Burger King Nissan Juke Çekilişi

BENZER ÇEKİLİŞLER

41 Responses

 1. Anil celik dedi ki:

  arac bana cikti ama bende fatura yok ne olacak ? Yemek sepetinden sparis vermisdim ben

 2. Osman dedi ki:

  Yıllardır yemek sepetinden sipariş veririm daha 1 kere fiş getirdiklerini görmedim. Kampanya mantıksal olarak hatalı katılacağım bana çıkacak fiş yok sonra sinir krizi geçir.

 3. ADEM dedi ki:

  Araba kaç adet çıkıyor onu neden belirtmiyorsunuz madem kampanya var? Bu birincisi,
  ikincisi ise kaç kişi başvurdu ben şuan kaçıncı sıradayım ve bu ödülün bana istatistiksel olarak çıkma olasılığı nedir acaba söyleme imkanı var mıdır?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Adem bey böyle sizin gibi değerli insanların sitemize ufuk açan sorularla yorum yazmasından dolayı çok memnunuz. Bu birincisi,
   İkincisi ise eğer okuyabiliyorsanız yukarıdaki “Neler Kazanacağım?” başlığının altında kaç kişinin ne kazanacağı zaten yazmakta.

   Kaç kişi başvurdu, siz kaçıncı sıradasınız vs. bunları biz bilemeyiz. Bunu Burger King bilir. Çünkü siparişi bize değil onlara veriyorsunuz. Bu sorunuzu onlara sorun.
   Çıkma olasılığı hesabı yapma hizmetimiz yok. Katılın, bekleyin ve kazananları görün. Bu çekilişten kesin hediye kazanacağım umudu ile ihtiyacınız olmadığı halde Burger King’den sipariş vermeyin.

 4. Emre dedi ki:

  20 Aralık’ta sona eren çekilişin açıklanma tarihi ne zaman ?

 5. İremsu dedi ki:

  İyi akşamlar az önce 40tllik siparis verdim ,app store uygulamasını indirip tıkla gelsinden ancak cekilişe katıldıgıma dair bir gösterge yok yanlış olan birşey mi var? Bilgilendirirseniz sevinirim

 6. Harun dedi ki:

  30 liralik siparis verdim, burgerking sitesinde 3 adet cekilis hakki kazandiniz diyor fakat odemeyi multinetle yaptim fis yerine slip verdiler, musteri hizmetleri fis olmadan cekilis hakkiniz olmaz diyor fis sadece nakit ve kredi kartiyla odemede veriliyormus sitede neden cekilis hakki kazandiniz yaziyor diyorum maalesef sistemsel bir hata diyor boyle sacma sey mi olur

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Ürün getiren kişi fiş getirmediyse siparişinizi teslim almayınız. Fiş her durumda verilir, size yalan söylüyorlar. Multinet ödemelerinde fiş kesmiyorlarsa Bimer üzerinden Maliye Bakanlığına şikayette bulunabilirsiniz.

 7. cicu dedi ki:

  Eve paket servisi tüm bölgelerde yoktu mesela benim yasadigim şehirde tıkla gelsin yoktu

 8. Emre dedi ki:

  Ahmett bey iki sorum olacak ben burger king yemiyorum o yuzden sadece 10 liralik icecek siparis etsem olur mu? Diger sorum siparisi kendi adresimize mi etmeliyiz yoksa herhangi bir yer olur mu?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merhaba Emre bey, 10 liralık ne isterseniz onu sipariş edebilirsiniz. İllaki hamburger almak zorunda değilsiniz.
   Adres elbette istediğiniz yer olur fakat fişi almanız gerekli.

 9. Berk dedi ki:

  Bu çekilişe bir dönem katılım sağlamak için 25 tl ve katları için çekiliş hakkı tanınıyordu. Sonra 10 tl ve katları için değiştirilmiş, anlamadım. Şimdi benim katılmış olduğum çekilişin sonucu açıklandı mı ben mi kaçırdım, yoksa çekilişin devamı mı bu? Eğer devamıysa 25 tl alışverişimde bana 2 tane mi çekiliş hakkı tanınmış oldu? Bir de ben çekilişe katılmadan önce fatura ibrazının zorunlu tutulduğunu hatırlamıyorum.

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merhaba, dediğiniz gibi kampanya ilk önce 25 liralık alışveriş olarak başlamıştı. Daha sonra 10 lira olarak devam etti. İkisi birbirinden farklı çekilişler. Sizin katıldığınız çekilişin sonuçlarına ulaşmak için TIKLAYINIZ

 10. dedebey gündoğan dedi ki:

  Ahmet bey çekiliş süresi ve çekilişe katılmak için önce 25 tl sonra 10tl lik sipariş veren kişiler çekilşe katılabiliyor. Daha önce yapılan katılımlar geriçerli mi

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Bu çekiliş ilk önce 25 liralık alışverişe 1 çekiliş hakkı kazandıracak şekilde başlamıştı. Bu çekiliş sona erdi, çekiliş yapıldı ve kazanan kişiler açıklandı. Kazanan kişilere ulaşmak için TIKLAYINIZ

   Daha sonra çekiliş 10 liralık alışverişe 1 çekiliş hakkı kazandıracak şekilde yeniden başladı. Daha önce yapılanlar geçerli değil. Bu 10 liralık çekilişe tekrar katılmanız gerekiyor.

 11. ERHAN dedi ki:

  Pos cihazı ile ödeme yaptık ama eşim almamız slipi problem olur mu ne yapmamız gerekir ?

 12. Sengül dedi ki:

  Ahmet Bey merhaba,
  Tek seferde yapılan 40 tl’lik siparişte örneğin, 1 çekiliş hakkı mı yoksa 4 çekiliş hakkı mı kazanıyoruz?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Yukarıda yazan “Her 10 liralık sipariş size 1 çekiliş hakkı kazandıracak.” demek 40 liralık alışverişten 4 çekiliş hakkı kazanacaksınız demektir.

 13. serkan dedi ki:

  merhaba siparisten sonra kredi karti ile odeme yaptiktan sonraki pos makinesinden cikan fis ibrazi hediye teslimi icin yeterli midir?

 14. Şahin dedi ki:

  Ahmet Bey sipariş verdikten sonra çekiliş için herhangi bir kayıt yaptırmamız gerekiyormu yoksa sipariş verdiğimizde çekilişe otamatik olarak katılıyormuyuz

 15. Kazım çetin dedi ki:

  Nolur bize verin hep arabamız olmasını çok istedim nolur 😢😢😢😢😢

 16. Hasan dedi ki:

  Ahmet Bey merhaba,
  Burger King verdiğim siparişte fatura kesmediler. Özellikle rica ettim fakat yine de vermediler. Kazanmam durumunda fatura ibrazı zorunlu tutulmuş nasıl olacak böyle ?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Merhaba, böyle durumlarda ben alışveriş yapmamayı tercih ediyorum. Eğer servis elemanı fatura getirmediyse gidip fatura getirmesini istiyorum. Fatura olmadan da ödeme yapmıyorum. Kazanmanız durumunda fatura göstermeediğiniz için hakkınız yedek talihliye geçecektir.

 17. Onur ARSLAN dedi ki:

  Ahmet bey çekilişe katılmak için illa internetten mi sipariş vermemiz gerekiyor ? Yada biz gibip kendimiz aldığımızda çekilişe karılabiliyor muyuz ?

 18. faruk dedi ki:

  ahmet bey burger kingin sahibi aciklama yapti at eti kestiklerinin itiraf etti biz nasil burgerden bisey yiyelim?

 19. Aysegul dedi ki:

  Arabanin piyasa degeri nedir?

 20. aylin dedi ki:

  Kızımın sansina insallah ckar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir