Carrefour Doritos Güneş Gözlüğü Çekilişi

BENZER ÇEKİLİŞLER

13 Responses

 1. adnan dedi ki:

  Sizce bu çekilişe fazla katılım olur mu Ahmet Bey

 2. deniz dedi ki:

  ben carrefoursa dan 2 tane doritos risk aldım ve bana 2 tane çekiliş kertı verdiler e bu yüzden bende ikisiyle çekilişe katıldım.

 3. Alparslan C dedi ki:

  Dün aldım üründen çalışanların bilgisi yok
  Bu yazıyı gösterdim Israr Ettiler kampanya olmadığına dair

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Daha önce de söyledik, bir Carrefour çalışanı böyle bir kampanya olmadığını iddia ediyorsa hem Carrefour’a hem de Doritos’a şikayet ediniz. Carrefour elemanlarını bilgilendirsin.
   Yukarıda şifreleri tytz.com sitesinden gönderebileceğinizi yazdık. Bu site Doritos’un resmi sitesidir. Katılım koşullarına bakarsanız her şey açık açık yazıyor.

 4. Hatice dedi ki:

  Evet tropicana paris çekilişide o malum adanadaki aileye çıkmıştı birbirlerinin soyismi de aynıydı biri yedekten

 5. tarık dedi ki:

  Ahmet bey iyigunler ben 2 adet ürün aldım ve çekiliş olduğunu bana kart vermeleri gerektiğini söyledim fakat böyle bir çekiliş yok olsaydı ztn haberimiz olurdu diye katılmam için gerekli olan şifreli kartı vermedi ne yapmalıyım

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Ürünleri satın almayın ve o şubeyi böyle bir çekilişten haberi olmadığı için hem Carrefour’a hem de Doritos’a şikayet edin. Dünyadan haberi olmayıp her şeyi biliyormuş gibi davranan çok insan var malesef.

 6. Ahmet dedi ki:

  Şu anda yaptığım malum yorumu unutmayın çünkü tekerrür edecek.carfursa her zamanki yaptığı çekilişler deki güvenlik açığını ısrarla kapatmamak eringeçliği veya umursuzluğuna devam ediyor.kampanya sonuçlandığında göreceksiniz yine o Adana’daki malum soy isimli 2 aile amuduyla hediyeleri götürecek.çünkü carfursalardan mesela bu çekilişde olduğu gibi çekiliş kartlarının hepsini n şifrelerini yolluyorlar aldıkarıda 2 çitos onuda almak zorunda şünkü fiş nosu ve tarihinide girmek gerekiyor ,yolladıkları yüzlerce şifre.yani özetle bu kampanyanın kuralı olan 2 adet çerez alacaklar müşteri hizmetlerindeki kartların hepsini toplayacaklar artık onu nasıl yapıyorlar markette kesin akrabalarımı var yoksa….,sonrada fişteki tarih ve fiş nosunu bütün karttaki şifreleri için kullanıyorlar.12 yıldır bir fiil kampanyalara katılan biri olarak aynı şeyleri görmekten artık midem bulandı.mesala şimdilerde olan rexona 2 adet alımına carfur çekiliş kartı veriyor bu uyanıklarda sembolik 2 adet deodorant ı alıyor fiş ibrazıda isteyeceklerya ondan sonra bir destede en az 500 şifreleli kart hepsini bigüzel tek tek yolluyorlar gelsin sonra iPhone 7 ler.o kampanyanın sonucunuda takip edin malum isimleri göreceksiniz.bakalım bu devran nereye kadar gider böyle.bizde müşteri hizmetleri yanlışlıkla 1 kart vereceğine 2 kart veriyor yav başkasının hakkı geçmesin deyip birini iade ediyoz…..yorumlarinizi buraya şikayetlerinizide mail yoluyla ilgili firmalara çekilişlerin şifrelerinin kart yoluyla edinerek yollanilmaması konusunda dilek ve şikayetlerinizi bildirin bence.yoksa saf saf yollar dururuz. iyi günler.

  • Ahmet dedi ki:

   Adaşım Ahmet Selman bey bu uzuuuun yorumuna karşılık sizde bir yorumla katkıda bulunmak istemezmisiniz. Bekliyorum.iyi günler

   • Ahmet Selman dedi ki:

    Ahmet bey ben “tarih tekerrür ederse” konuşmak istiyordum fakat benden yorum istediniz.

    Öncelikle “malum Adanalı aile” dediğiniz aile Carrefour’dan hediye kazanmadı, başka bir marketten kazandı. Her markette tanıdıkları var mı bilmiyorum. Çekilişe Frito Lay, CarrefourSa, Roket Works Teknoloji Hizmetleri ve Mucize Tanıtım ve Organizasyon Hizmetleri çalışanları katılamıyor. Bu aile marketteki birini tanıyorsa dediğiniz gibi kartları onlardan temin ediyordur. Direkt olarak market çalışanının bunu yapması imkansız.

    Ben bilgisayar başında kesin olmayan bilgilerle şüphelenmek yerine şüpheli durumu Milli Piyango İdaresine şikayet etme taraftarıyım. Bu sebeple çekilişin sonucunun açıklanmasını bekleyeceğim.

    Siz 12 yıldır bu işin içinde olup böyle şeyleri bildiğiniz halde hiç şikayette bulunmadaysanız buna da üzüldüm şuanda.

 7. Ülkü dedi ki:

  Şifre bölümüne 8 karakter girmeye izin veriyor ama şifreli kartta 9 karakter var

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir