Watsons Palette İstanbul Tatil Çekilişi
  • 0

Watsons Palette İstanbul Tatil Çekilişi

istanbul tatil

Watsons Palette İstanbul Tatil Çekilişi
Watsons mağazalarından Watsons Kart ile satın alacağınız her 2 adet Palette Deluxe ürün alışverişi size 1 çekiliş hakkı kazandıracak.

Neler Kazanacağım?
3 kişi Çift Kişilik İstanbul Tatili

Çekiliş Sonuçları Açıklandı
TIKLAYIN: Watsons Palette İstanbul Tatil Çekiliş Sonucu

Son Katılım Tarihi Ne Zaman?
30 Haziran 2016

Çekiliş Sonucu Ne Zaman Açıklanacak?
Çekiliş sonucu 22 Temmuz 2016 tarihinde BeniKazan’da açıklanacaktır. Sonuçları BeniKazan Facebook ve BeniKazan Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz.

Tatil Hakkında:
3 kişi çift kişilik İstanbul Seyahati (01 Eylül-01 Kasım 2016 tarihleri arasında 5 yıldızlı Nişantaşı Arts Hotel’de Türk Henkel Kimya Sanayi ve Ticaret A.Ş.’nin belirleyeceği tarihte 1 gece 2 gün çift kişilik standart odada kahvaltı dahil konaklama, Talihlilerin yurtiçinde bulunduğu yerden İstanbul’a ekonomi sınıfı gidiş dönüş uçak biletleri, havaalanı-otel-havaalanı transferleri, havaalanı vergileri ve servisleri bedeli, profesyonel rehberlik hizmetleri, seyahat sürecinde tahsis edilmiş araç, Yat ile boğaz turu ve yatta gerçekleşecek kahvaltı, Nişantaşı Beymen Brassiere’de lüks öğlen yemeği, 5 yıldızlı Nişantaşı Sofa Hotel ‘de kişiye özel masaj, Nişantaşı Vassago’da Özel Saç & makyaj hazırlığı, İpekyol’dan kişi başı 500 TL değerinde sadece seyahat sırasında kullanılabilecek hediye çeki, Nişantaşı Frankie Restaurant’ta lüks akşam yemeği dahildir.Bu Çekilişlere de Katılın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir