Westalife AVM Kia Sportage Çekilişi
  • 0

Westalife AVM Kia Sportage Çekilişi

Kia Sportage

Westalife AVM Kia Sportage Çekilişi
Westalife alışveriş merkezindeki mağazalardan yapacağınız her 75 liralık alışveriş size 1 çekiliş hakkı kazandıracak. Alışverişleriniz sonrası aldığınız faturalarla kampanya masalarına giderek çekilişe kaydınızı yaptırabilirsiniz. AVM içinde bulunan Banka ve ATM’lerden yapılan işlemler, döviz büroları işlemleri, mobil/sabit telefon ve internet fatura ödemeleri, TL/dakika yüklemeleri, alkollü içecekler, şans ve talih oyunları harcamaları, tütün ve tütün mamulleri, otopark, eczane-ilaç harcamaları, hediye çeki ile yapılan alışverişler kampanyaya dahil değildir. Fatura üzerindeki isim ile çekilişe katılan kişi aynı olmalıdır.

Çekilişten Hangi Hediyeleri Kazanacağım?
1 kişi 2017 model Kia Sportage

Çekiliş Sonucu Açıklandı
TIKLAYIN: Westalife AVM Kia Sportage Çekiliş Sonucu

Çekilişe Son Katılım Tarihi Ne Zaman?
24 Eylül 2017

Çekiliş Sonucu Ne Zaman Açıklanacak?
Çekiliş 30 Eylül 2017 tarihinde yapılacak olup çekiliş sonucu kazananlar 1 Ekim 2017 tarihinde BeniKazan’da açıklanacaktır. Sonuçları ekranın sağ alt köşesindeki kırmızı renkli zil ikonuna tıklayarak veya BeniKazan Facebook ve BeniKazan Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz.

Westalife AVM Nerede?
Westalife alışveriş merkezi Zonguldak şehrindedir. Adres: Mithatpaşa Mahallesi, 67020 Zonguldak Merkez/ZonguldakBu Çekilişlere de Katılın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir