Çekiliş Sonuçları Neden Noter Onayından Sonra Açıklanıyor?

BENZER ÇEKİLİŞLER

9 Responses

 1. Hasan dedi ki:

  Noter ayarlansa dahi milli piyango dan izin almak şart mı ? Biz ticari iş yeri sahibi değiliz.

 2. M.Aydın dedi ki:

  Videoyu izlemek icin neden dilekce ile basvuru yapalim ki koskoca siteye sigmiyormu video?

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Müjdat bey, sitenin editörüyüm. Size yardımcı olmak için burdayım. Çekiliş görüntülerini yayınlamak firmaların arzusunda olan bir şey. Talep ederseniz belki gönderebilirler. Bizim böyle bir hizmetimiz yok. Biz sadece çekilişe katılım koşullarını, kazanacağınız hediyeleri ve kazananları açıklıyoruz.

 3. m.fırat dedi ki:

  çekilişin kameralarla kayıt altına alınması cokmu zor.itiraz eden vatandas cekilişi izler ve aklında herhangi bir soru kalmaz.bana bu tarz çekilişler hiç inandırıcı gelmiyo nedense

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Çekilişe katılım herkesin katılımına açık yapılmakta ve kamera ile kayıt altına alınmaktadır. Çoğu firma çekiliş videosunu yayınlamaktadır. Milli Piyango İdaresine çekilişle ilgili dilekçe gönderirseniz size iletirler. Aklınızdaki şüpheleri gidermek için imkanınız olduğunda bir çekilişin sonucunu izleyeme gitmenizi tavsiye ederiz.

  • Koray Selduman dedi ki:

   Çekiliş kameraya alınmış durumda çünkü facebook’tan canlı yayınlandı.

 4. M.Aydın dedi ki:

  Bize neden çekilişin yapılacağı yer ile alakalı bilgi verilmedi? Ayrıca hedefpazarlama sayfasında sadece halkbank poslarından yapılan harcamalarda geçerlidir diyor ama halkbankın sayfasında tüm banka poslarında geçerlidir diyor, buna bir açıklık getirir misiniz? Teşekkürler.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir