirir. Belki C.Başkanı hiç düşünmeden kaldırır bile ama Görünen oki herkes halinden memnun. Hadi bir kağıt hurdası toplayana çıksa araç ne olacak; Kalpazanlarn eline düşer adam.. Hani bunları sizin gibi bu işler ile ilgili-bilgili kişilrin yetkililere iletmesi gerek.

     • Ahmet Selman dedi ki:

      Hasan bey eğer 1 liralık çikolatadan çıkan araba karşılığında 40 bin lira ödeyecek gücünüz yoksa o zaman çekilişe katılmazsınız olur biter. Çekilişlere katılmak zorunlu değildir. Çikolatayı yeyip kağıdını çöpe atabilirsiniz. Kazanmanız durumunda ne kadar vergi ödeyeceğiniz zaten belli. Bunu ödeyecek gücünüz yoksa neden çekilişe katılıyorsunuz o halde? Vergiler çok yüksek, çok fazla bu konuda hemfikiriz. Devletin sürekli yeni vergiler koyup mevcut vergileri yükseltmek yerine daha az vergi almasını isteriz. Memur zihniyetine sahip kişilerin de memur olduktan sonra yan gelip yatarak maaş alması vatandaş olarak bizim de canımızı sıkıyor. Fakat meselemiz bu değil. Şehit çocuğu üzerinden gitmeniz doğru değildi.

      10 lira size küçük bir para olarak görülebilir. Benim inancıma göre şans oyunları yasak olduğu için bu işe yatırılan 1 lira bile evimizin bereketini kaçırır. Bu sebeple hep uzak dururuz ve insanlara da uzak durmasını tavsiye ederiz. Başkalarının kaybettiği parayı kazanmak ve harcamak hayır getirmez.

 22. Gülden dedi ki:

  Ambalajı attık saklayın diye birşey yazmıyordu şimdi ne olucak şayet kazanırsak

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Paketi saklamanız gerektiği paket üzerinde yazıyor. Eğer yazmadığını ispat ederseniz hediyenizi alabilirsiniz. Ama ispat edemezseniz hakkınız yedek talihliye geçecektir.

 23. Gülden dedi ki:

  Ambalajlari atmamamız gerekiyormus biz şifreyi yazıp yolladıktan sonra attık şimdi kazanırsak şayet ambalaj yok diye çekilişten men edilmiş mi olucaz ahmet bey

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Çekilişten men edilmeyeceksiniz. Çekilişe katılmış oldunuz. Çekilişe siz de gireceksiniz. Eğer kazananlar listesinde adınız olursa sizden şifreli ürün paketini isteyecekler. Gösteremeyeceğiniz için hediyenizi alamayacaksınız ve hakkınız yedek talihliye geçecek.

 24. Gözde dedi ki:

  Merhaba bende çekilişe çok sayıda başvurdum ama bu tür çekilişlerde torpil olduğunu düşünüyorum.O yüzden şansım sıfır diye hissediyorum.

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merhaba, ben de sizin gibi düşünüyordum ama kazanan kişilerle iletişim kurdukça bu fikrim değişti. Herkes hediyelerin zenginlere çıktığını veya firmanın kendi adamlarına verdiğini düşünüyor. Fakat bu doğru değil.

  • Kadriye dedi ki:

   Torpil falan yok gözde Hanım ben geçenlerde erikli şu çekilişi icin 2 kapak yolladım kapaklarıda attım çünkü okumadim koşulları, ve bana telefon çıktı alamadim

 25. mustafa dedi ki:

  Bir avrupa oto yerine 3-5 yerli uretim oto verseydiniz hem daha cok cikolata satar hemde daha cok kisi sevinir vergide sorun olmazdi

 26. Ulaş dedi ki:

  Bence çok enteresan kişilerin çekilişe katılmak için ambalajın saklanması gerektiğini arka kısmına ufacık harflerle yazılmış olması gerçekten çok kötü çünkü insanlar zaten şahsi bilgilerini sizinle paylaşıyor dolayısıyla sanki hile hurda yapmışlar gibi ambajın istenmesi rencide edici madem çok önemliydi şifrenin altına birkaç kelime ile ambalajı saklayın denebilirdi bende dahil birçok kişi bu hataya düşüp hayal kırıklığı ile yeniden başlamıştır biriktirmeye bide attığı ambalajların birine isabet ettiğini dusunsenize kişinin nasıl bir hayal kırıklığı yaşayacağına tabiki hayatın sonu değil fakat ambalaj konusu bence gerekli değil..

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Ambalaj olmadığında bilgisayar destekli uydurma şifrelerle çekilişe katılmak mümkün olacağından böyle bir şey tercih edilmemektedir. Ambalaj olmasa kimsenin ürün almasına gerek kalmaz. Herkes şifre uydurmaya çalışır ve çekilişe katılır.

   • Gokben dedi ki:

    Nasıl yani bu şifreler yazili bir dokuman içinde yadeklenmemis mi? Peki şifre uyduruluyorda o kağıt ambalaji imi uyduramaz sanıyorsunuz. Bu kadar insan mağdur ediyorsunuz

    • Ahmet Selman dedi ki:

     Yorumunuzu yazarken direkt olarak bizi hedef almazsanız memnun oluruz. “Mağdur eden” biz değiliz. Zaten ortada bir mağduriyet de söz konusu değil.

     Ülker kağıdının sahtesini yapabilecek kapasitede olan birisinin dediğiniz şekilde bir şey yapması herhalde bir kalpazan için dünyanın en aptalca hareketi olurdu. Hem şifre kombinasyonunu çözecek hem de bu şifreleri kendi ürettiği paketlere basacak ve şifreleri SMS ile gönderip kazanmayı bekleyecek :) Bu çok aptalca değil mi? Bunun yerine arkasında Yunus Emre’nin resminin olduğu 200 liralık banknotlardan bir çanta dolusu yapıp kendisine hem bir Mercedes CLA hem de daha iyi bir televizyon alabilir. Hem siz sahte paket üretebilecek kaç kişi tanıyorsunuz etrafınızda? Şifre uydurmakla sahte paket yapmak aynı şey mi?

     Bir çekiliş düzenlendiğinde çekilişe katılan herkes o çekilişin “katılım koşullarını” kabul etmiş sayılır. Katılım koşullarında belirtilen “paket saklama şartını” okumadığınız için paketi çöpe atmışsınız. Bu durumda siz kendinizi nasıl mağdur görüyorsunuz? Olmayan bir kural mı var veya kural değişikliği mi olmuş da siz mağdur edilmişsiniz? Kurallar çiğnense ve size hediye verilse katılım koşullarını okuyup paketini saklayanlara haksızlık olmaz mı bu yapılan? Lütfen tek taraflı düşünmeyin. Önce kurallara uygun olanı yapın.

 27. Eren dedi ki:

  Ben 10 taneye yakin gonderdim ama sifreli paketleri attim hepsini peki neolqcak

 28. fatih dedi ki:

  Ahmet bey cekilişi izlemeye gidecek misiniz.

 29. Seçkin dedi ki:

  Ben 2 şifre gömderdim ve toplamda 4 cekiliş hakkı kazandım ne anlama geliyor nasıl oluyor anlayamadım açıklaya bilirmisiniz

 30. Seçkin dedi ki:

  102 ekran ld tv vergisi ne kadar olarak hesaplanıyor peki

 31. Kübra dedi ki:

  Merhaba Ahmet bey televizyon çıkarsa bir ücret ödeme durumumuz varmı

 32. Dilek dedi ki:

  Ben şifre kağıdını yolladıktan sonra çöpe atmışım ne olacak boşa mı gitti

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Paketleri saklamanız gerektiği paketin üzerinde, internet sitesinde, reklamlarda vs. her yerde yazıyordu. Lütfen bir çekilişe katılırken öncelikle Katılım Koşullarını okuyunuz. Şifreli ürün paketini ibraz edemezseniz hakkınız yedek talihliye geçer.

 33. Ferhat yıldırım dedi ki:

  Ahmet bey merhaba. Kaç tane çekiliş hakkımın olduğunu nereden görebiliriz. Ha bre gönderip duruyoruz da elimdeki ambalajlardan belli ama emin olmak için sistemde de görmek isterim doğrusu varmı bir yolu acaba?

 34. Erkan Kav dedi ki:

  Ya ben paketi atmamam gerektiğini bilmiyodum şifreyi gönderip paketi atmıştım 2 paket elimde diğer ikisini attım eğer diğer ikisinde çıkarsa oturur ağlarım..

 35. osman dedi ki:

  merhaba ben internetten gönderdim şifreyi herkes sms ile katılımda bir şifre geldiğinden bahsetmiş internetten katılımda öyle bişey var mı bana şifre gelmedide

 36. selim dedi ki:

  çekiliş zamanı orda olmak şart mı

 37. Ersin dedi ki:

  Elimze çikolata paketinin şifresi yoksa ve cekiliş bize cıkmıssa hediyeyi vermıyolarmı ben cogu şifreyi gönderıp attım

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Şifreli ürün paketi yoksa hediyenizi teslim alamazsınız ve hakkınız yedek talihliye geçer. Paketlerin üzerinde saklanması gerektiği yazıyor.

 38. zafer dedi ki:

  Çekilişten çıkan ödülü nasıl teslim alabiliriz + şifreli paketi nereye ibraz edebiliriz?

 39. hilal dedi ki:

  ahmet bey,
  ben telefondan sms ile şifre gönderdim. fakat erkek arkadaşımın bilgilerini yazdım ama kendi telefonumdan gönderdim, bu sorunn olurmu ? erkek arkadaşım pek inanmaz böyle çekilişlere o yüzden onun bilgileri gönderdim, çıkarsa inancıda olmuş olur ;)

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merhaba, sorun olmaz. İsim olarak yazdığınız kişi gerçek bir kişi olmalı ve kimliği ile isim uyuşmalı. Bunun dışında verdiğiniz bilgilerin bir önemi yok.

 40. Eren dedi ki:

  Paketimin hepsi yırtılmadı şifre kısmı yırtılmadı yani sorun olur mu

 41. ibrahim erdem dedi ki:

  slm ahmet bey yukarıda talihlinin vergiyi ödeyecek parası yoksa bir varlığını teminat gösterip alabilir. diye yazıyor. teminat gösterip vergiyi takside mi bağlıyoruz. aracı satabiliyor muyuz.

 42. CuriousCitizen dedi ki:

  Ahmet bey;
  Sorular ve verdiğiniz cevaplar bomba :D
  Benim de bir sorum var. Araba bana çıkınca vergiyi siz yatirsaniz da ben arabayı satinca size ödesem olur mu ? 😀

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merhaba :)
   Sürekli birilerine borç veren fakat geri alamayan biri olarak bu teklifinizi geri çevirmek durumundayım. Ama inşallah size çıkar.

 43. Serdar dedi ki:

  Adresi eski adres yazdım sorun çikar mi?

 44. Niko dedi ki:

  5676 tane göndermişim şimdiye kadar

 45. Ali dedi ki:

  3500 civari cekilis hakkim . tum katilan sayisi kac kisi

 46. Celal dedi ki:

  Çekilişte arabayı kaznan kişiden istenen bilgiler nelerdir birde ikametgah adresi degilde misafir bulundugumuz şehirdede ki herhangi bi adres verme durumunda herhangi bir sorun teşkil eder mi

 47. Mahmut dedi ki:

  Vergisini ödeyip üzerimize aldığımız arabayı daha sonra satarken vergisi de üzerine koyulup satılabilir mi acaba? Daha önce böyle bir iş yapmadığım için soruyorum, nasıl oluyor bu işler diye¿ örneğin 200000liralık arabayı, 20000lira vergisini de üzerine ekleyip 220000liraya satabilir miyiz?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Kaça satacağınız sizin bileceğiniz iş. Bir mal için belirlediğiniz fiyattan alıcısını bulursanız isterseniz 500 bin liraya satabilirsiniz.

   Galerilerde 200 bin liraya satılan arabaların vergisi zaten ödeyeceğiniz 200 bin liranın içindedir. Arabanın vergisiz fiyatı 100 bin liradır. Kalan 100 bin lira da ÖTV, KDV gibi vergilerdir. Bu sebeple galeride 200 bin lira olan bir arabayı vergini de üzerine koyup 220 bin liraya satmaya kalkıp alıcı bulmanız zor.

 48. Sıla dedi ki:

  Kazandığımızı nasıl anlıcaz ilk defa katılıyorum :)

 49. Erdoğan eryılmaz dedi ki:

  Ahmet bey ben sadece 3224 e sms den yolladım ve tebrikler 2 çekiliş hakkınız oldu diye cevap geldi şifreleri başka yerlerden yollamaya gerek varmı

 50. Mert dedi ki:

  Başvuru yapmamiz zorunlu mu?

 51. Halis dedi ki:

  Ahmet bey hediyeyi kazanmanız durumunda kiminle irtibat kuracağız nereye gideceğiz bize gönderdiğimiz telefondan bilgi verilecek mi onları Boşuna yazmıyoruz değilmi televizyon içinde bizden paket kağıtları istecek mi ilgiliniz ve anlayışınız içinde çok teşekkür ediyorum

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Kazanan kişileri takip etmeniz gerekiyor. Kazanırsanız şifreli paket üzerinde yazan firmayı arayabilirsiniz. Onların sizi aramasını beklemeyin. Şifreli paketler istenecek.

 52. Ramazan dedi ki:

  merhaba peki kazandımız takdirde başvuru sürecinde neler gerekiyor birde aracın vergisini başvuru süresindemi ödeniyor yok sa aracı teslim aldımızdamı birde araç tahminen ne kdr zaman diliminde teslim alınır

  • Ahmet Selman dedi ki:

   1-Kimliğiniz ve şifreli paket yeterli.
   2-Veraset ve intikal vergisini ödemeden alamazsınız.
   3-Yasal olarak 1 yıl içerisinde vermek zorundadır. Genellikle 1 ay içerisinde verilir.

 53. Şüşüm dedi ki:

  Bu araba bana cikacak diyorum herkese…cocuklarim bile dalga geciyor artik..”Anne cikacak cikacak” diyorlar…2018 hayirlara vesile olsun insallah…

  • Ahmet Selman dedi ki:

   :) İnşallah çıkar. Çekiliş için 250 binden fazla kişinin şifre gönderdiğini ve sadece 1 kişiye araba çıkacağını da aklınızdan çıkarmayın. Umutlanın ama “kesin” çıkacakmış gibi değil.

 54. Aylin dedi ki:

  Merhaba, ben tasıncam o sebeple adresım farklı olacak sorun olurmu bana nasıl ulaşılır bırde mesajda tel nosu ıstenıyor ben hem kendı hemde kardesımın nosunu yazıyorum sorun olurmu

 55. Cahit dedi ki:

  Ahmetbey hediyelerde arac 1 adetmi anlamadim.amg diyorsunuz o ne oluyor

 56. Mert dedi ki:

  Ilerde araba cekilişleri olacak mi?

 57. zeynep dedi ki:

  merhaba benim aklıma takılanda çekilişin yapıldığı gün orda değil isek bizi telefon ile arayıp bildiriyorlar peki biz aynı gün oraya gidemez isek hakkımız yedek tahlihliye mi gidiyor yani orda bulunma süremiz var mı ?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Orada bulunmak zorunda değilsiniz. 15 gün içerisinde başvuru yapmanız gereklidir. Sizi arayacaklar diye bir zorunluluk yok. Gazete ilanı yeterlidir. Sitemizi takip ederek kazanıp kazanamadığınızı öğrenebilirsiniz.

 58. Halis dedi ki:

  İyi akşamlar Ahmet bey çekiliş nerde saat kaçta yapılacak bi de hangi gazete ilanında yer alcak Kazan’lara Bilgi verilecek mi eğer bu sorularıma yanıt verirseniz çok memnun olurum

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Halis bey bütün bu sorularınızın cevabı şifresini gönderip bir kenara sakladığınız Ülker çikolata paketinin üzerindeki katılım koşullarında yazıyor.

 59. Erkan dedi ki:

  Merhaba ahmet bey televizyon çıkarsa kendimiz mi gidip alacağız yoksa kargoylami gelecek

 60. Ahmet dedi ki:

  Ahmet bey ben şifre kağıdını ayın sorun olurmu ülkelerin gönderdiği şifrevar ama kafama takıldı

 61. irfan dedi ki:

  Bence Gariban Birine Çıkmaz Nerde İhtiyacı olmayan zengin yada iş adamı birine çıkar, Halbuki araç 200bin tl olsa aracı değilde parasını alsa gariban hayatı değişir, zaten 0.60 kuruş şifre başı 1.000.000 adet şifre yollanmış olsa 600bin tl yani 3 cla parası yapar sanmam bizim gibi garibanlara çıkacagını kısmet inşallah ihtiyacı olan birine çıkar ama ümit bağlamayın çıkmayınca yıkılıyor insan genelde çıkmıyor hayırlısı bekleyip görelim

  • Ahmet Selman dedi ki:

   İrfan bey çekilişler garibanlık zenginlik durumuna göre yapılmıyor. Siz daha maça çıkmadan mağlubiyeti kabul etmişsiniz. Sizin içinizde umut kalmamış. Bütün olumsuzlukları “garibanlığa” vurmuşsunuz. Başınıza gelen her şeyi garibanlığa bağlıyorsunuz. Ne alakası var? Magnum’un verdiği 500 bin liralık Porsche kime çıktı? Bisiklet tamircisi genç bir çocuğa. Çocuğun haberi yoktu, telefonla aradılar ona bile inanmadı. Madem sizin gibi garibanlara çıkmayacağını biliyorsunuz o halde neden çekilişe katılıyorsunuz? Bırakın kim katılırsa katılsın. Harcadığınız 3-5 lira da cebinizde kalır.

 62. Halis dedi ki:

  Ahmet bey verdiğiniz cevaplar için çok çok teşekkür ederim katılım çok inşaallah araba bana çıkar ümit ediyoruz bide 100 adet telefon verseymiş iyi olurmuş başarılar dilerim size Ahmet bey

 63. Emre dedi ki:

  Merhaba. 1 hak veren çikolata dan 3 tane almak ile 3 hak veren çikolata dan 1 tane almak ayni sey mi
  Bir de en cok katilan kesin kazanir diye bir sey var mi. Bir de katilim sirasi onemli mi teşekkürler

 64. asmindemet dedi ki:

  Merhaba ya ben şifreyi sms le yolladım bana herhangi bi şifre gelmedi bu sorun olurmu ve adreside il ilçe olarak yazdım burda sorun olurum

 65. Önder dedi ki:

  Arabayı kazansak bile bir araba parası da vergi borcu oluşacak ne anladık bu işten.
  Yıldız holding hem ürün satıyor hem data ücreti alıyor aracı verirken de vergisini ödetiyor. Bedava mal bile insanı nerden nereye yoruyor. Misal kazanan şahsın vergiyi ödeyecek maddiyatı yok veya ipotek edecek mülkü yok tek çıkarı kredi oda alırsa faizi ile en az 8-10 bin tl de faiz ödeyecek.
  Yani burdan yıldız holding ve ülker çikolata firma sahibine diyorum ki,
  Bir iş yapıyorsunuz ama eksik. Sizin için çıkarlı bir iş tabii binlerce insana ürün satmış olacaksınız. Yeni yıla rakiplere göre önde başlamak gerekir. Olumlu cevaplar için teşekkürler olumsuz için de şöyle söyleyeyim herkes kendini düşünür kimse kimsenin ekmeğine boşuna yağ sürmez. Hadi iyi şanslar

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merhaba Önder bey,

   Çekilişe katılmak zorunlu değildir. Kazanmanız durumunda oluşacak vergiyi önceden biliyorsunuz. Bunu ödeyecek imkanınız yoksa çekilişe katılmamalısınız.

 66. Cihan dedi ki:

  App Store daki uygulamadan gönderiyorum şifreleri herhangi bir problem olmaz değil mi?

 67. Halis dedi ki:

  Ahmet bey kaç adet şifre var bu şifreler satılmadan elde kalırsa ne olur yada satılan adet kadarmı şifre çekilişle belli olur Ülker bu elde kalan şifreleri biliyordur bilgisayar verilerinde vardır otamatik olarak bütün şifrelieri kendi oluşturur bide bu çekiliş gerçekten hak ve hukuk içeriyormu

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merhaba Halis bey, sadece güvendiğiniz firmaların çekilişine katılmanızı tavsiye ederiz. Biz de sadece güvendiğimiz firmaların çekilişlerini yayınlıyoruz. Biz görünmeyeni gören bilinmeyeni bilen biri değiliz ki yaptıkları bir hile varsa anlayalım. Görünürde bir şey yok. Kalan kısımlar için “güven” devreye giriyor. Çok şüpheniz varsa çekilişe katılmayın.

   Şifre varsa, elde kalırsa, dağa çıkarsa, inek içerse gibi bir sürü soru yazmışsınız. Bunları boşa düşünmeyin. Kampanyalı her üründe bir şifre var. Siz bunu satın alıp çekiliş için gönderirseniz size bir “katılım numarası” verirler. Kaç tane şifre gönderirseniz o kadar katılım numaranız olur. Aynı her bir şifre karşılığında bir milli piyango bileti aldığınız gibi düşünün. Sonra aynı milli piyango gibi kürelerin içerisinden sayılar seçilir ve ortaya çıkan sayı kimin katılım numarası ise o hediye kazanır.

   Çekiliş şifreler üzerinden yapılmaz. Çünkü herkes aldığı ürünün şifresini göndermek zorunda değil. Çikolatayı yeyip paketini çöpe atan bir sürü insan var. Kampanya bitip raflarda satılmayan bir sürü ürün var. Bu sebeplerden dolayı çekilişler katılım numarasına göre yapılmaktadır. Yani çekilişe kim katılırsa onların arasından seçim yapılır.

 68. tuncay dedi ki:

  Kolay gelsin ahmet bey çıkması durumunda hangi fiyata satılabilir bilginiz varmı teşekkür ederim

 69. Zeynep dedi ki:

  Sadece tek şifreyle katılacağim bu defa. Daha önce sayısını unuttuğum kadar çok şifre gonderdim de noldu. Kısmet ten ötesi boş. Hayırlısı..

 70. Yakup Talha SEVİNÇ dedi ki:

  Ahmet bey merhaba bu ürün abd de var mı varsa bulduğum takdirde çekilişe abd den katılmam mümkün müdür?Mümkünse kazandığım takdirde alabilir miyim?
  Teşekkürler.

  • Ahmet Selman dedi ki:

   :) Yakup bey bu hediyeler zaten bize yetmiyor, siz bir de Amerika’dan katılıp almaya çalışıyorsunuz. Ürünler Amerika’da yok. Çekilişe katılabilmek için Türkiye’den bir adres göstermeniz gerekmektedir.

   • Yakup Talha Sevinç dedi ki:

    :)) Ahmet bey tr de adresim var burada Türk marketleri de var :)) eğer bu ambalajlı ürün geldiyese buraya da yanlışlıkla ve burdaki wifiden gönderdiğim takdirde hediyeyi alabilir miyim:))

    • Ahmet Selman dedi ki:

     Tabi ki alabilirsiniz. Sorun olmaz. Ama bu kadar çok katılmak istiyorsanız Türkiye’de tanıdıklarınıza söyleyin sizin yerinize ürün alsınlar. Şifreleri size gönderirler ve katılırsınız.

 71. Nevruz dedi ki:

  Mrb Ahmet bey ben gönderdiğimiz şifrenin paketini kaybettim bu sıkıntı olur mu.

 72. Halis dedi ki:

  Ahmet. Bey sizin buradaki konumunuz nedir bide e posta adresine kazanan talihli açıklamıyormu bide bunu medya kuruluşu takip etsede canlı canlı tüm katılımcılar izlese bence Murat Ülker daha iyi pirim yapar böylece herkesin de gönlünü kazanır kazanamayan talihsizlerede elindeki paketlerle gittiği mazadan en azından ağzını tatlandırsa ne kaybeder Ülker
  Ülker araba dağıtan bir kurum değil haklısınız Umut dünyası ümit dünyası hayalimiz inşaallah gerçek olur rabbim İmandan ayırmasın sonuçta hepimiz bomboş son model cenaze aracına binip gideceğiz saati zamanı gelen durakta iniyor son durakta hepimiz ineceğiz

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Kazanan kişileri kendiniz takip etmelisiniz. Canlı yayını genellikle çekilişi düzenleyen firmalar yapıyor. Direkt reklama gireceği için bir medya kuruluşunun gidip takip etmesi mümkün değil.


   Editör

 73. Ylmz dedi ki:

  İyi çalışmalar ahmet bey bu çekilişte hile olabilirim mesela 20 bin şifre firma kendine ayırsa araba cikma olasılığı çok yüksek değilim

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Dediğiniz gibi yapsa yüksek ama neden yapsın? Hem hediye vermeye kalkıyor hem de vereceğim dediği hediyeleri vermemek için türlü türlü yollara başvuruyor. Ülker gibi büyük bir firmanın böyle basit şeylerle uğraşması için ne gibi bir sebebi olabilir?

 74. Yaşar dedi ki:

  Çekilis ocakta yapilacak veraset ve intikal vergisi %20 olarak mi hesap edilecek…

 75. Arda dedi ki:

  Tam 2340 cekilis hakkim oldu

 76. Mustafa dedi ki:

  Ben SMS gönderirken telefon numaramı eklemedim ama yinede çekiliş kazandınız diye mesaj geldi, 56 tane falan çekiliş hakkım oldu bi sıkıntı olmaz değil mi ?

 77. Mert dedi ki:

  Vergi dairesinde odeyebiliyormuyuz ?

 78. Halis dedi ki:

  Ahmet bey kesin sonuçları nasıl öğrenmek gerekiyor benim bu araca çok ihtiyaçım var Allah herkesin gönlüne göre versin kazandık ne kadar vergi ödeyeceğiz firma bide bu vergiyi ödese daha iyi olmazmı Ada’mın parası yoksa araba gittmi yazık çok yazık acil cvp Ahmet bey

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Halis bey Ülker arabaya ihtiyacı olanlara araba dağıtan bir kurum değil. Bu araca çok ihtiyacınız var ama bu kadar umut bağlamayın. Çekilişe katılım oldukça yüksek ve sadece 1 tane araba verecekler. Mesela sizin gibi 250 bin kişi katılacak ama o 250 bin kişiden sadece 1 kişi araba kazanacak. Yani öyle fazla umut bağlamayın.

   “Kesin sonuçlar” diye bir şey yok. Sonuçlar var sadece. Çekiliş yapılacak ve kazananlar açıklanacak. Bu kadar. Çekiliş gününde gidip çekilişi izleyebilirsiniz.

   Mercedes kazanan kişiye borç verecek kişi çok olur merak etmeyin.

 79. Abdulmelik dedi ki:

  Yorumlara bakarsak asiri katilimci var sanirim benim sansim cok dusuk neyse ins cikar cikmazsada agzimiz tatlandi ama arabadan baska bisey cikmasini istemiyorum kolay gelsin ahmet bey

 80. Ahmet Bako dedi ki:

  Adaş inşallah Benim o arkadaşlar sol şeritte bekleme yapmasınlar. 😆😆😆

 81. Umit dedi ki:

  Eee hadi bakalim veraset vergisi de yuzde 20 oldu. 40 bin vergi odenecek !!!

 82. Murat gurler dedi ki:

  Uygumayi cep telefonuna indirdim katılma formunda güvenlik kodu hanesi yok gönderilen şifre gecerlimi

 83. bulent dedi ki:

  keske bırden fazla araba cerılse 1 tane araba cok bence tv yerıne daha cok araba verılse daha guzel olurdu

 84. Emrah dedi ki:

  Ahmet bey gecen yildan bu yana bir cok cekilis icin katilil sagladim fakat hicbirinde sans yuzume gulmedi sanki bu sefer cikacak gibi. Yorumlari okudum bayagi aydinladim tesekkur ederim yuksek bir disiplinle ambalajlari biriktirip sakliyor. Heyecanla bekliyorum cunku cok ihtiyacim var saygilar…

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Umarım kazanırsınız. Herkesin kazanmasını isteriz. Fakat bu çekilişe ilgi oldukça fazla. Katılım çok yüksek olacak. Çıkmama ihtimalini de her zaman olduğu gibi göz önünde bulundurun.

 85. berat dedi ki:

  Ahmet bey,ben bilgisayar üzerinden gönderdiğim zaman ilk başta hatalı diyip sonra başarılı uyarısı veriyor.Bir sorun çıkar mı? tabi bu dediklerim 3 sn bi olay peşpeşe oluyor

 86. Canan dedi ki:

  Ahmet beykardesim Allah sana sabır versin.

 87. Mert dedi ki:

  Kazanan kişi vergisini nerde ödemeli ?

 88. ŞEHRİ KARS dedi ki:

  Selam Ahmet bey bende çekilişe katıldım umarım bana çıkar çünkü gerçekten çok ihtiyacım var çıkarsa hayatım değişecek

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Çekilişte sadece 1 adet araba ve 100 tane televizyon verildiğini tekrar hatırlatalım. Televizyon çıkma ihtimali araba çıkma ihtimalinden 100 kat daha fazla bunu da bilelim.
   Araba çıkarsa hayatınız nasıl değişecek anlatabilir misiniz?

 89. Karbonat.erol dedi ki:

  Ahmet bey o araba bana çıkacak!
  Binecem üstüne vuracam kırbacı vuracam kırbacı .

 90. ibrahim dedi ki:

  bulunduğum ilçede bile kampanyalı ürün yok…netten satın alabileceğimiz site var mı acaba?

 91. Dcelik dedi ki:

  Diğer işlemleri girdim güvenlik kodu istiyor
  Hangisidir acaba formda bulamadım
  Hata oluştu diyor

 92. şahin dedi ki:

  çekiliş numarası 1 den mi başlar

 93. Umit dedi ki:

  760 civari paket sifresi gonderdim. 1600 civari katilim hakkim oldu

 94. Burak dedi ki:

  Merhaba Ahmet bey çekiliş numarası kaç numaradan verilmeye başlar

 95. Özgür dedi ki:

  Ahmet Bey merhaba. Bu kampanyada fiş saklamak gerekiyor mu?Benim kantin işletmem katılmama engel mi?

 96. Hulusi Kertenbacak dedi ki:

  Merhaba Ahmet Bey, diyelim ki araba bana cikti ve ben birden 50 paketteki sifreleri yolladim. Hangisinin ambalajini yollayacağım şifre söyleniyor mu yoksa hepsini mi gondermek gerekiyor ?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Elbetteki söyleniyor. O zaman ne anlamı kalır paketi saklamanın. Hediye size çıkarsa hemen gidip kampanyalı bir ürün bulup onun paketini gönderirdiniz o zaman.

 97. Ali dedi ki:

  Çekiliş mi iptal edebilirmiyim

 98. Emre dedi ki:

  Numarayı yanlış yazdım bişey olur mu ?

 99. Abdülmenaf Koçak dedi ki:

  Tek bi şifre ile nasıl üç çekiliş hakkı nasıl oluyor??

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Çekilişler şifrelere göre değil katılım sırasına göre yapılıyor. Siz bir şifre gönderdiğinizde size 3 tane katılım numarası veriyorlar. Böylece 1 şifre ile 3 çekiliş hakkı kazanmış oluyorsunuz.

 100. Reşit dedi ki:

  Ahmet bey telefondan mesaj attım cevap geliyor 2 çekiliş hakkı kazandın diye geri dönüş oluyor ama internetten attığımda başarılı diyor sadece bir mesaj gelmiyor sıkıntı var mı dir

 101. Mehmet dedi ki:

  Aca once arabanin cekilisimi yapilicak

 102. Mert dedi ki:

  Cekilisleer her ay yapiliyor mu ?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Bu çekilişten bahsediyorsanız bu bir kerelik bir çekiliş.
   Devam eden çekilişler linkine tıklarsanız orada bütün çekilişleri görürsünüz.

 103. Ali dedi ki:

  Merhaba sifre adres bilgileri sırasıyla bosluk bırakarak gönderdim sms yoluyla sonra fark ettim ki telefon bilgileri isteniyor kendi numaramdan attım sms leri tel yazmadıgım için sorun olrmu

 104. Mert dedi ki:

  Ahmet bey diyelim ki çekiliş oldu biz internetten bakıyoruz ki bize çıkmış nasıl irtibata geçicez firmayla

 105. can dedi ki:

  meraba cekilişe katılım sayısını nasıl öğrenebliriz .yada gecen senelerde katılım sayısı kaçtı . merak ettikkde

 106. Cemal dedi ki:

  Merhaba Ahmet bey ben Ülker çikolata karedende aldım diğer şifre olan çikolatalardan da her çikolata için çekiliş hakkı farklıdır yazıyor kare cikolata için 3 çekiliş hakkınız var diyor ben alıp gönderdim onlar nasıl fark edecek benim kare çikolata şifresi gonderdigimi ve nasıl uc çekiliş oluyor o şifreyi üç kere mi yazıp kutuya atıyorlar birinci sorum bu ikinci sorum ise çekiliş isime göre mi yapılacak yoksa gönderilen tüm şifreleri bi kutudan çekip ona göre mi belirlenicek

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Cemal bey şifreleri paketin üzerine yazan hangi ürüne hangi şifreyi yazdığını bilmez mi? Bu şifreler kafadan sallama şifreler değil. Her ürüne özel şifre basıyorlar.

   Çekiliş için kutu falan yok. Katılım numarası var. Siz bir şifre göndererek 3 tane katılım numarasına sahip oldunuz. Milli Piyango bileti gibi düşünün. Yani bir şifre göndererek üzerinde farklı numaralar yazan 3 bilet aldınız. Aynı Milli Piyango çekilişinde olduğu gibi içinde 0’dan 9’a kadar rakamlardan oluşan 7 tane küre yan yana koyulacak ve her birinden birer adet top çekilecek. Yan yana gelen 7 rakam sizin katılım numaranıza denk geliyorsa siz kazanmış olacaksınız.

   • Mustafa dedi ki:

    Biz bu katılım numaraları nı bilecekmiyiz mesela benim bilet no bana gönderilecek mi çekilişte 1234567 ye araba çıktı ise nereden bilecek çıkan kişi yada bilmediği için kendi adamlarına çıktı denmez mi

    • Ahmet Selman dedi ki:

     Katılım numaranızı ne yazık ki söylemiyorlar. Çekilişe katılanların listelendiği bir dosya var. O dosyada kimin hangi katılım numarasına sahip olduğu yazıyor. Çekilişten önce bu dosyayı noter ile paylaşıyorlar. Çekiliş esnasında 7 küreden hangi sayı çıkarsa dosyadaki o sayıya karşılık gelen kişi kazanmış oluyor.

   • Cemal dedi ki:

    Teşekkürler ederim bilgi icin

 107. Karbonat.erol dedi ki:

  Selamün aleyküm Ahmet bey

 108. Serkan dedi ki:

  Ahmet bey sırf sabırlı cevaplarınız için bir yorum ekleyim dedim 😊 suppersiniz 😉

 109. Ertugrul dedi ki:

  Çekiliş hakikaten adil bir şekilde yapılıyor mu.

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Öyle olduğuna inanıyoruz. Firmalara güveniyoruz ve kampanyalarına yer veriyoruz. Güvenmediğimiz, şaibeli olduğunu düşündüğümüz firmaların çekilişlerini yayınlamıyoruz.

 110. suat dedi ki:

  883 tane gönderdim umarım bana çıkar

 111. Berat Han dedi ki:

  İyi akşamlar Şifremi yazılı olduğu kağıdın alt kısmı yirtildi kağıdın %20 gibi kısmı yırtılma ama şifre sağlam kodu göndersem hediye çıksa alabilir miyim

 112. hüseyin dedi ki:

  Ahmet Bey şifrede harfin birisinin V mi Y mi olduğu belli değil. V ye de Y ye de benziyor. Bilginiz var mi acaba?

 113. Ahmet dedi ki:

  Onceden araba cekilislerinde vergiyi odemeden arabanin alinabilecegi ve vergi borcunun 3 yil icinde odenebilecegi yaziyordu. Neden bu degisti acaba

 114. cem dedi ki:

  ahmet bey merhaba şimdi varsayım yapalım hem araba kazandım hem televizyon şöyle bir ibare var. Bir kişi, aynı çekilişte birden fazla ikramiye kazanamaz . İKİSİNİ KAZANMAMIZ HALİNDE HANGİ HEDİYEYİ BİZE VERİYOR?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Her çekiliş için geçerli olan kural şudur: Piyasa değerine göre pahalı olan hediyelerden başlayarak çekiliş yapılır. Bu sebeple isminizin ilk açıklandığı hediyeyi alırsınız. Yani pahalı olanı.

 115. Umit dedi ki:

  Kisa mesajla katilabiliyo muyuz. Kaca göndermek gerek

 116. Aylin dedi ki:

  Merhaba burda paketler saklansin denmiş ama ürünlerde bu belirtilmemis ve ben attım bu sayilmayacakmi bence bu kabul edilemez bir durum ayrıca zaten mesajla yollanıyor şifreler. Şifreleri kafamizdan yazacak değiliz değil mi?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merhaba, şifreli ürün paketlerinde “İkramiye tesliminde şifreli paket ibrazı zorunludur” yazmaktadır. Siz görememişsiniz. Bu sebeple çöpe attığınız şifrelere hediye çıkması durumunda hediyenizi teslim alamayacaksınız.

   Şifreler hem internet üzerinden hem de SMS ile gönderilebilmektedir. Şifreli paket ibrazı şifrelerin uydurma olmadığının ispatlanması için gereklidir. Belki SMS ile bu yapılamaz ama bir bilgisayar programı ile sabahtan akşama kadar şifre üreterek çekilişe katılma ihtimali var. Bu durumda hiç ürün almamış biri hediye kazanabilir. Ama elinde şifreli paketi olan biri paketi gösterir ve hediyesini alır.

 117. Bayram dedi ki:

  Ahmet Bey fiş ibraz gerekiyor mu

 118. Ahmet dedi ki:

  Merhaba hocam siz Ülker’in eski çekilişlerini bildiğiniz için soruyorum tahmini kaç kişi katılır bu çekilişe birde torba yasada vekalet vergileri artacak diye bir haber var artarsa kaç lira vergi ödemek zorunda kalırız.Herkese iyi forumlar

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Katılım sayısı ile ilgili bir tahmin yapamam. Fakat katılan çok kişi var.

   2018 yılında tüm vergiler artacak. Vergi oranları belli olduğunda içeriğimizi ona göre düzenleyeceğiz. Açıklanması için bekliyoruz.

 119. ibrahim dedi ki:

  kampanyalı ürünleri netten satın alabilme imkanımız var mı acaba?

 120. KAYHAN dedi ki:

  Ahmet bey çekiliş nerede yapılacak ve saat kaçta gelip izlemek istesek mümkünmüdür??

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merhaba Kayhan bey, çekilişin nerede ve saat kaçta yapılacağı şifreli paketin üzerinde yazmaktadır. Çekilişi gidip izleyebilirsiniz. Bütün çekilişler isteyen herkesin katılımına açık olarak yapılmaktadır. Gidip hepsini izleyebilirsiniz.

 121. Nergis dedi ki:

  Iyigeceler neden tel numarasi bolumu hic bir rakami basmiyor acaba

 122. Furkan dedi ki:

  Ahmet bey 34 tane yolladim sizce yeterli mi?

 123. Cafer dedi ki:

  Selam Ahmet bey bazen 1 günde birden fazla ürün alıyoruz.1 günde birden fazla cekilise katılma hakkımız varmı yoksa günde 1 defami tesekkurler

 124. serkan dedi ki:

  merhaba Ahmet bey şifreli paket biraz deforme oldu hafif yırtıklar ama şifreler sağlam ve okunuyor ve paket bütün halinde bir sorun olur mu acaba?

 125. tuncay dedi ki:

  Kolay gelsin ahmet bey neskafe çekilişinden sonra bir kampanyaya katılmadım şimdi mercedes kampanyasına katıldım en güzel deteyları yine siz yazıyorsunuz tek sorum olacak bu araba benzinlimi dizelmi teşekkür ederim

 126. FIrat dedi ki:

  ahmet bey aracın çıkması durumunda kaç para ödemek zorunda kalacağız toplamda aydınlatırsanız sevinirim

 127. mete yılmaz dedi ki:

  satıcı paketleri açıp sifreleri alarak tekrar kapatsa biz de aynı şifreyi göndersek ne olacak.

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Böyle bir salaklık yapması ona hiç bir şey kazandırmaz. Sonuçta kazanması durumunda şifreli paketi ibraz etmesi gerekiyor. Şifreli paketi ibraz edemeyeceği için hiç bir şey alamaz.

 128. ADEM dedi ki:

  Selamaleykum ilk önce kime çıkarsa hayırlı olsun ama benimde bir ricam var 5 günlüğüne bana verebilirmi

 129. Kayacan dedi ki:

  İyi akşamlar,, eğer kazanmamiz durumumuz da çekiliş yerinden telefonla aranarak bilgilendiriliyor yoksa biz her çekiliş için kazanıp kazanmadigimizi siteden bakmamız mi gerek?

 130. funda dedi ki:

  merhaba..bu çekilişlere engelliler katılabiliyormu..engelliler ötv ve kdv den muaf olduğu için katılamaz deniyor doğrumu

 131. fetullah dedi ki:

  slm herkese bol bol şanslar dilerim arkadaş

 132. Murat karaca dedi ki:

  Şifreyi nasıl gire bilirim

 133. mert dedi ki:

  3 yıl a kadar taksit taksit ödeme var mı ?

 134. Mira dedi ki:

  Merhaba lar herkese bol şanslar dile yorum

 135. Ahmet Oğurel dedi ki:

  Katılıp boşa hayal kurmayın; kesin bize çıkacak yine :)

  • Fatih gümüş dedi ki:

   Ahmet bey Adanalı ogurel ailesi olarak bütün cekilislerde bir çok hediye nasıl kazaniyorsunuz bunun sırrı nedir

  • Güray dedi ki:

   Şu işe bir açıklık getirelim bakalım. Anlat dinliyoruz.

 136. Mustafa dedi ki:

  Site üzerinden yaptığımız başvuruda bize ne kısa mesaj nede E-posta yoluyla onay msjı gelmiyor şimdiye kadar 18 çekiliş hakkım var ama sadece sitenin onayı yeterli mi?

 137. Reyip Taycep dedi ki:

  Merhaba Ahmet Bey,

  Şifrenin gönderileceği internet sitesi yazmıyor veya ben bulamadım.
  Bilginiz olsun

 138. Ayse dedi ki:

  Lütfen sorumu yayınlamayın sadece mail adresime cevap yollayın teşekkürler

 139. Ayse dedi ki:

  Mrb.sonuclar neden çekiliş yapıldığı gün açıklanmıyor daha sonra aciklaniyor

 140. öykü dedi ki:

  Merhaba 600 çekiliş hakkı kazansam kazanma ihtimalim nedir

 141. Mert dedi ki:

  Kazanan kişi firmadan mi alacak promosyon hizmetlerden mi ??

 142. Emine Akdağ dedi ki:

  Biz hala kampanyalı ürünü bulamadık nerden bulacagız

 143. Gökhan dedi ki:

  Şifreyi göndermek icin ulker cikolata sitesine girdim fakat herhangi bir seçenek link vs bulamadim. Yardimci olurmusunuz.

 144. ERŞAN dedi ki:

  internet sitesi ve çekiliş formunu bulamadım, yardımcı olur musunuz lütfen?

 145. Cihan dedi ki:

  Ahmet bey merhaba,
  Ülker sitesinde şifreyi gönderebileceğim yeri bulamıyorum yardımınızı rica ederim. Saygılar

 146. Sedat dedi ki:

  Bana sifre cikmadi acaba gorselli cikolatadan mi alacaz

 147. Abdulkadir dedi ki:

  Yine çikolata komasına gireceğiz desenize, işimiz şansa kaldıysa zor ama rekabet başlasın 🙂

 148. Serkan dedi ki:

  Hadi hayırlısı bide bunu deneyelim bol şans herkese

 149. Sedat dedi ki:

  Hangi cikolata ?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Ülker Çikolata

   • Nevzat dedi ki:

    İyi Geceler Ahmet Selman Bey kusura bakmazsanız size bir sorum olucakta
    Kampanyalı ürünler içerisinden çıkan şifreler sadece bir kere kullanılabilir, aynı şifre ile mükerrer başvuru olması halinde; ilk gönderilen şifre dikkate alınacaktır yazıyorda bu tam olarak ne demektir acaba iyi geceler saygılar

    • Ahmet Selman dedi ki:

     Kampanyalı ürünler içerisinden çıkan şifreler sadece bir kere kullanılabilir
     Bir şifre sadece bir kez gönderilebilir. Bir şifreyi 100 kez gönderip 100 çekiliş hakkı kazanamazsınız.

     aynı şifre ile mükerrer başvuru olması halinde; ilk gönderilen şifre dikkate alınacaktır
     Yine de bir şifreyi 100 kere gönderirseniz ilk gönderdiğiniz dışında gönderdikleriniz geçersiz olacaktır. Boşuna denemeyin diyor.

     • Nevzat dedi ki:

      Çok Teşekkür ederim Ahmet Selman Bey size Allah Razı Olsun sizden anlayışınız ve güzel sohbetiniz için çok teşekkür ederim saygılar iyi geceler efendim

 150. Murat yılmaz dedi ki:

  Bu ürünü gene çoğu yerde bulamıyoruz

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Çekiliş yeni başladığı için biraz beklemeniz gerekecek.

   • Durhasan Doğan Yüksel dedi ki:

    Merhaba Ahmet bey.Soruları ve cevaplarınızı okudum.Bir şeye kafam takıldı sadece.Arabanın KDV,ÖTV gibi vergiler hariç 100.000 TL olduğunu yazmışsınız.Toplam fiyatı yanılmıyorsam yaklaşık 200.000.Kazanma durumunda ödenecek para %20.Kazanan vergiyi 100.000 TL üzerinden mi,yoksa Türkiye’de satış fiyatına göre mi ödeyecek…

    • Ahmet Selman dedi ki:

     Merhaba çekilişte hediye edilecek arabanın piyasa değeri 199.566,10 Lira’dır. Kazanmanız durumunda %20 lik vergi bu fiyatın üzerinden hesaplanacaktır.

     Bildiğiniz gibi bir çok üründe verginin vergisini ödüyoruz. Mesela bir arabanın net fiyatı üzerinden ÖTV hesaplanıyor. Ortaya çıkan bu ÖTVli fiyat baz alınarak KDV hesaplaması yapılıyor. Yani verginin vergisini ödüyoruz. Bir de bu arabayı çekilişten kazanırsanız tüm bu vergilerin üzerinden Veraset ve intikal vergisi ödenmiş oluyor. Yani verginin vergisinin vergisi.

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir