Adana Optimum AVM BMW X3 Çekilişi

BENZER ÇEKİLİŞLER

13 Responses

 1. Berkay dedi ki:

  Ahmet Bey o kadar çekiliş takip etmişsinizdir…tabii ki şans ama gözleminize göre şanslı numara başlarda mı ortalarda mı sonlarda mı oluyor? Özellikle avm çekilişlerinde…meselâ 150bin çekiliş hakkı olan bir çekilişe nerde olmak daha şanslı sizce…selamlar

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Berkay bey her sayının çıkma olasılığı eşit olduğu için başta ortada veya sonda olmanızın hiç bir avantajı yok. Daha çok şifre göndermeniz sizin şansınızı artırır. Bunun dışında 000001 katılım numarasının kazanma ihtimali ile 123456 katılım numarasının kazanma ihtimali eşittir.

 2. Gökhan dedi ki:

  Merhaba 700 liralık çekim war. 4 adet farklı çekiliş ile katılabilir miyim yoksa tek çekilişlemi katılabilirim bu miktarla?

 3. Kerem dedi ki:

  Kredi kartıyla Alışveriş yapmıştım fakat fişlerini sanırım attım kampanyadan sonradan haberim oldu kredi kartı dökümünden/çıktısından başvurabilirmiyim ?

 4. Didem dedi ki:

  Merhaba kampanya masası ne oluyor nerde oluyor

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Alışveriş fişlerinizi alıp çekilişe kayıt olacağınız masadır. Genellikle danışma masalarına yakın yerlerde oluyor. AVM içindeki bir görevliye yerini sorabilirsiniz.

 5. berkay dedi ki:

  Slm Ahmet Bey, yaptığım alışverişe göre bir çekiliş hakkı vermeleri gerekirken üç çekiliş hakkı vermişler (sonradan farkettim) olmaz ya hadi oldu çıktı ne olacak…ben kazanan sayının alış verişi ve kuponu budur diyebilir miyim..selamlar

 6. seda dedi ki:

  Geçen hafta telefon aldım faturasını götürsem kaydettirebilir miyim acaba ? Kampanyanın başlama tarihi ne zaman tam olarak ?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir