Vivident San Francisco Tatil Çekilişi
  • 0

Vivident San Francisco Tatil Çekilişi

San Francisco Tatil

Vivident San Francisco Tatil Çekilişi
Üzerinde kampanya görseli bulunan Vivident Xylit Yeşil Nane Draje Comfort Pack ürünlerinin kapak kısmında yer alan şifreyi Vivident internet sitesindeki kampanya formu üzerinden göndererek çekilişe katılabilirsiniz. Her gönderdiğiniz şifre size 1 çekiliş hakkı kazandırır. İstediğiniz kadar şifre gönderebilirsiniz. Uyarı: Kazanmanız durumunda şifreli ürün paketi istenecektir. Şifreli ürün paketini çekiliş sonucu açıklanıncaya kadar saklayınız. Şifreli ürün paketini gösteremeyenler hediyelerini alamazlar.

Çekilişten Hangi Hediyeleri Kazanacağım?
1 kişi Çift Kişilik Star Wars Temalı San Francisco Gezisi
100 kişi Star Wars Temalı Işıklı Kulaklık
100 kişi Star Wars Temalı Sırt Çantası
100 kişi Star Wars Temalı Bardak
200 kişi Vivident Hediye Paketi

Çekilişe Son Katılım Tarihi Ne Zaman?
15 Şubat 2018

Çekiliş Sonucu Ne Zaman Açıklanacak?
Çekiliş 5 Mart 2018 tarihinde yapılacak olup çekiliş sonucu kazananlar 15 Mart 2018 tarihinde BeniKazan’da açıklanacaktır. Sonuçları ekranın sağ alt köşesindeki kırmızı renkli zil ikonuna tıklayarak veya BeniKazan Facebook ve BeniKazan Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz.

SMS ile Katılım
SMS ile katılım ücretlidir. Paket üzerindeki şifreyi adınız, soyadınız ve adres bilgilerinizle birlikte aralarında birer boşluk bırakarak 3915’e gönderebilirsiniz.

Tatil Hakkında:
Çekilişte 1 kişi 57.000 TL değerinde çift kişilik Amerika Seyahati (01 Ağustos 2018-06 Ağustos 2018 tarihleri arasında 4 gece 5 gün çift kişilik Amerika seyahati, 4 yıldızlı otelde oda kahvaltı konaklama, İstanbul/San Francisco/ İstanbul ekonomi sınıfı uçak biletleri, havaalanı/otel/havaalanı transferleri, limuzin ile profesyonel tur rehberi eşliğinde Peraluma’daki Rancho Obi-Wan müzesi gezisi, dünyanın en büyük Planetaryum gezisi, tüm günü kapsayan tramvay biletleri, Presidio’daki Lucasfilm Genel Merkezi’ni de kapsayan SF VIP Tur’u dahildir. Seyahat İstanbul Havalimanı’nda başlar ve biter. İstanbul Havalimanı’na kadar olan ulaşım, vize, pasaport işlemleri talihlilere aittir. Seyahat ikramiyesini talihliden başkası kullanamaz, devredilemez, nakde çevrilemez.) ikramiyesi kazanacaktır.Bu Çekilişlere de Katılın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir