Çekilişlere ve Sonuçlarına İtiraz

Çekilişlere ve Sonuçlarına İtiraz
Katıldığınız çekilişlere ve sonuçlarına ait bir itirazınız olursa bunu aşağıdaki adrese ve telefon numarasına iletebilirsiniz. Hediyenizi yasal teslim tarihi içinde teslim etmeyen firmaları da yine bu iletişim bilgileri ile şikayet edebilirsiniz. Çekilişlerin büyük çoğunluğu Milli Piyango İdaresi izni dahilinde yapılmaktadır. Şikayetler de bu yüzden Milli Piyango İdaresine yapılmaktadır.

BeniKazan.com çekiliş düzenlememektedir. Sitemizde yayınlanan çekilişlerin tamamı firmaların kendi düzenledikleri kampanyalardır. BeniKazan.com çekilişlere katılmanızı kolaylaştırmak için bu kampanyaları tek bir yerde toplayıp takip edebilmeniz için yayınlamaktadır.

Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü Bahisler ve Oyunlar Dairesi Başkanlığı
Gazi Mustafa Kemal Bulvarı No :4
06440 KIZILAY/ANKARA

Telefon: 0 (312) 418 34 27
Santral: 0 (312) 417 91 00 / (Dahili No: 1501-1502-1504-1506-1508-1510)
Faks: 0 (312) 417 76 97

10 Responses

 1. ramazan dedi ki:

  magnum arabalırın hakkı şifreleri gönderenlere ait olmalı bir vakfa bağışlanmamalı bu çok büyük bir haksızlık

  • Ahmet Selman dedi ki:

   Ramazan bey, yukarıda çekilişlere nasıl itiraz edeceğiniz yazmaktadır. Siz ise itirazınızı buraya yorum yazarak dile getiriyorsunuz. Bunun hiç bir anlamı yoktur. Daha önce de söylediğim gibi Bimer üzerinden itirazınızı yapabilirsiniz.

 2. gönül dedi ki:

  DEGERLI ABONEMIZ PEPSI YASATIR SENI CEKILIS KAMPANYASINDAN 100 BIN VE 20 BIN TL aq IKRAMIYESINDE HATTINIZ 1.500 HAT ARASINDA HATTINIZ 4.NCI CIKTI 20 BIN TL ÖDÜL IKRAMIYESI KAZANMISTIR PEPSI BILGI VE ISLEM ICIN MERKEZI 0539 689 15 13 PEPSI DANISMA HATTINI ARAYIN.

 3. fuat alpaslan dedi ki:

  kazanıp kazanmadıgıma dair bilgi alamıyorum

 4. Rockstar mağduru dedi ki:

  Kipadan satın alınan rockstar enerji içeceği kampanya kapsamında opel adam çekilişine 8 adet şifreli kartla katıldım ancak sistemlerindeki bir sorun nedeniyle başarılı katılım sağlanmadı sonradan sayfalarından ulaştım şikayet edeceğimi bildirince 6 çekiliş hakkınız var diye mesaj geldi ee noldu bizim 2 hak? Baktım araba izmirde birine çıkmış toplam 1700 küsür kişi katılmış inanmıyorum dürüst olunduğuna belki bana yada başkasına çıkacaktı niye milletin hakkını yiyorsunuz ayrıca ihlallerde var kampanya süresi sona erdikten sonra nasıl dahil edebiliyorsunuz kipa ve pepsi corp. Çekilişleri pişmanlıktır.

 5. RIZA ERCAN ÖNOK dedi ki:

  Madem hiç bir kimse inanmıyor o halde gerekli olan merciler harekete geçip bu işlemler için şikayetinizi hükümete bildirin.Hükümet her şeyle ilgileniyor.Bu kadar basit.Şikayet edilmediği takdirde haksızlığı kabullenmiş oluyorsunuz.
  En azından üyelik iptalini talep edin.Yine de yanıt gelmez ise şikayet hakkınızı kullanın. TÜKETİCİYİ KORUMA BU KONU İÇİN GÖREV YAPIYOR.Bilgilerinize.

 6. osman eren dedi ki:

  Arko nun makromarket Samsung telefon Çekilişinde 10 ilden 4 ü bursa 3 ü kayseri …

  Bu illerde çok arko kullanılıyor ve kullananlar hep çekilişe mi katılıyor. Yoksa diğer illerin çekilişe katılanlarla ilgili verilerde bir sorun mu var. Üstelik arko makromarket diye anılan çekilişte makromarketin sayfasına göre Bursa da mağazası yok … Doğrusu çok ilginç geldi…

 7. Editör dedi ki:

  Merhaba, yayınlanan tüm çekilişlerde nasıl katılacağınızı, neler kazanacağınızı ve son katılım tarihini vermekteyiz. Bize devam eden ve nasıl katılacağınızı anlamadığınız kampanyalardan birini söylerseniz size daha detaylı bir bilgi verebiliriz.

 8. satılmış ünlü dedi ki:

  Bir söz vardır.Nasip ise gelir çinden yemenden nasip değilse ne gelir elden misali umut dünyası misali ,,,,,
  ,

 9. filiz dedi ki:

  bali seyahatiçekilişinde seyahat kazandığım halde 18 eylülde gidiyorum ama neden başkasının adı var anlamadım

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir