Winmar Market Seat İbiza Çekilişi
  • 0

Winmar Market Seat İbiza Çekilişi

seat ibiza 2016

Winmar Market Seat İbiza Çekilişi
Gaziantep’te bulunan Winmar marketinden yapacağınız her 40 liralık alışveriş size 1 çekiliş hakkı kazandıracak. Alışverişleriniz sonrası kasalardan şifreli kartınızı almayı unutmayınız.

Neler Kazanacağım?
1 kişi 2016 model Seat İbiza
6 kişi Vestel 42 inç Smart LED Televizyon
6 kişi Vestel Buzdolabı
6 kişi Vestel Bulaşık Makinesi
6 kişi Vestel Çamaşır Makinesi
6 Adet Vestel Ankastre Set

Çekiliş Sonuçları Açıklandı
TIKLAYIN: Winmar Market Seat İbiza Çekiliş Sonucu

Son Katılım Tarihi Ne Zaman?
6 Kasım 2016

Çekiliş Sonucu Ne Zaman Açıklanacak?
Çekiliş sonucu 30 Kasım 2016 tarihinde BeniKazan’da açıklanacaktır. Sonuçları BeniKazan Facebook ve BeniKazan Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz.

Seat İbiza Fiyatı Ne Kadar?
Çekilişte hediye edilecek olan 2016 model Seat ibiza aracın piyasa değeri 42.900 Lira’dır. Kazanmanız durumunda aracı üzerinize alıp hemen satabilirsiniz.

Kazanmam Durumunda Ne Kadar Vergi Öderim?
Çekilişlerden kazandığınız hediyenin piyasa değeri yasalarda belirtilen muafiyetin üzerinde ise vergi ödersiniz. Muafiyet sınırı 2016 yılı için 3.918 TL’dir. Vergi oranı ise %10’dur. Ödemeniz gereken vergi kazandığınız hediyenin piyasa değerinden, o yıla ait muafiyet sınırı miktarının çıkarılması ile hesaplanır. Aracın piyasa değeri 42.900 lira olup 2016 yılı muafiyet bedeli çıkarılırsa geriye 38.982 lira kalır. Buna göre arabayı kazanmanız durumunda 9.108 lira vergi borcunuz oluşur. Bu vergiyi 3 yıl içerisinde 6 taksit halinde ödeyebilirsiniz. Aracın KDV ve ÖTV’si firma tarafından karşılanacaktır.

Vergiyi Ödemeden Hediyeyi Teslim Alabilir miyim?
Evet alabilirsiniz. Kazanmanız durumunda vergi dairesine giderek vergi matrahı alırsınız. Bu vergi matrahı ile başvurunuzu yaparak hediyeyi teslim alabilirsiniz. Oluşan vergi borcunu 3 yıl içerisinde 6 taksit halinde ödeyebilirsiniz. Vergi ödemesi vergi dairelerine yapılır.

Seat ibiza’nın Motorlu Taşıtlar Vergisi Kaç Para?
Çekilişte hediye edilecek olan Seat ibiza’nın motor hacmi 1.197 cc’dir. Bu sebeple 2016 yılı için toplam 623 lira Motorlu Taşıtlar Vergisi ödersiniz.Bu Çekilişlere de Katılın

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir