Vodafone Benzersiz Teklif Kampanyası

Çekilişlere Katılmaya Devam...

51 Yorum

 1. Kerem dedi ki:

  Vergi (KDV+ÖTV) ödemesi var mı?

 2. Nurdan dedi ki:

  Selman bey hat babamın üstüne ama kullanan benim kazanılırsa babamın kimlik bilgilerini mi vermem gerekli. Kendi ismimle katıldım. Nasıl olacak cevaplarsanız sevinirim.

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merhaba, çekilişe katıldığın hat yasal olarak kimin üzerine ise hediyeyi o kazanır. Sizin kullanıyor olmanız bunu değiştirmez. Ararlarsa zaten babanızı isteyeceklerdir.

 3. beyaz dedi ki:

  vadafone s.s..s kısmında kazandığınızda bu numaradan aranacaksınız yazıyor., 02122665404. numarayı googledan aratınca çekiliş organizasyonu bir firma çıkıyor.

 4. Asenam58 dedi ki:

  Öekilişi kazandım diyelim. Bana İnstagram üzerinden dönüş yapılacakmı yada instagram üzerinden kazandığımı onaylasam SMS ile onaylamasam sorun olur mu

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Instagramla bu kampanyanın ne alakası var??? Kazananlara Tiktok üzerinden dönüş yapılıyor. Mesaj atıyorlar size. Siz de sevinç dansı yapıp video paylaşarak onay veriyorsunuz.

 5. Resul dedi ki:

  Abi kardeşim telefonumla oynarken teklif vermiş baya bi rakam yazmış kaybetmiş sayıldım onu biliyorum ama o para gidecekmi

 6. Ülkü dedi ki:

  Temmuz ve Ağustos ayı sonuçları hala açıklanmadı 2 hafta sonra açıklanıyor yazıyordu.Belli bir tarih yok evet ama 2 ay da gecikmez heralde.

 7. Furkan dedi ki:

  Ben çekilişe yanlışlıkla girdim ücretsiz olduğunu sandım ve 2 bin yazdım sonra baktım35800öyle bişey olmuş 17yaşındayım geri çekilmek istiyom numaramda babamın üzerinde

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Sevgili Furkan ağzından çıkanla kulağının duyduğu aynı şeyler değil. Yanlışlıkla girdin, ücretsiz sandın vs. vs. Tamam zaten ücretsiz. Kazanırsan verdiğin teklifi ödemiyorsun zaten. Kaldı ki ödesen ne olur? 10 bin liralık telefon için 2 bin lira ödemez miydin? Geri çekilmek yok. Senin verdiğin teklif tutarsa babana söylersin gider alır telefonu bu kadar basit. Rahat ol.

 8. Zeynep dedi ki:

  Hangi numaradn arıyorlar acaba

   • Aziz dedi ki:

    Kardeşim ıphono 12 kazandım kartım olmadığı için alamadım ne yapmalıyım türk telekom kazandım

   • Ahmet Selman dedi ki:

    Sevgili Aziz kardeşim düşünce okuma yeteneğim olmadığı için aklında ne var anlayamıyorum. Önce aklındakini buraya yazmalısın ki ben neyden bahsettiğini anlayayım. Benzersiz teklif kampanyasının altına “iPhone 12 kazandım kartım olmadığı için alamadım Türk Telekom” yazmışsın. Hangi kampanyadan bahsediyorsun? Ne kartından bahsediyorsun?

 9. Mt.omer dedi ki:

  Beni vodafone 3 4 kez aradı dun is nedeni ile açamadım maalesef.nisan ayı kazanani isem çok üzülürüm.

 10. Benan dedi ki:

  Merhabalar kazanırsak nerden bize ulaşılacak acaba

 11. Çağla dedi ki:

  Merhabalar, teklif verdim fakat sonuçlarına nereden bakacağımı çözemiyorum bir türlü. Az önce açıklanmış olması gerekiyordu fakat girdiğimde ocak 2021 çekilişi için tekrar teklif sayfası çıktı. Sonuçları nereden görebilirim acaba?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merhaba, kampanya uzun bir süredir her ay yenilenerek devam ediyor. Hiç bir kampanyanın sonucu ay biter bitmez açıklanmadı. Yaklaşık 15 gün sonra tekrar kontrol edebilirsiniz.

 12. No name dedi ki:

  Benzersiz teklifi yaptığım zaman altta sonuçların açıklanmasına son 4gün vs yazıyor ama burda ise 12 Aralık yazıyor. Hangi tarihte açıklanacak?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Vodafone son 4 gün diyor, biz de 17 Aralık diyoruz. 4 gün sonra Vodafone’un sitesine bakın. Açıklanmışsa o tarihte açıklanacaktır. Eğer açıklanmamışsa 17 Aralık’ta buraya bakın, açıklandığını göreceksiniz.

 13. barış emre akdağ dedi ki:

  merhaba nerelisiniz ahmet selman bey

 14. Argo07 dedi ki:

  10 – 30 arasını yazmanızı tavsiye etmem bizim mahalledeki Bir dayının telefoncusu var 10 dan 30 a kadar olan Bütün sayıları yazdı dikattinize

  • Ahmet Selman dedi ki:

   10-30 arası bütün sayıları yazabilmesi için 2 bin tane telefon numarasına ihtiyaç var. Dayı mahalledeki kedi köpeğin üzerine de hat çıkartıp onların adına da mı teklif yolluyor?

 15. Türkan dedi ki:

  Merhaba ben Türkan 38yaşındayım

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Hoş geldiniz sayın 38yaşındayım. Ben de Ahmet Selman 87kilomdayım, memnun oldum. Bize kötü espriler yaptırmanızın sebebi nedir?

   • ayşe arslan dedi ki:

    15 dakikadır yorumları okuyorum bir de ahmet bey sizin sabırla verdiğiniz cevapları okuyorum keyfim yerine geldi bu kadar seviyeli ama bu kadar da iğneleyici uslup herkes yapamaz 😁bu kadar mı ironik soru sorar insan hiç mi araştırıp bulma çabası içerisine girmez vallahi zor insanlarla iletişim kurmak adar da iğneleyici uslup herkes yapamaz 😁insanlarımız da garip bu kadar ironik soru sorar insan hiç mi araştırıp bulma çabası içerisine girmez vallahi zor insanlarla iletişim kurmak

   • Ahmet Selman dedi ki:

    Teşekkür ederim :) Ama böyle sorular sorulmamış olsaydı böyle cevaplar da olmayacaktı ve yorumları okuyup keyfiniz yerine gelmeyecekti. Olumlu tarafından bakalım :)

 16. Murat dedi ki:

  Ben 17 yaşındayım ama hattım babamın üzerine bende çekilişe katılabilir miyim ?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Hattın dedenin üzerine de kayıtlı olsa 18 yaşından küçüklerin kendi isimleri ile çekilişe katılma hakları yoktur. Babanın adını yazarak katılabilirsin.

 17. Nevruz dedi ki:

  Bana çıkarsa satarım çocuklarımın ihtiyaçlarını karşılamak icin umarım cikar

 18. Arda dedi ki:

  Merhaba ben arda özgün sivaslıyım ben sivasta büyümüşüm sivasta yetiştirmişler beni abi

 19. İsmail dedi ki:

  Slm ilk öncesi tel kazanırsam onu gözüm gibi bakacagim hiç satmayı bile dusun muyorum. Inşallah nasipse kazanmak istiyorum

 20. Selimhan dedi ki:

  Nasıl katılınıyor? Cep numarası derken neyi kastediyor açıklar mısınız?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Çok karmaşık bir konu hakkında derin bir soru sormuşsunuz. “cep numarası” derken acaba neyi kastetti? Uzun uzun düşündük ve biz de bir cevap bulamadığımız için soruyu İsviçreli bilim adamlarına gönderdik. İnanır mısınız bütün İsviçre, İsveç, Norveç ne kadar bilim adamı ve diş hekimi varsa hepsi seferber oldu, günlerce odalarına kapandı ve “acaba cep numarası derken neyi kastediyor?” sorusunun cevabını düşündü. İnşallah Nasa’nın ve Elon Musk’ın da desteğiyle bu konu hakkında en kısa zamanda bir açıklama yapılır ve sorunuzu yanıtlarız.

  • Halit dedi ki:

   Ayakkabi numarasıda olabilir iyi düşün!!

 21. Yunus dedi ki:

  Ben kazanırsam telefonu satıp sevgilime yüzük alcam evlilik teklifi etmek istiyorum inşallah bana çıkar

 22. selin dedi ki:

  18 yaşından küçük birinin adını yazıp yaşını 18 den büyük yazarsak ne olur? herhangi bir yasal işlem yada para gibi bir ceza var mı?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merhaba Selin hanım,

   18 yaşında olmayan birini 18 yaşında belirtirseniz yalan söylemiş olursunuz. Yalan söyleyip söylememe konusunda “yasal bir cezası olur mu acaba?” diye endişelenmek yerine, bir telefona yalan söyleyerek sahip olmayı düşünen bozuk zihniyetinizin ileride yalan dolan işlerle neler yapabileceğini ve bu anlaşıldığında kaybedeceğiniz onurunuz ve şerefiniz için endişelenmenizi tavsiye ederim. Bırakın hediyeleri hak edenler kazansın. Yalan dolan işler yapan siz olmayın.

   • No Name dedi ki:

    sites bile 18 yasindan kucuk olduğu ve yanlış bilgiler verdigi icin telefonu kazanamaz. Ayrıca katılıyorum cezası olmasa daha yalan söylemekte bir ahlaksizliktir

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir