Yörsan Ayran Volkswagen Polo Çekilişi – Çekilişler ve Sonuçları – BeniKazan.com
  Yörsan Ayran Volkswagen Polo Çekilişi
 • 15

Yörsan Ayran Volkswagen Polo Çekilişi

volkswagen polo 2015

Yörsan Volkswagen Polo Çekilişi
Yörsan markalı 1 litre veya 2 litre ayran paketlerinin kapaklarındaki şifreyi Yörsan internet sitesinden göndererek çekilişe katılabilirsiniz. Her bir kapak 1 çekiliş hakkı kazandırır. 1 litrelik ürün de 1 çekiliş hakkı kazandırır, 2 litrelik ürün de 1 çekiliş hakkı kazandırır. Uyarı: Şifreli ürün kapağını saklayınız. Kazanmanız durumunda şifreli ürün kapağını göstermek zorunludur.

Neler Kazanacağım?
1 kişi 2016 model Volkswagen Polo
5 kişi Apple iPad mini 4
10 kişi Vestel Retro 2 kapılı Buzdolabı

Çekiliş Sonuçları Açıklandı
TIKLAYIN: Yörsan Ayran Volkswagen Polo Çekiliş Sonucu

Son Katılım Tarihi Ne Zaman?
31 Ağustos 2016

Çekiliş Sonucu Ne Zaman Açıklanacak?
Çekiliş sonucu 14 Eylül 2016 tarihinde BeniKazan’da açıklanacaktır. Sonuçları BeniKazan Facebook ve BeniKazan Twitter hesaplarından takip edebilirsiniz.

Volkswagen Polo Fiyatı Ne Kadar?
Çekilişte hediye edilecek olan 2016 model Volkswagen Polo aracın piyasa değeri 42.250 Lira’dır. Kazanmanız durumunda aracı üzerinize alıp hemen satabilirsiniz.

Kazanmam Durumunda Ne Kadar Vergi Öderim?
Çekilişlerden kazandığınız hediyenin piyasa değeri yasalarda belirtilen muafiyetin üzerinde ise vergi ödersiniz. Muafiyet sınırı 2016 yılı için 3.918 TL’dir. Vergi oranı ise %10’dur. Ödemeniz gereken vergi kazandığınız hediyenin piyasa değerinden, o yıla ait muafiyet sınırı miktarının çıkarılması ile hesaplanır. Aracın piyasa değeri 42.250 lira olup 2016 yılı muafiyet bedeli çıkarılırsa geriye 38.332 lira kalır. Buna göre arabayı kazanmanız durumunda 3.833 lira vergi borcunuz oluşur. Bu vergiyi 3 yıl içerisinde 6 taksit halinde ödeyebilirsiniz. Aracın KDV ve ÖTV’si firma tarafından karşılanacaktır.

Vergiyi Ödemeden Hediyeyi Teslim Alabilir miyim?
Evet alabilirsiniz. Kazanmanız durumunda vergi dairesine giderek vergi matrahı alırsınız. Bu vergi matrahı ile başvurunuzu yaparak hediyeyi teslim alabilirsiniz. Oluşan vergi borcunu 3 yıl içerisinde 6 taksit halinde ödeyebilirsiniz. Vergi ödemesi vergi dairelerine yapılır.

Volkswagen Polo’nun Motorlu Taşıtlar Vergisi Kaç Para?
Çekilişte hediye edilecek olan Volkswagen Polo’nun motor hacmi 999 cc’dir. 2016 yılı için toplam 623 lira Motorlu Taşıtlar Vergisi ödersiniz.Bu Çekilişlere de Katılın

15 Yorum

 1. Ahmet dedi ki:

  Ahmet bey 31 Ağustos 2016 diyor hala geçerlimi bu çekilişi

 2. kurtuluş tutuş dedi ki:

  şimdik bana buz dolabı cıkmış…. onu almak ıcın taaa istanbulamı gelecez … gıdıp gelme mafrafımı karsılamaz :Dd

 3. Nzf gms dedi ki:

  Yaw bir haftadır deli gibi yörsan ayran arıyorum.. sonunda şu dakka bi markette 3 tane almaya niyetlendim.. malesef 2 tane kalmış.. nasibime artık.. :D

 4. Gönül dedi ki:

  Ahmet bey cekilis formunu doldururken ben robot degilim kısmını isaretlemedim hata verdi tekrar girdim kullanilmis şifre cikiyor acaba ödül cikarsa alamazmiyim eksik olduğu icin

 5. Recp dedi ki:

  Bu çekiliş nasıl olucak katılım numarasına goremi olucak bide fazla katılanın şansı daha çok mu oluyor

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Evet katılım numarasına göre olacak. Elbetteki ne kadar çok şifre gönderirseniz o kadar çok şansınız artar. 1 şifre gönderenle 10 şifre gönderen hiç aynı şansa sahip olabilir mi?

 6. Ali dedi ki:

  Birden çok çekilişe katılabilir miyim?

 7. ebru dedi ki:

  Aldım kapakta şifre yoktu

 8. Yusuf dedi ki:

  Aldım kapakta şifre yok , ve yörsanın sitesinde de şifre gönderilecek yer yok ve sitede bole bir çekiliş olduğu yazmıyor. Varsa link atabilirmisiniz

 9. Ali dedi ki:

  İstanbul da hangi marketlerde bulabilirim iyi günler

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir