Algida Samsung Galaxy S7 Edge Çekiliş Sonucu

BENZER ÇEKİLİŞLER

52 Responses

 1. Ferhat Bugöl dedi ki:

  Bu cuma sanırsam son gün beni aradılar ve ve tebligat belgeseni göndereceklerini söylediler tebligat hala gelmedi. Ne zamana gelecekte ben hazırlıyıp gönderecem. Bu nasıl iş

 2. Ferit Karabulut dedi ki:

  Ya 3. Çekilişler açıklsanalı 1 hafta oldu. Tebligat gelmedi e posta ve teledonaadaa bakmıyolar. Napacam tebligatımı bekliycem

 3. ali dedi ki:

  tebligat bana verdiğim adres olan Ankaraya geldi ben bu tebligatı Eskişehirdeki noterden onaylatıp yollasam bir sıkıntı olur mu ?

 4. Nesime Eroğlu dedi ki:

  Kolay gelsin kardeşim. Ben 3. Dönem asil talihlisyim 4 gün geçti ve ben halen ne yapacağımı bilmiyorum. Benim onlara ulaşmammı lazım ulaşacaksam numara yada e posta bi bilgisi olan yardımcı olabilirmi

 5. Nezih halat dedi ki:

  Ama yada site hiç fark etmez.Biz hep siteden yolladık ve kazandık

 6. gizemli77 dedi ki:

  Merhaba, kazanan arkadaşları tebrik ediyorum. Her zaman olduğu gibi havayı soluduk.
  Kazanan arkadaşlara şunu sormak istiyorum.
  1) Hangi yöntemi (SMS veya İnternet) kullanarak çubuktaki şifreleri gönderdiler. Öncceliği SMS gönderimine veriyorlarmış. Nedeni şu olabilir mi? SMS gelirlerinin bir kısmı düzenleyen firmalarına verildiği söyleniyor.
  2) Kaç adet çubuk şifresi gönderdiler.

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merhaba, ben kazanan değilim ama bir konuda insanlar arasında şüphe oluşmasın diye açıklama yapmak istiyorum.

   Kesinlikle ve kesinlikle SMS ile gönderilen şifrelerin internet üzerinden gönderilen şifrelerden bir farkı yoktur. Bir firma çekilişe katılım yolunu istediği şekilde ayarlama hakkına sahiptir. İsterse şifreli çubukları posta ile göndereceksiniz diyebilir.

   Firmalar SMS ile katılımdan para kazanıyor olsalardı, ücretsiz katılım yolu olan internetten katılım yolunu açmayabilirlerdi. Burada SMS, internet, mobil uygulama vb. üzerinden çekilişe katılım yolları tamamen çekilişe katılımı artırma amaçlıdır. SMS ile gönderirseniz sadece para vererek çekilişe katılmış olursunuz. Bu size ekstradan bir avantaj sağlamaz.

 7. ali dedi ki:

  merhaba ben 3. dönemde kazanmışım şimdi ne yapmam gerekiyor ?

 8. Fatih soyluu dedi ki:

  Ben yine havami aldim ahmet bey bunun için bi evrak gerekiyomu :-)

 9. Erkan dedi ki:

  Ahmet Bey bana gelen belgede noter tastikli belge istiyor bu belgeyi ben mi onaylatacagım notere

 10. Osman dedi ki:

  Peki bana gönderilen tebligata nasıl ulaşabilirim çünkü şehir dışındayım

 11. Osman dedi ki:

  Bu çekilş i kazandım ama elime bir bilgi ulaşmadı ne yapmalıyım

 12. Selahaddin dedi ki:

  Merhaba ben cekilise katildim ama cubuklari attim 3. Donemde kazanirsam alamiyacakmiyim

 13. Recep dedi ki:

  Arkadaşlar bana belgeler posta ile geldi yalnız gönderdikleri şifrede hepsi doğru sadece bir harf g olarak yazıyor cubukta ise c olarak yazıyor u2 yi aradığımda benim g olarak gönderdiğimi cubuktakininde zamanla silinmiş olabileceğini söylediler sorun olmaz evrakları noterde tasdikletip gönderin dediler sonradan sorun çıkar mı acaba ?

 14. Mehmet Nuri dedi ki:

  Hocam bende 2.dönem asil kazananlardanım. Mail atmak istiyorum ama hangi ç6buğa çıktığını bilmiyorum. Nasıl öğrenebilirim. Mail atarken adres bilgilerimi, kimlik ve çubuk resmini mi yıllayacağım?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Mehmet Nuri bey siz mailinizi atın onlar size zaten söyleyecekler hangi çubuğa çıktığını. Ben kazanan talihliler arasındayım diye mail atın. Sonrasında size ne derlerse yapın.

 15. kaç kişi katıldı? dedi ki:

  2.döneme kaç kişi katıldı

 16. Recep dedi ki:

  Merhaba;

  2. dönem asil talihlilerden biriyim bundan sonraki süreç nedir ?
  u2 tanıtımı aradığımda firmaya gitmeye gerek olmadığı belirtildi fakat kampanya şartlarında şifreli çubukla u2 tanıtıma gidilmesi gerektiği yazıyor anlamış değilim bu işi aydınlatır mısınız lütfen ?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Şifreli çubuğu isterlerse kargo ile göndereceksiniz. işlemlerin daha hızlı olması için size gönderecekleri evrakları hazırlayıp eposta ile gönderin.

 17. UZMAN dedi ki:

  Bence 3.döneme fazla kişi katılmaz.

 18. UZMAN dedi ki:

  Ahmet bey 2.dönem çekilişine kaç kişi katılmış yazar mısınız

 19. gizemli77 dedi ki:

  Arkadaşlar, hemen hemen gördüğüm her çekilişe katılıyorum. Ama, hiçbirinde de bir şans gülmedi. Algida 3. dönem dahil her döneme en az 20 şifreli çubukla katıldım. 1 ve 2.nci çekilişlerde maalesef her zamanki gibi şanslı değildim. Yaklaşık 10 yıldır her yıl Magnum 200 e yakın çubukta yaklaşık 400 çekiliş hakkı kazandım. Ama, yine olmadı…Magnum lüks araba çekilişine 13 milyon çekiliş hakkı kazanılmış. Ama, ödül sayısı sadece 2 kişiye gitti. Magnum, lüks araba fiyatına 50-60 bin TL’lik araba verse, 25-30 kişi araba sahibi olacak.
  Merak ettiğim diğer konu ise,
  1) Arkadaşların çekilişe katılırken çubuk şifrelerini SMS ile mi? Yoksa, algida sayfasından çekiliş kayıt formunu doldurarak mı? KATILIYORLAR. SMS gönderiminde gelirinin bir kısmında çekilişi düzenlenle firmaya aktarıldığını, çekiliş önceliğini SMS gönderimine verdiklerlerinden bahsedilmektedir? SİZCE DOĞRULUK PAYI VAR MI?
  2) Çekilişte hediye kazanan arkadaşlar, ortalama kaç çubuk şifresi, hangi aralıkla, hangi yolla (SMS ve İnternet) göndermekteler.

  • Ahmet Selman dedi ki:

   SMS ile katılımla internet üzerinden yapılan katılım arasında hiçbir fark yoktur. Çekilişte eşitlik kurallarına riayet edilmesi şarttır. Bu sebeple böyle birşey düşünmeyiniz. SMS ile katılım internet kullanıcısı olmayan kişiler içindir.

 20. nazmi dedi ki:

  400 e yakın cubuk yolladım gene çıkmamıs olmaz olsun

 21. Ahmet dedi ki:

  Merhabalar ben Ankara’da yaşıyorum. U2 tanıtım telefonlara çıkmıyor, hediyemi nasıl alacağım acaba? Bir bilginiz var mı?

 22. Ece dedi ki:

  Bişey sormak istiyorum mesela kimin adına gönderiliyorsa onun alması mı gerekiyor yada aileden biri alabiliyor mu?

 23. bayx dedi ki:

  Merhaba , kazanan asil talihlilerden biriyim. U2 tanıtıma ulaşmaya çalıştım fakat sürekli meşguller. Bilginiz varsa size sormak istedim. Yapılan çekilişlerin ilkinde kazanan olarak , yapılacak 2.hafta çekilişinde de asil talihli olarak çıkarsam bir elenme söz konusu olur mu ? Çünkü ilk hafta çekilişi yapılana kadar 2.hafta için de kendi adıma katılım sağlamıştım. Kolay gelsin.

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merhaba, öncelikle şunu açıklayalım: “kazanan” olarak çıkmakla “asil talihli” olarak çıkmak aynı şeylerdir. Her hafta yapılan çekilişler birbirinden bağımsızdır. Hepsine katıldığınız sürece 3 hafta üst üste kazanma hakkınız var.

  • Lale Devirgan dedi ki:

   Merhaba öncelikle tebrik ederim kaç adet şifreli çubuk gönderdiniz acaba ? bende baya yolladım ama çıkmadı şans işte :)

 24. azat çakıl dedi ki:

  u2 tanıtıma nasıl başvuruyoruz hediye kazandığımızda

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir